Transfery
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Transfery
Ta on pasuje idealnie, tez bym go widzial, bo w srodku pola brakuje kreatywnosci i pewnuch wyjsc z pilka do ataku (musi to robic messi)
Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka
Re: Transfery
Ale by pięknie było jakby Werner trafił do Chelsea.
Jednak wątpie w to.
Jednak wątpie w to.
- ebismolarek
- Posty: 8486
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: Transfery
Nubel w Bayernie od lipca
Re: Transfery
chłop co był jednym z pierwszych źródeł łączących Pepe z Arsenalem teraz mówi że głównym targetem na najbliższe miesiące będzie Moussa Dembele
prawdopodobnie więc Auba wypierdoli, bo po chuj byłby kolejny napastnik
prawdopodobnie więc Auba wypierdoli, bo po chuj byłby kolejny napastnik
Re: Transfery
Tuttosport i bodajże cds zaczęli przebąkiwać, że Juve prowadzi w wyścigu po Haalanda i bardzo pomóc mają świetne relacje z Raiolą.
- Bunnymen77
- Posty: 2460
- Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10
Re: Transfery
Gabonczyk jest niezadowolony czy o co chodzi?
- ebismolarek
- Posty: 8486
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: Transfery
A Alan Pardew został trenerem ADO Den Haag 
Re: Transfery
kontrakt mu wygasa w lato 2021, jak teraz nie podpisze to go opierdolą żeby nie ryzykować]
no i najmłodszy też już nie jest
no i najmłodszy też już nie jest
Arsenal would like to take William Saliba in January rather than end of season. (if possible) [Gilles Favard]
Hertha Berlin in advanced negotiations for the transfer of Xhaka [Kicker]
Napoli & Roma interested in signing Sead Kolasinac [Sky]
I’ve heard, that Arsenal have also made contact with Napoli through a third-party regarding Koulibaly. And also Napoli got some interest for Kolasinac. [Ian McGarry]
Bologna have made contact with Arsenal for Mustafi. The Italian club wants to sign the defender on loan with an obligation to buy [tuttomercatoweb]
Arteta wants to sign a midfield and Arsenal looking at Adrien Rabiot [footmercato]
Ornstein said Arteta wants to sign a midfielder & a Centre back in January. France Football also now reporting Arteta has told the board he wants a midfield and 2 centre backs.
Re: Transfery
Ostatnią taką panikę w Arsenalu z transferami to pamiętam w 2011 jak United 8-2 wygrało. Wtedy przyszedl Arteta i spisywał się dobrze, może teraz też. No i oczywiscie obsrałbym się jakby Koulibaly przeszedł
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Re: Transfery
ibra dogadany z milanem, essa friday
- ebismolarek
- Posty: 8486
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Re: Transfery
Piątek > garbaty nochal ibra
Re: Transfery
Lepiej wyjdzie mu transfer niż kiszenie się z ogórami.
-
Bisclavret
- Posty: 5532
- Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27
Re: Transfery
Piekny ruch. Zakochany w sobie przehajpowany dziadek do tego tartaku jaki jest w Milanie. Jeszcze można by tłumaczyć, że Ibra tam idzie zrobić atmosferę w szatni, zbudowac drużyne, ale... Ibrahimovic i budowanie drużyny
. Obstawiam Milan w drugiej połowie tabeli na koniec sezonu. Szkoda Piątka, bo jak nigdzie nie zwieje to zmarnuje pół roku przed Euro.
Re: Transfery
jaja z tym Xhaką
jego agent mówi niby że chcą do Berlina i są już dogadani
i podobno Arteta w mediach mówił że zajebisty zawodnik i że chcieli go widzieć w City swego czasu, a prywatnie mu powiedział że może iść w chuj
ale nie wiem czy to ostatnie to realtalk i w dodatku było po niemiecku, a translator wiadomo jak działa i czasem może wyjść tragiczne przeinaczenie
jego agent mówi niby że chcą do Berlina i są już dogadani
i podobno Arteta w mediach mówił że zajebisty zawodnik i że chcieli go widzieć w City swego czasu, a prywatnie mu powiedział że może iść w chuj
ale nie wiem czy to ostatnie to realtalk i w dodatku było po niemiecku, a translator wiadomo jak działa i czasem może wyjść tragiczne przeinaczenie
Re: Transfery
No ciekawy ten powrót Ibry, ciekawe co tym razem zaprezentuje i czym zaskoczy kibiców 
Re: Transfery
Przecież wiele osób mówiło, że Ibra to wzór profesjonalisty, który tego samego wymaga od ludzi z drużyny czy nawet ogólnie od klubu (np. początki w PSG), a biorąc pod uwagę cyrki jakie działy się ostatnio w Milanie po meczu z Atalantą (palący szlugi na środku parkietu wypity Leao, najebany Calabria wrzucony do neta przez swoją laskę czy Kessie lajkujący Papu Gomezowi fotki ze świętowania rozgromienia Milanu
) to pewnie chwyci ich za mordy i jest im to potrzebne. Piłkarsko też bym go nie skreślał, przecież to Serie A, w której w "podeszłym" piłkarsko wieku strzelali gorsi zawodnicy od niego plus wniesie doświadczenie, którego w Milanie praktycznie nie ma. Transfer na pół roku, wg mnie jak najbardziej dobry ruch Milanu. Jeszcze nakryje czapką duet Piątek-Leao z tego sezonu.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Re: Transfery
[mention]instinct[/mention] daj to po niemiecku, sprawdze.
Ibra albo pomoże albo nie pomoże ale raczej nie zaszkodzi.
Ibra albo pomoże albo nie pomoże ale raczej nie zaszkodzi.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Re: Transfery
Alena wypożyczony do Betisu do końca sezonu, bez opcji wykupu. Meh











