Strona 9 z 11
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 28 gru 2025, 17:40
autor: gods bidness
jajca pisze: ↑28 gru 2025, 15:59
Blask neonów, miasto pełniące rolę wspólnika przy nocnych grzechach (chociaż za dnia każdy jest święty), ulice które widziały wszystko ale milczą jak grób, topiący się asfalt, deszcz na Marszałkowskiej myje sumienia, cośtam się odbija w witrynie
To brzmi jak pezet, ale nie jak sokół. Ten drugi jednak umiał w konkret i namalować jakiś obraz. Ale do pezeta jak najbardziej pasuje takie pierdolenie powierzchownych banałów o wszystkim i niczym, bo robił tak cała karierę.
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 29 gru 2025, 10:18
autor: 2rzyn
Wuwua moje miasto ty myslisz ze znasz je?
Nie pierdol tylko ja tu mam oczy otwarte
Sokol dobry chlop? Nie gwalci, nie kradnie?
Byl czas gdy z Marysi w nerwach robiłem pandę
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 29 gru 2025, 14:24
autor: Jasion94
(Sokół)
Dozorca Mietek co dziś miał zmianę
Odbił kartę i czekał na wieczorna banie
Minął tłum małolat każda to nowa Britney
Młoda niewinna lepsza od Żytniej
(Pezet)
Małolatki włosy jak strawberry lipstick
Mietek rzuca okiem jak kick flip
To jest wwa miasto pokus
Dobra kurwa nie chce mi się nawet tego dalej pisać, a co dopiero słuchać jak coś w tym stylu wydadzą
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 29 gru 2025, 14:25
autor: 2rzyn
Ale ktos to bedzie musial przesluchac zeby nam powiedziec czy rzeczywiwcie taka chujnie nagrali
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 29 gru 2025, 14:26
autor: Malloy
bronek się poświęci
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 29 gru 2025, 14:27
autor: Mietek
Jasion94 pisze: ↑29 gru 2025, 14:24
(Sokół)
Dozorca Mietek co dziś miał zmianę
Odbił kartę i czekał na wieczorna banie
Minął tłum małolat każda to nowa Britney
Młoda niewinna lepsza od Żytniej
(Pezet)
Małolatki włosy jak strawberry lipstick
Mietek rzuca okiem jak kick flip
To jest wwa miasto pokus
Dobra kurwa nie chce mi się nawet tego dalej pisać, a co dopiero słuchać jak coś w tym stylu wydadzą
Co to znaczy rzucić okiem jak kickflip?
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 29 gru 2025, 14:31
autor: gods bidness
Jasion94 pisze: ↑29 gru 2025, 14:24
(Sokół)
Dozorca Mietek co dziś miał zmianę
Odbił kartę i czekał na wieczorna banie
Minął tłum małolat każda to nowa Britney
Młoda niewinna lepsza od Żytniej
(Pezet)
Małolatki włosy jak strawberry lipstick
Mietek rzuca okiem jak kick flip
To jest wwa miasto pokus
Dobra kurwa nie chce mi się nawet tego dalej pisać, a co dopiero słuchać jak coś w tym stylu wydadzą
No to już bardziej pasuje. To by zresztą była niezła komedia jakby Sokół rapował o tych swoich zwykłych Bogdanach co z baru mlecznego idą puścić kupon w totomixie, a potem wchodził pezet i rapował:
wuwua parkiet śliski, wieczór słodki jak jej lipstick
szybki seks, licze zyski,
na jej szyi karolina herera,
wszystko fejk jak jej cycki, miała być tu, lecz jej nie ma
warszawa patrzy na to niema,
się ściemnia, nie ściemniam
joł
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 29 gru 2025, 15:25
autor: xxxkawo
gods bidness pisze: ↑29 gru 2025, 14:31
To by zresztą była niezła komedia jakby Sokół rapował o tych swoich zwykłych Bogdanach co z baru mlecznego idą puścić kupon w totomixie, a potem wchodził pezet i rapował:
wuwua parkiet śliski, wieczór słodki jak jej lipstick
szybki seks, licze zyski,
na jej szyi karolina herera,
wszystko fejk jak jej cycki, miała być tu, lecz jej nie ma
warszawa patrzy na to niema,
się ściemnia, nie ściemniam
joł
Idealnie ujęte.
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 29 gru 2025, 21:17
autor: Jasion94
Mietek pisze: ↑29 gru 2025, 14:27
Co to znaczy rzucić okiem jak kickflip?
Chuj wie stary, a To jest nowy ład double clap hands up ? Ja nie wiem o czym on rapuje już od paru lat
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 30 gru 2025, 0:43
autor: wilkstaryruchacz
od kaplinskiego:
znów jade nocą, nie mogę zasnąć
jej ojciec w mym wieku, trąbi klakson
pink eyeliner, offwhite dunki
zostawiła w porsche majtki
historia jak koło, znów sie wkurwiam
która to już kurwa runda
miasto wysysa, puszczam radio
wwa nie monte carlo
a od narratora:
Bogdan Kozioł, robi chłopina 20 lat w tramwajach
córkę miał piękną, byś się obejrzał, na imie Hania
niestety nasz Boguś lichą miał pensje
w WWA nie wyżyjesz za trzy dziewięćset (jebać)
brat Heniek, załatwił mu fuche w spółdzielni
Bogdan dorobi zanim Hania się usamodzielni
ona niegłupia, szybko dorasta i dziewucha ma potrzeby
koleżanka podpowiedziała gdzie zrobi dziengi
prosze ja ciebie, kolego sie domyślasz finału
Hania na kamerkach dorabia szmalu (WWA)
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 30 gru 2025, 1:06
autor: emcess
to nie wieś gdzie dzieci głaszczą krówki
tu czytanie Sokoła i mefrdron już od podstawówki
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 30 gru 2025, 5:18
autor: nescafeklasyg
wilkstaryruchacz pisze: ↑30 gru 2025, 0:43
od kaplinskiego:
znów jade nocą, nie mogę zasnąć
jej ojciec w mym wieku, trąbi klakson
pink eyeliner, offwhite dunki
zostawiła w porsche majtki
historia jak koło, znów sie wkurwiam
która to już kurwa runda
miasto wysysa, puszczam radio
wwa nie monte carlo
a od narratora:
Bogdan Kozioł, robi chłopina 20 lat w tramwajach
córkę miał piękną, byś się obejrzał, na imie Hania
niestety nasz Boguś lichą miał pensje
w WWA nie wyżyjesz za trzy dziewięćset (jebać)
brat Heniek, załatwił mu fuche w spółdzielni
Bogdan dorobi zanim Hania się usamodzielni
ona niegłupia, szybko dorasta i dziewucha ma potrzeby
koleżanka podpowiedziała gdzie zrobi dziengi
prosze ja ciebie, kolego sie domyślasz finału
Hania na kamerkach dorabia szmalu (WWA)

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 30 gru 2025, 9:36
autor: DjPendzel
@wilkstaryruchacz
Zapraszamy do agencji ghosttime
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 30 gru 2025, 10:20
autor: EdwardZentara
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 30 gru 2025, 13:16
autor: Malloy
props stary ruchaczu, z drugiej współczuję, bo trochę musiałeś tego przesłuchać, żeby tak idealnie odwzorować ich zwrotki
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 30 gru 2025, 13:23
autor: erdoj
wilkstaryruchacz pisze: ↑30 gru 2025, 0:43
od kaplinskiego:
znów jade nocą, nie mogę zasnąć
jej ojciec w mym wieku, trąbi klakson
pink eyeliner, offwhite dunki
zostawiła w porsche majtki
historia jak koło, znów sie wkurwiam
która to już kurwa runda
miasto wysysa, puszczam radio
wwa nie monte carlo
a od narratora:
Bogdan Kozioł, robi chłopina 20 lat w tramwajach
córkę miał piękną, byś się obejrzał, na imie Hania
niestety nasz Boguś lichą miał pensje
w WWA nie wyżyjesz za trzy dziewięćset (jebać)
brat Heniek, załatwił mu fuche w spółdzielni
Bogdan dorobi zanim Hania się usamodzielni
ona niegłupia, szybko dorasta i dziewucha ma potrzeby
koleżanka podpowiedziała gdzie zrobi dziengi
prosze ja ciebie, kolego sie domyślasz finału
Hania na kamerkach dorabia szmalu (WWA)

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 30 gru 2025, 13:40
autor: marmolad_k2
To brzmi jak leak kolejnego singla

Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 30 gru 2025, 13:53
autor: Flavis
Plot Twist - dziewczyna, o której nawija Pezet to córka Bogdana.
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 30 gru 2025, 13:55
autor: moody
moim zdaniem ich wspolny track moglby brzmiec mniej wiecej tak:
Sokół:
Krążymy jak drony nad mostem
Tym znanym z linami, z seriali
Spadamy jak UFO pod Roswell
I wstajemy niepewnie jak niemowlaki
Wiedziałaś, że będzie ciekawie
Zarzucaj mi wszystko na pewno nie nudę
To miasto znam lepiej niż jego włodarze
Daleko od biedy, bo blisko nie lubię
Pezet:
Raz mi podobała mi influencerka
A chciałem jej ciała ona wzięła to do serca
I tak by nic z tego nie wyszło na przyszłość
Zgubiliśmy się kto komu miałby robić zdjęcia
A ja znów rozlałem mleko
Znów gapiłem jej się w dekolt
Chciałbym tylko wyjechać gdzieś daleko
Z taka przy której zapomnę, że w ogóle mam telefon
Mówią, ze mam przerośniete ego
Wierze, że Tyrmand napisał o mnie "Złego"
Na eleganckiej imprezie siedzę w dresie
I grób mojej bajerze, że wszystko wiem o jazzie
Re: Pezet/Sokół - TBA (2024?) [Zapowiedź]
: 30 gru 2025, 14:08
autor: marmolad_k2
Flavis pisze: ↑30 gru 2025, 13:53
Plot Twist - dziewczyna, o której nawija Pezet to córka Bogdana.
Ładnie, ona kurwa, a on kradnie