Strona 82 z 494
Re: Transfery
: 16 gru 2019, 8:59
autor: Cz4rny1337
ja bym jeszcze wskazal na prestiz lig w ktorych graja oba zespoly
kogo kurwa interesuje budnesliga oprócz polaków i niemców
Re: Transfery
: 16 gru 2019, 9:19
autor: SLAFF
FLoo pisze: ↑16 gru 2019, 8:57
Faktycznie, United ma 2x większy przychód niż Borussia, różnica nie jest diametralna
No i chuj z tego jak kopią się po czole od 6 lat, a o chujowych transferach po odejsciu Alexa można napisać doktorat.
Re: Transfery
: 16 gru 2019, 9:35
autor: imo
Z tym pieniądzem rzeczywiście mogłem się pospieszyć, bo właśnie sprawdziłem i MU wydaje na płacę 2x więcej ;x
Ale co do prestiżu - United jest poza topem od dobrych kilku lat, brak trofeów, brak nawet gwarancji walki o trofea, brak gwarancji europejskich pucharów w ogóle. BVB regularnie walczy o mistrza Bundesligi (a sam grajek już umie po niemiecku, łatwiej będzie mu przejść), a i sam styl gry dużo bardziej promuje napastników.
Re: Transfery
: 16 gru 2019, 9:41
autor: FLoo
chuj, nawet nie ma co Ci odpisywać bo to pewnie jakieś chujowe prowo albo jestes po prostu debilem, który nawet nie pofatygował się by cokolwiek sprawdzić
Re: Transfery
: 16 gru 2019, 13:48
autor: imo
FLoo pisze: ↑16 gru 2019, 9:41
chuj, nawet nie ma co Ci odpisywać
ale jednak nie mogłeś się oprzeć :*
Re: Transfery
: 16 gru 2019, 14:15
autor: EVAW
imo pisze: ↑16 gru 2019, 9:35
a sam grajek już umie po niemiecku, łatwiej będzie mu przejść
Warto dodać, że urodził się w Leeds więc z angielskim raczej sobie radzi. United ma 4 piłkarzy ofensywnych na 3 pozycje więc raczej kłopotów z minutami nie będzie miał, a do samego transferu może się przyczynić lojalność w stosunku do OGS, który za 2-3 lata by musiał zapłacić jakieś 80 milionów żeby go wyciągnąć z BVB, czy gdzie on by teraz poszedł.
Re: Transfery
: 17 gru 2019, 8:14
autor: MalinowyJogurt
Adam Buksa z Pogoni Szczecin dziś leci na testy medyczne do klubu z MLS New England Revolution, kwota transferu ma oscylować w okolicach 4,5 miliona dolarów.
Re: Transfery
: 17 gru 2019, 8:47
autor: kapec
EVAW pisze: ↑16 gru 2019, 14:15
imo pisze: ↑16 gru 2019, 9:35
a sam grajek już umie po niemiecku, łatwiej będzie mu przejść
Warto dodać, że urodził się w Leeds więc z angielskim raczej sobie radzi.
Byłaby to fajna ciekawostka gdyby nie fakt że
Urodził się w Leeds, ale wychował w norweskim Bryne i tam też rozpoczął karierę. Ciężka praca na treningach zaowocowała, bo w połączeniu ze sporym talentem Haalanda pozwoliła mu zadebiutować w pierwszej lidze już w wieku piętnastu lat. Napastnik nie zgromadził jednak tak wielkiego zainteresowania medialnego z zagranicy co jego kolega z reprezentacji Martin Oedegaard – tak naprawdę do 2019 roku dla świata pozostawał postacią anonimową.
Anonimowy nie był jednak w ojczyźnie. Brak zainteresowania z zewnątrz szybko wykorzystało Molde – od kilku lat druga siła w lidze norweskiej.
Co nie zmienia faktu, żeby były to podstawy do wątpienia w jego poliglotyzm:)
Re: Transfery
: 17 gru 2019, 16:53
autor: Pteh
Palacios z River w Leverkusen od stycznia. Kiedyś nawet łączony z Realem. IMO dobry ruch. Ładnie się rozwinie i pójdzie gdzieś dalej za gruby hajs
Re: Transfery
: 19 gru 2019, 11:25
autor: imo
Minamino już oficjal, od 1 stycznia 7,5m
Re: Transfery
: 20 gru 2019, 11:01
autor: Spiritus
BBC podaje, że Haaland wraz z ojcem jest w drodze do Manchesteru gdzie mają obgadać jego transfer do United.
Re: Transfery
: 20 gru 2019, 11:05
autor: Cz4rny1337
niech do Lipska idzie bo Werner do Chelsea xDD
Re: Transfery
: 20 gru 2019, 11:06
autor: Lowrider
toby alderweireld 2023

Re: Transfery
: 20 gru 2019, 11:38
autor: FLoo
Mou to jednak gość
Re: Transfery
: 20 gru 2019, 11:39
autor: Prez
Do Berlina trafić ma Granit Xhaka. Hertha zapłaci za piłkarza sumę pomiędzy 20-30 milionami euro. (BILD)
I ponoć też chcą Goetze i Weigla.
Re: Transfery
: 20 gru 2019, 12:16
autor: Piters
o kurwa tyle hajsu za Xhake dać, ciekawe co oni tam palą w tym Berlinie
Re: Transfery
: 20 gru 2019, 12:19
autor: gloryboy
Ale w zimowym okienku?
Re: Transfery
: 20 gru 2019, 12:23
autor: Prez
Tomasz Urban na tt pisał, że w grę wchodzi też wypożyczenie z opcją wykupu, znalazłem jeszcze:
Hertha Berlin want to sign Arsenal midfielder Granit Xhaka in the January transfer window, according to Sky Germany.
Re: Transfery
: 20 gru 2019, 16:01
autor: Damian
Lowrider pisze: ↑20 gru 2019, 11:06
toby alderweireld 2023
Niech podpisza jeszcze Janka, a Eriksen niech wypierdala do jakiejs Romy czy innego United walczyc w Lidze Europy skoro caly czas sfochowany.
Re: Transfery
: 20 gru 2019, 18:03
autor: ebismolarek
Ja to bym chciał Eriksena w Barcie