Strona 9 z 12
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 1:46
autor: #23
skała pisze: ↑09 maja 2019, 1:35
hewra to niemiecki proszek do prania
no przecież hewra to niemiecki proszek do prania, nie wiem o co ci chodzi

Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 9:04
autor: Luxair
O co w ogóle chodzi z tym Kstykiem, skąd raperów hejt na niego?
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 9:33
autor: aleksy
odnośnie tego występu jeru
wczoraj myślałem sobie, że publika zjebała i o kurcze jaki wstyd za polske ;( ale dzisiaj sb myślę, że przecież na takich "festiwalach", "galach", rozdaniach nagród (czy nazwij to jak chcesz) te występy zawsze są w takim stylu, że wykonawca sobie napierdala kulturalnie na scenie, a widownia sobie kulturalnie siedzi bez żadnych wygibasów albo krzyków i co najwyżej zaklaskają, no nie? bo teraz wydaje mi się, że jeru zjebał i nie czaję czego on oczekiwał na takim evencie
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 9:59
autor: Jose
Luxair pisze: ↑09 maja 2019, 9:04
O co w ogóle chodzi z tym Kstykiem, skąd raperów hejt na niego?
Typ jako gimnazjalizsta/licealista "wybił się" na komentowaniu pod dosłownie wszystkim na YT komentarze: "props" albo "chujowe". Nie mam pojęcia, jak dało się wybić na czymś takim ani dlaczego ludzie się tym zainteresowali, ale ja wielu rzeczy odnośnie wybijania się nie rozumiem. No i tak narastał jego fejm, fanpage rósł, to zaczął być dla ludzi był jakimś wyznacznikiem. Od jakiegoś czasu robi już natomiast inne ruchy - wydaje jakieś płyty, składanki, promuje nieznanych ludzi na kanale na YT i celuje w label. Generalnie gust ma dość słaby i promuje jakichś raperów z generatora, ale trzeba mu oddać, że po pierwsze słucha tego gównorapu godzinami, przez co sporo rzeczy nam odsiewa, po drugie to w dużej mierze dzięki niemu wypłynęli choćby tacy goście jak schafter czy skiny, którzy mają u niego kawałki. Szczerze, to zupełnie nie irytuje mnie jego obecność, typ raz na jakiś czas wyłapie jakąś perełkę, nie kreuje się przy tym na jakiegoś krytyka, który pozjadał rozumy (chociaż w sumie nie wiem, bo nie śledzę, poza tym, co wrzuca na kanał), a ludzie go cisną, bo się wybił na pisaniu, że coś jest "chujowe".
A dlaczego hejt raperów? Bo to pospinane dupy są. Stąd nie ma krytycznych recenzji na głównych portalach, stąd nie ma niewygodnych pytań w wywiadach, jak ktoś powie złe słówko, to się zaczynają telefony, facebookowe oświadczenia, spinanie się, że DLACZEGO TYLKO 7/10 i efektem tego jest np. to, że jak odważysz się skrytykować jakiegoś Wenę w recenzji, to on się potem nie zgodzi na wywiad, czyli portalowi nie zgodzą się wyświetlenia. Czyli lepiej pisać potulnie, chwalić, mieć dobre kontakty. I jak taki Kstyk, który zasięgi ma spore, powie, że Żabson jest chujowy, to pan raper przyzwyczajony do głaskania po główce, zaczyna się trząść ze złości. Dlatego większość tego dziennikarsko-raperskiego środowiska wygląda tak a nie inaczej.
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 10:19
autor: sugarhill_notausgang
Dobry temat. Jak Was poczytałem wczoraj wieczorem to włączyłem, przewinąłem i zobaczyłem, jak CNE gada jakieś kocopoły - akurat nadawał temat braku hip-hopu w tradycyjnych mediach tymi słowy:
Natomiast patrząc na telewizję, patrząc na rozgłośnie radiowe... nie ma. Czy oni się boją? Czy oni nie chcą? więc przewinąłem szybko dalej i zobaczyłem tę Admę, która chyba nawet nie ma dekoltu, więc ani patrzeć, ani słuchać się nie da.
Ogólnie spróbuję obejrzeć całą galę bez tych 4 typów na początku, z których znam tylko CNE, mam nadzieję na przewagę beki nad ciarkami wstydu.
Edit: Aha, zapomniałbym: Szpaku

Paluch

Eminem

Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 12:37
autor: svlv96
te wybory xD a żabson to debil i można kstyka lubić czy nie, ale takie coś odjebać to żenada xd
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 12:40
autor: ngbijhoni
Moglby ktos dac wyniki? Albo niech 23 wjebie je w pierwszy post
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 12:46
autor: svlv96
zadlo pisze: ↑09 maja 2019, 12:40
Moglby ktos dac wyniki? Albo niech 23 wjebie je w pierwszy post
POPKILLERY 2019
POLSKA
*NAGRODY PUBLICZNOŚCI*
WYDANIE ROKU:
1. TACONAFIDE "SOMA 0.5 MG"
KOOPERACJA ROKU:
1. TACONAFIDE FEAT. BEDOES "8 KOBIET (REMIX)"
TELEDYSK ROKU:
1. ŻABSON "DMT"
GRUPA/DUET ROKU
1. TACONAFIDE
ODKRYCIE ROKU:
1. JAN - RAPOWANIE
PRODUCENT ROKU:
1. STEEZ83
RAPER ROKU:
1. SZPAKU
SINGIEL ROKU:
1. SARIUS "WIKING"
ALBUM ROKU:
1. SZPAKU "ATYPOWY"
*NAGRODY GREMIUM*
RAPER ROKU:
1. PALUCH
SINGIEL ROKU:
1. SOKÓŁ "CHCEMY BYĆ WYŻEJ"
ALBUM ROKU:
1. PRO8L3M "GROUND ZERO MIXTAPE"
*NAGRODY SPECJALNE*
#DOWHATMOVESYOU
1. DJ FALCON/DJ KEBS
ZŁOTY POPKILLER ZA CAŁOKSZTAŁT:
1. BOGNA ŚWIĄTKOWSKA
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 12:47
autor: ngbijhoni
o huj xD
dzieki svlv
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 12:56
autor: svlv96
zadlo pisze: ↑09 maja 2019, 12:47
o huj xD
dzieki svlv
Spoko, było jeszcze coś ze świata czy Usa, ale nie mogę znaleźć. Pamiętam tylko, że raperem roku został EMinem xD
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 13:09
autor: vampmoney
eminem XDDD
ja pierdole czy tam są poważni ludzie? przecież oprócz ground zero i chcemy być wyżej wszystko co tam wytypowali to jest jakiś żart
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 13:11
autor: JVCORE
Może mi ktoś powiedzieć jak to wyglądało, był menager eminema i odbierał statuetkę? A dla xxxtentaciona lecą do USA i stawiają na cmentarzu? Co za kurwa paranoja

Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 13:19
autor: sugarhill_notausgang
No tu macie zagranicę:
Nagrody publiczności:
Zagraniczny album roku:
XXXTentacion – “?”
Zagraniczny singiel roku:
XXXTentacion – “Sad!”
Zagraniczny raper roku:
Eminem
Zagraniczne odkrycie roku:
Juice WRLD
Nagrody gremium:
Zagraniczny album roku:
Pusha T – “Daytona”
Zagraniczny singiel roku:
Childish Gambino – “This Is America”
Zagraniczny raper roku:
Pusha T
ZPAV patronem nagród Popkillery 2019
https://qlcity.prowly.com/58316-zpav-pa ... llery-2019
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 13:20
autor: dms
Ktoś mi powie jaki jest sens nagradzania zagranicznych płyt na takich galach? Przecież wszyscy mają to w chuju.
Chujowe te wyniki, P8M i Sokół tylko. No i Taconafide jako duet to okej, nie jestem fanem ale pod względem wielkości to było to wydarzenie.
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 13:22
autor: sugarhill_notausgang
Osobą, która opuszczała Capitol z największą liczbą statuetek, był Czarny HIFI. Producent reprezentował podczas Universal Music Polska, stąd to właśnie do jego rąk trafiały nagrody przyznane Eminemowi, Pushy T, XXXTentacionowi i Juice’owi WRLD.

Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 13:30
autor: Ruces
przedszkolanek pisze: ↑08 maja 2019, 22:02
a w ogóle wie ktoś po co goodkid się w to zamieszał? [mention]Jose[/mention]
Dawid pisał kiedyś jakieś teksty na popkiller, kumpluje się z Emateiem, działa w branży od wielu lat, sam Ematei też chciał ludzi Z WIELU MIEJSC (dlatego nie ma porcys czy screenagers XD), więc się tam pojawił, proste.
Gala żenująca, cieszę się, że nie wpadłem na pomysł, aby się tam pojawić.
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 13:33
autor: ksiazenieporzadek
rozumiem, że nagrody dla xxx są z powodu, iż został zabity?
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 13:44
autor: svlv96
ksiazenieporzadek pisze: ↑09 maja 2019, 13:33
rozumiem, że nagrody dla xxx są z powodu, iż został zabity?
to samo pomyślałem, mimo, że X lubię bardzo. A Eminem zadowolony pewnie czekam na jego live na ig jak się cieszy ze statuetki
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 13:45
autor: ngbijhoni
w ogole jak wygladala gala i gdzie sie odbywala i ile ludzi bylo? byla pelna kulturka i garniturki czy bagi dżinsy?
Re: Popkillery 2019
: 09 maja 2019, 13:47
autor: svlv96
zadlo pisze: ↑09 maja 2019, 13:45
w ogole jak wygladala gala i gdzie sie odbywala i ile ludzi bylo? byla pelna kulturka i garniturki czy bagi dżinsy?
nie oglądałem, wiem że stream był na youtubie. widziałem tylko filmik jak żabson ciśnie kstyka i kstyk normalnie marynara, a żabson normalny fit i kurwa różowe okularki śmieszek jeden.