Strona 9 z 24

Re: Chillwagon

: 28 paź 2019, 12:24
autor: loco
jeden przejdzie i weźmie 10 sztuk na resell, chyba, że jakieś ograniczenia będą

e; https://www.facebook.com/borixon.kielce ... 877818181/

Re: Chillwagon

: 30 paź 2019, 14:30
autor: Miechu
https://demo.chillwagonchillwagon.com/

Wygląda na to, że gra ruszy 5.11

Żeby nie śmiecić w tym temacie, dyskusję dotyczące płyty kontynuujmy proszę w tym temacie
http://slizgawka.eu/viewtopic.php?f=7&t=2614

Re: Chillwagon

: 16 lis 2019, 18:33
autor: przedszkolanek
jędrzejewicz u Borixona, szykują się ruchy, może jakiś rebranding NBL
Spoiler

Re: Chillwagon

: 20 sty 2020, 21:38
autor: oKulTywowany
Chillwagon challenge 2 soon

Re: Chillwagon

: 20 sty 2020, 21:47
autor: daveyo
Tym razem będzie to challenge dla "wygasłych" artystów? Jeśli tak to spoko akcja, ciekawe kto weźmie w niej udział.

Re: Chillwagon

: 16 kwie 2020, 20:17
autor: daveyo
chillwagon - chi22wagoncha22enge *start*
Spoiler
chillwagon i Ślizgawka Gold Cloud startują tego samego dnia, przypadek?

Re: Chillwagon

: 17 kwie 2020, 1:06
autor: kapper1
Jeśli będzie to podobny poziom to nie wróżę niczego dobrego :(

Re: Chillwagon

: 10 cze 2020, 19:38
autor: daveyo
chillwagon - chi22wagoncha22enge - kosmiczny track
Spoiler

Re: Chillwagon

: 10 cze 2020, 20:20
autor: guzi
Ko2mo2 jeśli chodzi o poziom chujni zawartej w tym utworze muzycznym. PoZdro @Spenser

Re: Chillwagon

: 10 cze 2020, 22:47
autor: Spenser
@guzi pozdro. Jakby co to to chyba planuje czytać jako chisswagonchassenge :dunno: jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji.

Re: Chillwagon

: 16 cze 2020, 15:12
autor: KillerCroc
Szpaku w Chillwagonie :shock:

Re: Chillwagon

: 16 cze 2020, 15:50
autor: daveyo
Za je bis ty ruch, pasuje idealnie, ale kompletnie się tego nie spodziewałem.

Re: Chillwagon

: 16 cze 2020, 16:14
autor: guzi
Ze swoim smutnym rapsem to rzeczywiście pasuje do tego wesołego projektu xd

Re: Chillwagon

: 16 cze 2020, 16:20
autor: oKulTywowany
O o o o tego to do konca sie nie spodziewałem
Moze w koncu bedzie weselszy Szpaku ale :damn: jak będą wspolne tracki i po Reto wleci jakis olsza czy np po Żabsonie kizo to beka łączona z zażenowaniem grana :sleep:

Re: Chillwagon

: 16 cze 2020, 16:23
autor: ksiazenieporzadek
kizo to najlepszy raper obecnie w chilwagonie, więc nie wiem jaka beka z zażenowaniem

Re: Chillwagon

: 16 cze 2020, 16:27
autor: oKulTywowany
Kizo to wack któremu znajomości sprzyjają, zatem ciekaw jestem kto jest najgorszy :huh:

wróć: chiillwagon miał promowac nowych nieznanych akrtystów taa :dunno:

Re: Chillwagon

: 16 cze 2020, 17:04
autor: vanillah

Re: Chillwagon

: 16 cze 2020, 19:34
autor: KillerCroc
Ziew, liczyłem że w tej formie Szpaku jakoś się odświeży a tutaj darcie mordy, flow jak zawsze i GUGU w tle.

Swoją drogą kurde Borygo by mógł dać solo, jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie że obecnie jest w swoim prime time i gdyby puścił jakiś projekt solowy napędzany zapleczem chillwagonu to na pewno wyszedłby z tego kandydat na hit (albo muzyczny albo sprzedażowy) tym bardziej że fanbase rośnie i rośnie.

Re: Chillwagon

: 16 cze 2020, 19:35
autor: moxxi
Biore pałe i załatwiam nocom sprawe

Re: Chillwagon

: 16 cze 2020, 19:44
autor: yungXpaproch
piosenka slaba, chociaz ten refren od qry'ego mi sie podoba, taki drillowy faktycznie. a jesli chodzi o szpaka w chillwagonie to nie pasuje do nich w ogole, poza tym jest nudny