Chillwagon

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
loco
Posty: 1833
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Chillwagon

Post autor: loco »

jeden przejdzie i weźmie 10 sztuk na resell, chyba, że jakieś ograniczenia będą

e; https://www.facebook.com/borixon.kielce ... 877818181/
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Chillwagon

Post autor: Miechu »

https://demo.chillwagonchillwagon.com/

Wygląda na to, że gra ruszy 5.11

Żeby nie śmiecić w tym temacie, dyskusję dotyczące płyty kontynuujmy proszę w tym temacie
http://slizgawka.eu/viewtopic.php?f=7&t=2614
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Chillwagon

Post autor: przedszkolanek »

jędrzejewicz u Borixona, szykują się ruchy, może jakiś rebranding NBL
Spoiler
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2761
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Chillwagon

Post autor: oKulTywowany »

Chillwagon challenge 2 soon
This page is no longer available.
daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Chillwagon

Post autor: daveyo »

Tym razem będzie to challenge dla "wygasłych" artystów? Jeśli tak to spoko akcja, ciekawe kto weźmie w niej udział.
daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Chillwagon

Post autor: daveyo »

chillwagon - chi22wagoncha22enge *start*
Spoiler
chillwagon i Ślizgawka Gold Cloud startują tego samego dnia, przypadek?
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 3693
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Chillwagon

Post autor: kapper1 »

Jeśli będzie to podobny poziom to nie wróżę niczego dobrego :(
daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Chillwagon

Post autor: daveyo »

chillwagon - chi22wagoncha22enge - kosmiczny track
Spoiler
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1267
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Chillwagon

Post autor: guzi »

Ko2mo2 jeśli chodzi o poziom chujni zawartej w tym utworze muzycznym. PoZdro @Spenser
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1386
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Chillwagon

Post autor: Spenser »

@guzi pozdro. Jakby co to to chyba planuje czytać jako chisswagonchassenge :dunno: jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2205
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Chillwagon

Post autor: KillerCroc »

Szpaku w Chillwagonie :shock:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
daveyo
Posty: 12143
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Chillwagon

Post autor: daveyo »

Za je bis ty ruch, pasuje idealnie, ale kompletnie się tego nie spodziewałem.
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1267
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Chillwagon

Post autor: guzi »

Ze swoim smutnym rapsem to rzeczywiście pasuje do tego wesołego projektu xd
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2761
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Chillwagon

Post autor: oKulTywowany »

O o o o tego to do konca sie nie spodziewałem
Moze w koncu bedzie weselszy Szpaku ale :damn: jak będą wspolne tracki i po Reto wleci jakis olsza czy np po Żabsonie kizo to beka łączona z zażenowaniem grana :sleep:
This page is no longer available.
ksiazenieporzadek

Re: Chillwagon

Post autor: ksiazenieporzadek »

kizo to najlepszy raper obecnie w chilwagonie, więc nie wiem jaka beka z zażenowaniem
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2761
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Chillwagon

Post autor: oKulTywowany »

Kizo to wack któremu znajomości sprzyjają, zatem ciekaw jestem kto jest najgorszy :huh:

wróć: chiillwagon miał promowac nowych nieznanych akrtystów taa :dunno:
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
vanillah
Posty: 51
Rejestracja: 16 lis 2019, 2:45

Re: Chillwagon

Post autor: vanillah »

Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2205
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Chillwagon

Post autor: KillerCroc »

Ziew, liczyłem że w tej formie Szpaku jakoś się odświeży a tutaj darcie mordy, flow jak zawsze i GUGU w tle.

Swoją drogą kurde Borygo by mógł dać solo, jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie że obecnie jest w swoim prime time i gdyby puścił jakiś projekt solowy napędzany zapleczem chillwagonu to na pewno wyszedłby z tego kandydat na hit (albo muzyczny albo sprzedażowy) tym bardziej że fanbase rośnie i rośnie.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
moxxi
Posty: 5260
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Chillwagon

Post autor: moxxi »

Biore pałe i załatwiam nocom sprawe
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4507
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Chillwagon

Post autor: yungXpaproch »

piosenka slaba, chociaz ten refren od qry'ego mi sie podoba, taki drillowy faktycznie. a jesli chodzi o szpaka w chillwagonie to nie pasuje do nich w ogole, poza tym jest nudny
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
ODPOWIEDZ