Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14741
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Transfery

Post autor: FLoo »

IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Transfery

Post autor: Ablazir »

dobry wybór, paco często połamany, duża szansa na pierwszy skład
Obrazek
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8485
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Transfery

Post autor: ebismolarek »

A jednak BVB
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Transfery

Post autor: Sidd »

Dość zaskoczony jestem, myślałem jednak że gdzieś na wyspy
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
gloryboy
Posty: 257
Rejestracja: 24 sie 2019, 23:57

Re: Transfery

Post autor: gloryboy »

Erling Haaland po transferze do BVB

Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8485
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Transfery

Post autor: ebismolarek »

Wyglądają identycznie :lol:
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2108
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Transfery

Post autor: formaszczytu »

Idź pan w chuj. Juve niech jeszcze spierdoli transfer Eriksena/Pogby to na pewno LM będzie nasze. :bag:
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
DeDoK
Posty: 4311
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Transfery

Post autor: DeDoK »

Po co juve ten marniak pogba?

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14741
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Transfery

Post autor: FLoo »

Lubią szrot od innych
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Transfery

Post autor: Bolo »

Zawsze wiedziałem, że Haland ma mordę fałszywą Toda z Breaking Bad, sprzedajny lamus.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9401
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Transfery

Post autor: FruitOffTheWall »

Carlitos do wziecia za friko dla polskich klubow na nastepny sezon to jest kurwa mistrzostwo niech go biora po typ po raz kolejny wciagnie lige nosem,dupa i czym sobie wyobrazicie.Widzialbym go w pogonii czy piascie ewentalnie w lechu (chociaz to malo prawdopodobne)
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Transfery

Post autor: Ablazir »

Bolo pisze: 29 gru 2019, 17:10 Zawsze wiedziałem, że Haland ma mordę fałszywą Toda z Breaking Bad, sprzedajny lamus.
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Transfery

Post autor: Bolo »

Dobre lol.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
krul
Posty: 496
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:19

Re: Transfery

Post autor: krul »

a po co Juve ten Haaland, ktos do pomocy potrzebny
Mko21
Posty: 699
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: Mko21 »

Haaland przydałby się Juve, byłaby możliwość gry 3 z przodu częściej, bo wchodziła by rotacja w grę bez zmiany taktyki, bardzo liczyłem na ten transfer :what:
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2108
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: Transfery

Post autor: formaszczytu »

No bo przecież Higuain i Ronaldo są z każdym rokiem młodsi. :bag:
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
krul
Posty: 496
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:19

Re: Transfery

Post autor: krul »

no proste i dlatego haaland na lawe po jednej dobrej polowce sezonu za 45m + 6m za rok byl koniecznoscia

poza tym i tak juz jest za szeroka kadra, tam potrzebny jest ktos konkretny do pomocy, a nie rezerwowy napastnik
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5690
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Transfery

Post autor: Prez »

apropo Juve:

Dejan Kulusevski will be a Juventus player. [Romeo Agresti]

ponoć 35 baniek + bonusy, w Juve od lata.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
joey
Posty: 7008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfery

Post autor: joey »

FruitOffTheWall pisze: 29 gru 2019, 17:17 Carlitos do wziecia za friko dla polskich klubow na nastepny sezon to jest kurwa mistrzostwo niech go biora po typ po raz kolejny wciagnie lige nosem,dupa i czym sobie wyobrazicie.Widzialbym go w pogonii czy piascie ewentalnie w lechu (chociaz to malo prawdopodobne)
nikogo poza Legią na niego nie stać, wstrzymać konie
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
kot
Posty: 124
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17

Re: Transfery

Post autor: kot »

poza tym chyba Legia to jedyny klub do którego mógł wrócić, ze względu na występy już 2 klubach w tym sezonie. Cernych na fb napisał, że wraca, ale już usunął.
ODPOWIEDZ