Ko2mo2 jeśli chodzi o poziom chujni zawartej w tym utworze muzycznym. PoZdro @Spenser
Re: Chillwagon
: 10 cze 2020, 22:47
autor: Spenser
@guzi pozdro. Jakby co to to chyba planuje czytać jako chisswagonchassenge jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji.
Re: Chillwagon
: 16 cze 2020, 15:12
autor: KillerCroc
Szpaku w Chillwagonie
Re: Chillwagon
: 16 cze 2020, 15:50
autor: daveyo
Za je bis ty ruch, pasuje idealnie, ale kompletnie się tego nie spodziewałem.
Re: Chillwagon
: 16 cze 2020, 16:14
autor: guzi
Ze swoim smutnym rapsem to rzeczywiście pasuje do tego wesołego projektu xd
Re: Chillwagon
: 16 cze 2020, 16:20
autor: oKulTywowany
O o o o tego to do konca sie nie spodziewałem
Moze w koncu bedzie weselszy Szpaku ale jak będą wspolne tracki i po Reto wleci jakis olsza czy np po Żabsonie kizo to beka łączona z zażenowaniem grana
Re: Chillwagon
: 16 cze 2020, 16:23
autor: ksiazenieporzadek
kizo to najlepszy raper obecnie w chilwagonie, więc nie wiem jaka beka z zażenowaniem
Re: Chillwagon
: 16 cze 2020, 16:27
autor: oKulTywowany
Kizo to wack któremu znajomości sprzyjają, zatem ciekaw jestem kto jest najgorszy
wróć: chiillwagon miał promowac nowych nieznanych akrtystów taa
Re: Chillwagon
: 16 cze 2020, 17:04
autor: vanillah
Re: Chillwagon
: 16 cze 2020, 19:34
autor: KillerCroc
Ziew, liczyłem że w tej formie Szpaku jakoś się odświeży a tutaj darcie mordy, flow jak zawsze i GUGU w tle.
Swoją drogą kurde Borygo by mógł dać solo, jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie że obecnie jest w swoim prime time i gdyby puścił jakiś projekt solowy napędzany zapleczem chillwagonu to na pewno wyszedłby z tego kandydat na hit (albo muzyczny albo sprzedażowy) tym bardziej że fanbase rośnie i rośnie.
Re: Chillwagon
: 16 cze 2020, 19:35
autor: moxxi
Biore pałe i załatwiam nocom sprawe
Re: Chillwagon
: 16 cze 2020, 19:44
autor: yungXpaproch
piosenka slaba, chociaz ten refren od qry'ego mi sie podoba, taki drillowy faktycznie. a jesli chodzi o szpaka w chillwagonie to nie pasuje do nich w ogole, poza tym jest nudny