Strona 9 z 10
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 9:54
autor: marmolad_k2
A jakie to piwa?
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 10:39
autor: Jose
darowanemu koniu nie zagląda się w (j)apkę
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 10:51
autor: Snus
Mordo dam Ci Tatrę, tylko ściągnij moją appkę,
Taki jeden Krzysztof kręci coś jak włos Paschalskiej (*follow up do tematu o VNM - przyp. Autor)
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 11:05
autor: sqlie
Wspaniale widzieć jak prężnie rozwija się firma
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 11:33
autor: firma
prod. TJK
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 11:43
autor: igorzastyy
Taki Jeden Krzysztof
Łaki jebie w cipsko
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 11:52
autor: marmolad_k2
Krzysztof SLG nowy uliczny zawodnik w rap grze.
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 11:55
autor: Jasek
Krzysztof Slygrys
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 12:07
autor: Jose
Historia polskiego rapu: Od T1-Teraz do T1-Krzysiek
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 13:42
autor: bylerymdorymu
Dla tych z
Warszawy spotkanie w tę
niedzielę (28.VI) o 19.00 w centrum. Tylko dla pierwszych 15 osób. Trzeba być pełnoletnim.
● dwa pierwsze browary przy barze gratis
● zmień profilowe i napisz tu jakikolwiek post lub wyślij mi priv, a dostaniesz dokładną lokalizację w sobotę
Instrukcja:
Twoje konto > profil > avatar
Adres zewnętrzny:
https://i.postimg.cc/RCHRWt0L/ikona.jpg
Wymiary: 150x150
Żeby osoby spoza Warszawy nie były pominięte to dla pierwszych trzech osób, które zmienią profilowe i wyślą mi priv "kupon" wyślę tego samego dnia kupon 50 zł allegro lub ewentualnie z innego wybranego przez Was sklepu, gdzie wiecie, że łatwo go kupić online i mogę Wam wysłać sam kod bez podawanja żadnych dodatkowych danych moich, czy Waszych.
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 13:44
autor: marmolad_k2
Błagam, niech ktoś to nagra

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 13:47
autor: igorzastyy
Może nagracie przy okazji street video do kawałków "Leń" i "Diler"?
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 13:49
autor: bylerymdorymu
Nie kręcimy video i nie robimy zdjęć. Możemy miejscami nagrać samo audio jak najdzie wena.
To podziemna biba.
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 13:54
autor: igorzastyy
Szkoda, bo liczyłem że na fali popularności kawałków Leń i Diler wyjdzie do nich klip
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 14:05
autor: yungXpaproch
krzyskowi brakuje kolegow zdecydowanie
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 14:05
autor: marmolad_k2
bylerymdorymu pisze: ↑wczoraj, 13:49
Nie kręcimy video i nie robimy zdjęć. Możemy miejscami nagrać samo audio jak najdzie wena.
To podziemna biba.
Czy Wena zagra jakiś numer z nowej płyty?
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 14:06
autor: Luxair
Dwa piwa na 15 osób? Jest rozmach
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 14:12
autor: igorzastyy
Zawsze można wykorzystać bon 50 zł na allegro i zamówić jakiś sześciopak
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 14:15
autor: Burak
Na allegro tylko bezalkoholowe, tak że średni interes
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 14:23
autor: firma
moze jednak cos nagracie przy tych piwach
taki jeden krzysztof
rymujemy wsztstko
mamy tez darmowe piwsko