Chillwagon
Re: Chillwagon
jeden przejdzie i weźmie 10 sztuk na resell, chyba, że jakieś ograniczenia będą
e; https://www.facebook.com/borixon.kielce ... 877818181/
e; https://www.facebook.com/borixon.kielce ... 877818181/
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Re: Chillwagon
https://demo.chillwagonchillwagon.com/
Wygląda na to, że gra ruszy 5.11
Żeby nie śmiecić w tym temacie, dyskusję dotyczące płyty kontynuujmy proszę w tym temacie
http://slizgawka.eu/viewtopic.php?f=7&t=2614
Wygląda na to, że gra ruszy 5.11
Żeby nie śmiecić w tym temacie, dyskusję dotyczące płyty kontynuujmy proszę w tym temacie
http://slizgawka.eu/viewtopic.php?f=7&t=2614
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: Chillwagon
jędrzejewicz u Borixona, szykują się ruchy, może jakiś rebranding NBL
Spoiler
- oKulTywowany
- Posty: 2761
- Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33
Re: Chillwagon
Tym razem będzie to challenge dla "wygasłych" artystów? Jeśli tak to spoko akcja, ciekawe kto weźmie w niej udział.
Re: Chillwagon
chillwagon - chi22wagoncha22enge *start*
chillwagon i Ślizgawka Gold Cloud startują tego samego dnia, przypadek?
Spoiler
Re: Chillwagon
Jeśli będzie to podobny poziom to nie wróżę niczego dobrego 
Re: Chillwagon
chillwagon - chi22wagoncha22enge - kosmiczny track
Spoiler
Re: Chillwagon
Ko2mo2 jeśli chodzi o poziom chujni zawartej w tym utworze muzycznym. PoZdro @Spenser
Re: Chillwagon
@guzi pozdro. Jakby co to to chyba planuje czytać jako chisswagonchassenge
jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji.
- KillerCroc
- Posty: 2205
- Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45
Re: Chillwagon
Za je bis ty ruch, pasuje idealnie, ale kompletnie się tego nie spodziewałem.
Re: Chillwagon
Ze swoim smutnym rapsem to rzeczywiście pasuje do tego wesołego projektu xd
- oKulTywowany
- Posty: 2761
- Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33
Re: Chillwagon
O o o o tego to do konca sie nie spodziewałem
Moze w koncu bedzie weselszy Szpaku ale
jak będą wspolne tracki i po Reto wleci jakis olsza czy np po Żabsonie kizo to beka łączona z zażenowaniem grana 
Moze w koncu bedzie weselszy Szpaku ale
This page is no longer available.
-
ksiazenieporzadek
Re: Chillwagon
kizo to najlepszy raper obecnie w chilwagonie, więc nie wiem jaka beka z zażenowaniem
- oKulTywowany
- Posty: 2761
- Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33
Re: Chillwagon
Kizo to wack któremu znajomości sprzyjają, zatem ciekaw jestem kto jest najgorszy
wróć: chiillwagon miał promowac nowych nieznanych akrtystów taa
wróć: chiillwagon miał promowac nowych nieznanych akrtystów taa
This page is no longer available.
- KillerCroc
- Posty: 2205
- Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45
Re: Chillwagon
Ziew, liczyłem że w tej formie Szpaku jakoś się odświeży a tutaj darcie mordy, flow jak zawsze i GUGU w tle.
Swoją drogą kurde Borygo by mógł dać solo, jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie że obecnie jest w swoim prime time i gdyby puścił jakiś projekt solowy napędzany zapleczem chillwagonu to na pewno wyszedłby z tego kandydat na hit (albo muzyczny albo sprzedażowy) tym bardziej że fanbase rośnie i rośnie.
Swoją drogą kurde Borygo by mógł dać solo, jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie że obecnie jest w swoim prime time i gdyby puścił jakiś projekt solowy napędzany zapleczem chillwagonu to na pewno wyszedłby z tego kandydat na hit (albo muzyczny albo sprzedażowy) tym bardziej że fanbase rośnie i rośnie.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Re: Chillwagon
Biore pałe i załatwiam nocom sprawe
- yungXpaproch
- Posty: 4507
- Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
- Lokalizacja: grrr pow™
Re: Chillwagon
piosenka slaba, chociaz ten refren od qry'ego mi sie podoba, taki drillowy faktycznie. a jesli chodzi o szpaka w chillwagonie to nie pasuje do nich w ogole, poza tym jest nudny








