Strona 80 z 494

Re: Transfery

: 03 wrz 2019, 11:17
autor: bukaj

Re: Transfery

: 03 wrz 2019, 11:51
autor: instinkt
super materiał
Romano w tym okienku chyba najlepiej dawał ze wszystkich tych dziennikarzy transferowych

Re: Transfery

: 03 wrz 2019, 12:00
autor: Deyker
Gdzieś jeszcze jest otwarte okienko?

Re: Transfery

: 03 wrz 2019, 12:40
autor: serwus
jeżeli chodzi o strefę uefa: bułgaria, słowacja, czechy, izrael

Re: Transfery

: 03 wrz 2019, 13:25
autor: nihil Novi
Czyli jeszcze będzie się działo. Taki Neymar w Pradze :bowdown:

Re: Transfery

: 10 paź 2019, 15:39
autor: Groszek
Real niby rusza w styczniu full po ericsena

Re: Transfery

: 10 paź 2019, 15:44
autor: nihil Novi
Po co taki marniak w Realu... już lepiej poczekać, aż Odeegard wróci z wypożyczenia.

Re: Transfery

: 10 paź 2019, 16:20
autor: Prez
marniak? XD

To byłby świetny transfer Realu, dziwiłem się, że nie ogarneli tego latem ale podobno Zidane był tak nagrzany na Pogbe, że nie chciał słyszeć o innych opcjach.

Re: Transfery

: 10 paź 2019, 16:51
autor: nihil Novi
Typ regularnie znika w wielkich meczach, poza tym najlepiej gra na pozycji, której w Realu nie ma od dobrych kilku lat. Dla mnie to przehajpowany gość

Re: Transfery

: 10 paź 2019, 17:01
autor: svnchez
Latem byłem zwolennikiem tego transferu, ale został James, na wypożyczeniu dobrze póki co wygląda Odegaard, więc mam wątpliwości. Moja propozycja: Eriksen na pół roku przed końcem kontraktu i ze 20-30 milionów i niech zabierają Isco w pizdu :lol:

Re: Transfery

: 10 paź 2019, 17:27
autor: Bunnymen77
Nie no, ja myślę, że teraz ~30 mln jest dość realne bez isco. Może trochę więcej przez wzgląd, iż Real w kryzysie. Myślę, że Isco za 50m możnaby spieniezyc.

Re: Transfery

: 10 paź 2019, 17:58
autor: Groszek
Kupić tera za 30 sprzedać w lato za 80 :cool:

Re: Transfery

: 10 paź 2019, 18:19
autor: svnchez
Bunnymen77 pisze: 10 paź 2019, 17:27 Nie no, ja myślę, że teraz ~30 mln jest dość realne bez isco. Może trochę więcej przez wzgląd, iż Real w kryzysie. Myślę, że Isco za 50m możnaby spieniezyc.
mi chodziło, że oni dają tego eriksena i ze 20 milionów, a w drugią stronę isco, oczywiście nie mówię tego zbyt poważnie, choć taki deal wziąłbym z pocałowaniem ręki

Re: Transfery

: 15 paź 2019, 10:21
autor: Damian
Druga strona tez by wziela z pocalowaniem reki. Niemniej musze przyznac racje uzytnikowi Nihil Novi, Eriksen ma to do siebie, ze potrafi zniknac w wiekszych meczach. Nie jest to jednak jakas regula, ale w wiekszosci meczow o jakas stawke, to inni zawodnicy Tottenhamu jak np. Son czy Lucas ciagneli ten wozek. Mysle, ze to tez w duzym stopniu zawazylo na tym, iz zainteresowanie Eriksenem nie bylo jakies duze, a w zasadzie biorac pod uwage liczbe zlozonych ofert - zerowe. Napomknac tylko, ze typ byl do wyjecia za stosunkowo niskie pieniadze. W mediach pisali, ze Tottenham zyczyl sobie 50-60, ale mysle, ze gdyby ktos wylozyl na stol 30-35, to Levy spokojnie zgodzilby sie na taki deal. W koncu lepiej miec ten hajs, niz oddawac niezadowolonego zawodnika za darmo po sezonie.

Re: Transfery

: 15 paź 2019, 10:36
autor: Spiritus
Marny klub jakim obecnie jest United planuje w zimie sprowadzić z Barcelony Rakiticia :dunno:

Re: Transfery

: 15 paź 2019, 10:54
autor: stanky
i krzysztofa piątka

Re: Transfery

: 15 paź 2019, 12:50
autor: Prez
nihil Novi pisze: 10 paź 2019, 16:51 Typ regularnie znika w wielkich meczach, poza tym najlepiej gra na pozycji, której w Realu nie ma od dobrych kilku lat. Dla mnie to przehajpowany gość
spokojnie może grać na 8, moim zdaniem pasowałby do Realu i wskoczyłby tam level wyżej, chociaż no o Hazardzie też tak mówiłem od dawna i póki co chuj mi w dupe
Spoiler
Christian chodź do Juve, wiem że to czytasz

Re: Transfery

: 29 paź 2019, 13:19
autor: chrch
ibra na swoim ig zapowiada powrót do hiszpanii.
real? :bowdown:

Re: Transfery

: 30 paź 2019, 3:02
autor: JastrzabHBO
Dokąd niby?

Re: Transfery

: 12 gru 2019, 1:10
autor: potter
Haaland i Mino Raiola wylądowali w Dortmundzie gdzie odebrali ich ludzie z Borussi.