Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Transfery

Post autor: NSX »

Ta on pasuje idealnie, tez bym go widzial, bo w srodku pola brakuje kreatywnosci i pewnuch wyjsc z pilka do ataku (musi to robic messi)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L31 przy użyciu Tapatalka

oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9315
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Transfery

Post autor: Parlae »

Ale by pięknie było jakby Werner trafił do Chelsea. :shock: :shock:
Jednak wątpie w to.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8486
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Transfery

Post autor: ebismolarek »

Nubel w Bayernie od lipca
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 7962
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

chłop co był jednym z pierwszych źródeł łączących Pepe z Arsenalem teraz mówi że głównym targetem na najbliższe miesiące będzie Moussa Dembele
prawdopodobnie więc Auba wypierdoli, bo po chuj byłby kolejny napastnik
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5691
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Transfery

Post autor: Prez »

Tuttosport i bodajże cds zaczęli przebąkiwać, że Juve prowadzi w wyścigu po Haalanda i bardzo pomóc mają świetne relacje z Raiolą.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 2460
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Transfery

Post autor: Bunnymen77 »

Gabonczyk jest niezadowolony czy o co chodzi?
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8486
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Transfery

Post autor: ebismolarek »

A Alan Pardew został trenerem ADO Den Haag :joint:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 7962
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

kontrakt mu wygasa w lato 2021, jak teraz nie podpisze to go opierdolą żeby nie ryzykować]
no i najmłodszy też już nie jest
Arsenal would like to take William Saliba in January rather than end of season. (if possible) [Gilles Favard]
Hertha Berlin in advanced negotiations for the transfer of Xhaka [Kicker]
Napoli & Roma interested in signing Sead Kolasinac [Sky]
I’ve heard, that Arsenal have also made contact with Napoli through a third-party regarding Koulibaly. And also Napoli got some interest for Kolasinac. [Ian McGarry]
Bologna have made contact with Arsenal for Mustafi. The Italian club wants to sign the defender on loan with an obligation to buy [tuttomercatoweb]
Arteta wants to sign a midfield and Arsenal looking at Adrien Rabiot [footmercato]
Ornstein said Arteta wants to sign a midfielder & a Centre back in January. France Football also now reporting Arteta has told the board he wants a midfield and 2 centre backs.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5741
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Transfery

Post autor: Piters »

Ostatnią taką panikę w Arsenalu z transferami to pamiętam w 2011 jak United 8-2 wygrało. Wtedy przyszedl Arteta i spisywał się dobrze, może teraz też. No i oczywiscie obsrałbym się jakby Koulibaly przeszedł
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 774
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Transfery

Post autor: zlewam »

ibra dogadany z milanem, essa friday
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Transfery

Post autor: Sidd »

Ciekawe czy wypo czy gdzieś go sprzedadzą
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8486
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Transfery

Post autor: ebismolarek »

Piątek > garbaty nochal ibra
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1752
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Transfery

Post autor: trez »

Lepiej wyjdzie mu transfer niż kiszenie się z ogórami.
Bisclavret
Posty: 5532
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Transfery

Post autor: Bisclavret »

Piekny ruch. Zakochany w sobie przehajpowany dziadek do tego tartaku jaki jest w Milanie. Jeszcze można by tłumaczyć, że Ibra tam idzie zrobić atmosferę w szatni, zbudowac drużyne, ale... Ibrahimovic i budowanie drużyny :rotfl: :bowdown: . Obstawiam Milan w drugiej połowie tabeli na koniec sezonu. Szkoda Piątka, bo jak nigdzie nie zwieje to zmarnuje pół roku przed Euro.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 7962
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

jaja z tym Xhaką
jego agent mówi niby że chcą do Berlina i są już dogadani
i podobno Arteta w mediach mówił że zajebisty zawodnik i że chcieli go widzieć w City swego czasu, a prywatnie mu powiedział że może iść w chuj :rotfl:
ale nie wiem czy to ostatnie to realtalk i w dodatku było po niemiecku, a translator wiadomo jak działa i czasem może wyjść tragiczne przeinaczenie
daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Transfery

Post autor: daveyo »

No ciekawy ten powrót Ibry, ciekawe co tym razem zaprezentuje i czym zaskoczy kibiców :lol:
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Transfery

Post autor: svnchez »

Przecież wiele osób mówiło, że Ibra to wzór profesjonalisty, który tego samego wymaga od ludzi z drużyny czy nawet ogólnie od klubu (np. początki w PSG), a biorąc pod uwagę cyrki jakie działy się ostatnio w Milanie po meczu z Atalantą (palący szlugi na środku parkietu wypity Leao, najebany Calabria wrzucony do neta przez swoją laskę czy Kessie lajkujący Papu Gomezowi fotki ze świętowania rozgromienia Milanu :lol:) to pewnie chwyci ich za mordy i jest im to potrzebne. Piłkarsko też bym go nie skreślał, przecież to Serie A, w której w "podeszłym" piłkarsko wieku strzelali gorsi zawodnicy od niego plus wniesie doświadczenie, którego w Milanie praktycznie nie ma. Transfer na pół roku, wg mnie jak najbardziej dobry ruch Milanu. Jeszcze nakryje czapką duet Piątek-Leao z tego sezonu.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Transfery

Post autor: Bolo »

[mention]instinct[/mention] daj to po niemiecku, sprawdze.

Ibra albo pomoże albo nie pomoże ale raczej nie zaszkodzi.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Transfery

Post autor: Sidd »

Moim zdaniem czar pryśnie szybko. Sam meczów nie powygrywa, to nie MLS
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
jefecito
Posty: 848
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: jefecito »

Alena wypożyczony do Betisu do końca sezonu, bez opcji wykupu. Meh
ODPOWIEDZ