Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11265
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

ja bym jeszcze wskazal na prestiz lig w ktorych graja oba zespoly

kogo kurwa interesuje budnesliga oprócz polaków i niemców
Obrazek
SLAFF
Posty: 1346
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Transfery

Post autor: SLAFF »

FLoo pisze: 16 gru 2019, 8:57 Faktycznie, United ma 2x większy przychód niż Borussia, różnica nie jest diametralna :bag:
No i chuj z tego jak kopią się po czole od 6 lat, a o chujowych transferach po odejsciu Alexa można napisać doktorat.
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2869
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Transfery

Post autor: imo »

Z tym pieniądzem rzeczywiście mogłem się pospieszyć, bo właśnie sprawdziłem i MU wydaje na płacę 2x więcej ;x
Ale co do prestiżu - United jest poza topem od dobrych kilku lat, brak trofeów, brak nawet gwarancji walki o trofea, brak gwarancji europejskich pucharów w ogóle. BVB regularnie walczy o mistrza Bundesligi (a sam grajek już umie po niemiecku, łatwiej będzie mu przejść), a i sam styl gry dużo bardziej promuje napastników.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14741
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Transfery

Post autor: FLoo »

chuj, nawet nie ma co Ci odpisywać bo to pewnie jakieś chujowe prowo albo jestes po prostu debilem, który nawet nie pofatygował się by cokolwiek sprawdzić
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2869
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Transfery

Post autor: imo »

FLoo pisze: 16 gru 2019, 9:41 chuj, nawet nie ma co Ci odpisywać
ale jednak nie mogłeś się oprzeć :*
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
EVAW
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:45

Re: Transfery

Post autor: EVAW »

imo pisze: 16 gru 2019, 9:35 a sam grajek już umie po niemiecku, łatwiej będzie mu przejść
Warto dodać, że urodził się w Leeds więc z angielskim raczej sobie radzi. United ma 4 piłkarzy ofensywnych na 3 pozycje więc raczej kłopotów z minutami nie będzie miał, a do samego transferu może się przyczynić lojalność w stosunku do OGS, który za 2-3 lata by musiał zapłacić jakieś 80 milionów żeby go wyciągnąć z BVB, czy gdzie on by teraz poszedł.
MalinowyJogurt

Re: Transfery

Post autor: MalinowyJogurt »

Adam Buksa z Pogoni Szczecin dziś leci na testy medyczne do klubu z MLS New England Revolution, kwota transferu ma oscylować w okolicach 4,5 miliona dolarów.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 6119
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

EVAW pisze: 16 gru 2019, 14:15
imo pisze: 16 gru 2019, 9:35 a sam grajek już umie po niemiecku, łatwiej będzie mu przejść
Warto dodać, że urodził się w Leeds więc z angielskim raczej sobie radzi.
Byłaby to fajna ciekawostka gdyby nie fakt że
Urodził się w Leeds, ale wychował w norweskim Bryne i tam też rozpoczął karierę. Ciężka praca na treningach zaowocowała, bo w połączeniu ze sporym talentem Haalanda pozwoliła mu zadebiutować w pierwszej lidze już w wieku piętnastu lat. Napastnik nie zgromadził jednak tak wielkiego zainteresowania medialnego z zagranicy co jego kolega z reprezentacji Martin Oedegaard – tak naprawdę do 2019 roku dla świata pozostawał postacią anonimową.

Anonimowy nie był jednak w ojczyźnie. Brak zainteresowania z zewnątrz szybko wykorzystało Molde – od kilku lat druga siła w lidze norweskiej.
Co nie zmienia faktu, żeby były to podstawy do wątpienia w jego poliglotyzm:)
Awatar użytkownika
Pteh
Posty: 588
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Transfery

Post autor: Pteh »

Palacios z River w Leverkusen od stycznia. Kiedyś nawet łączony z Realem. IMO dobry ruch. Ładnie się rozwinie i pójdzie gdzieś dalej za gruby hajs
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2869
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Transfery

Post autor: imo »

Minamino już oficjal, od 1 stycznia 7,5m
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
Spiritus
Posty: 232
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:56

Re: Transfery

Post autor: Spiritus »

BBC podaje, że Haaland wraz z ojcem jest w drodze do Manchesteru gdzie mają obgadać jego transfer do United.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 11265
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

niech do Lipska idzie bo Werner do Chelsea xDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Lowrider
Moderator
Posty: 2029
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Transfery

Post autor: Lowrider »

toby alderweireld 2023 :joint:
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14741
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Transfery

Post autor: FLoo »

Mou to jednak gość
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5690
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Transfery

Post autor: Prez »

Do Berlina trafić ma Granit Xhaka. Hertha zapłaci za piłkarza sumę pomiędzy 20-30 milionami euro. (BILD)

I ponoć też chcą Goetze i Weigla.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5739
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Transfery

Post autor: Piters »

o kurwa tyle hajsu za Xhake dać, ciekawe co oni tam palą w tym Berlinie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
gloryboy
Posty: 257
Rejestracja: 24 sie 2019, 23:57

Re: Transfery

Post autor: gloryboy »

Ale w zimowym okienku?
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5690
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Transfery

Post autor: Prez »

Tomasz Urban na tt pisał, że w grę wchodzi też wypożyczenie z opcją wykupu, znalazłem jeszcze:

Hertha Berlin want to sign Arsenal midfielder Granit Xhaka in the January transfer window, according to Sky Germany.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 420
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Re: Transfery

Post autor: Damian »

Lowrider pisze: 20 gru 2019, 11:06 toby alderweireld 2023 :joint:
Niech podpisza jeszcze Janka, a Eriksen niech wypierdala do jakiejs Romy czy innego United walczyc w Lidze Europy skoro caly czas sfochowany.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8485
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Transfery

Post autor: ebismolarek »

Ja to bym chciał Eriksena w Barcie
ODPOWIEDZ