Strona 77 z 494
Re: Transfery
: 22 sie 2019, 14:50
autor: FruitOffTheWall
Piotr Malarczyk w Piaście Glwice to jest kurwa transfer tego okienka XDDDDD
po chuj on to nie wiem
Re: Transfery
: 22 sie 2019, 14:58
autor: kapec
Jak już wspomnieliśmy Piasta
Patryk Dziczek przechodzi testy medyczne przed transferem do Lazio.
Piast Gliwice jest już dosłownie o krok od przeprowadzenia kolejnej dużej sprzedaży tego lata. Sprawa transferu Patryka Dziczka nabrała tempa i piłkarz, zamiast w piątek, już dzisiaj pojawił się na Półwyspie Apenińskim, gdzie w klinice Padeia przechodzi testy medyczne. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, piłkarz podpisze kontrakt z Lazio, nie zagrzeje tam jednak długo miejsca, bowiem początek swojej włoskiej przygody spędzi w barwach drugoligowej Salernitany.
Piast najprawdopodobniej zarobi na transferze około dwóch milionów euro. Oznacza to, że klub wyrówna swój rekord sprzedaży.
Re: Transfery
: 22 sie 2019, 16:06
autor: Mutley
Marca: Wysłannicy Realu Madryt w Paryżu.
L'Equipe: PSG odrzuciło ofertę Realu Madryt 100 mln euro + Bale, James i Keylor.
La Sexta: Nikt nie poleciał ani nie poleci do Paryża. Nie było żadnej oferty.

Re: Transfery
: 23 sie 2019, 0:08
autor: boixos
A Marca krzyczy, że Real właśnie wybiera się do Paryża. Ta cała saga jest mocno zjebana, codziennie informacje i zaprzeczające kontrinformacje, jednego dnia już wiadomo, a później odwrót o 180 stopni. Na moje to Madryt nie wysłał ani jednej oferty i raczej nie wyśle. PSG chuj wie na co czeka, bo Neymar nie chce u nich grać, a oni spróbują na siłę go przywrócić do składu. Prawdopodobnie Barca wyśle na kilka dni przed końcem okna ofertę na 220 wypo plus obowiązkowy wykup, więc PSG nic nie straci a pozbędzie się problemu. Barcelona zostanie w tym temacie jak zwykle frajerem bo kupuje nic pewnego bo chuj wie co to za Neymar obecnie.
Re: Transfery
: 23 sie 2019, 0:36
autor: Groszek
A dla mnie psg nie puści go na rok na wypożyczenie do barcy może do Realu ale w to też wątpię oni potrzebują kasy z niego jak odejdzie żeby ściągnąć kogoś innego
Re: Transfery
: 23 sie 2019, 10:10
autor: MalinowyJogurt
Damian Dąbrowski z Cracovii transfer definitywny na 3 lata do Pogoni Szczecin.
Re: Transfery
: 23 sie 2019, 11:11
autor: mql
gdyby nie te jebane kontuzje to pan Damian by teraz spokojnie trzymał środek pola w jakimś nwm Eintrachcie Frankfurt

Re: Transfery
: 23 sie 2019, 11:24
autor: MalinowyJogurt
Swoją drogą ktoś z Krakowa wie czemu go odpulają? Przez wymóg młodzieżowca nie łapie się do składu? Obawy o kolejne kontuzje? Czy może Probierz ma za dużo Polaków w składzie

? Jak dla nas kibiców Pogoni jest to świetnie załatanie składu przy kontuzji Kamila Drygasa.
Re: Transfery
: 23 sie 2019, 11:33
autor: mql
Też mnie to ciekawi - w ogóle parę decyzji włodarzy Pasów sprawia wrazenie absurdalnych. Weźmy takich Mihalika i Vestenicky'ego - obaj mieli spoko sezon w Słowacji, a teraz nawet w rezerwach nie grają. Mam wrażenie, ze spokojnie można by ich gdzies opchnąć w letnim okienku

Airama tez nie udało się wykupić, a podobno jest już na wylocie z Extremadury.
Re: Transfery
: 23 sie 2019, 12:29
autor: darmody
Wielka szkoda, mój ulubiony piłkarz Cracovii, zawsze dawał z siebie 100% na boisku i jest po prostu sympatycznym człowiekiem. Damian w formie jaką prezentował za Jacka Zielińskiego w 2015/2016 to topowa szóstka/ósemka Ekstraklasy, niestety kontuzje sprawiły, że nie zrobił kariery na miarę swojego potencjału. Zdaje się, że przez kontuzje uciekło mu nawet Euro 2016.
[mention]MalinowyJogurt[/mention] Ciężko jednoznacznie powiedzieć, co spowodowało odejście Damiana, myślę że złożyło się na to kilka spraw. Przede wszystkim złożył się na to przepis o młodzieżowcu, dzięki któremu nie było dla niego miejsca w składzie bo gra Lusiusz. Druga sprawa - za rok kończył mu się kontrakt, a włodarze niekoniecznie musieli chcieć przystać na większe oczekiwania finansowe Damiana albo po prostu już teraz zarabiał za dużo, a nie daje od siebie tyle ile oczekiwałby Filipiak/Tabisz/Probierz. Po trzecie - Dąbrowski nigdy nie wrócił do formy z 2015/2016, w wielu meczach grał naprawdę słabo, przebłyski powrotu do formy można było zobaczyć dopiero pod koniec zeszłego sezonu, a i tak były to tylko pojedyncze mecze/zagrania. Po czwarte - może Filipiak szykuje jakiś transfer i po prostu schodzi z wydatków, żeby słupki w Excelu Tabisza się zgadzały.
[mention]mql[/mention] Mihalik ma spinę z Filipiakiem, Vestenicky podobnie jak Budziński i dużo na to wskazuje że Pestka po prostu nie siedzi Probierzowi bo nie (ciężko mi uwierzyć, że jest jakiś inny powód dla którego Czech nie gra niż jakieś widzimisię trenera). O ile decyzję w sprawie Cabrery jestem w stanie jakoś zrozumieć, bo w jego miejsce przyszedł Lopes, po którym naprawdę widać jakość piłkarską (ale gdzie głębia składu panie profesorze, halo!), o tyle kilku decyzji Probierza/Filipiaka również nie jestem w stanie zrozumieć. Nawet w kontekście odejścia Dąbrowskiego - wystarczy kontuzja Gola (a warto też dodać, że wygląda on fizycznie znacznie gorzej niż sezon temu) i do gry wchodzi Milan Dimun

Jeśli nie szykują jakiegoś konkretnego wzmocnienia na środek pomocy to brak mi słów.
W każdym razie, Damian w formie na pewno będzie wzmocnieniem Pogoni, a w obliczu kontuzji Drygasa jego transfer wydaje się być znakomitym posunięciem.
Re: Transfery
: 23 sie 2019, 19:36
autor: MalinowyJogurt
No i automatycznie został w Pogoni rozwiązany kontrakt z Tomaszem Hołotą, który przeszedł do Zagłębia Sosnowiec, Tomek od roku pobierał tylko pensje i nie grał ani w ekstraklasie, ani w III lidze. Leń jakich mało.
Re: Transfery
: 25 sie 2019, 13:47
autor: MalinowyJogurt
Będzie nowy murzyn w polskiej ekstraklasie, może głupi, może mądry

Pięciokrotny reprezentant Botswany - Thatayaone Ditlhokwe. Ten jego klub Township Rollers jest mistrzem Botswany i grał w eliminacjach Afrykanskiej Ligi Mistrzów - wczoraj odpadał.
https://www.facebook.com/TownshipRoller ... =3&theater
Re: Transfery
: 27 sie 2019, 11:38
autor: Bunnymen77
Kurde, końcówka okna a nic się nie dzieje chyba?
Dlatego rzucę takim gównonewsem, podobno po ostatniej akcji Dembele jest konflikt miedzy jego agentem, a Abidalem. Dzisiaj przedstawiciele katalonczykow maja negocjowac w paryzu transfer neymara i plotki mowia, ze mogą czarnego dorzucić do transakcji.
Wydaje mi się, że dla PSG to dobry deal, Dembele to francuz, pracowal z tuchelem, sufit ma wysoko, a pojebany mniej o Neya nie jest. Do tego samego brazylijczyka w paryzu juz nie chcą.
Dla Barcy też dobry deal, brak już nerwów do Dembele, neymar sportowo znacznie lepszy, no i wycofa pozew.
Re: Transfery
: 27 sie 2019, 12:44
autor: oyama
pogonic Dembele nalezalo juz dawno. To jezdziec bez glowy i nawet Rafinha czy Ansu Fati pokazaliby wiecej od niego w pelnym sezonie. A przyjscie Neymara okej, ale zaleznie od tego jakim kosztem
Re: Transfery
: 27 sie 2019, 16:47
autor: jefecito
Podobno najnowsza oferta za Neymara którą dzisiaj Barca wystosowała to 160-170M płatne w dwóch ratach. Cena całkiem ok, ale nadal nie widzę potrzeby przyjścia Neya.
Re: Transfery
: 28 sie 2019, 3:05
autor: kapec
Wypowiedź przedstawiciela drużyny A z eskapady do Paryża
Nie osiągnęliśmy jeszcze porozumienia, wciąż negocjujemy, ale jesteśmy bliżej
Nie wierzę żeby to miało nie dojść do skutku, Już nie chodzi o powyższe, ale ja nie o tym
Munas Dabbur sprowadzony latem do Sevilli ma nie znajdować się w planach Julena Lopeteguiego i otrzymał zgodę na opuszczenie klubu przed końcem letniego okienka transferowego.
Nowym szkoleniowcem został Julen Lopetegui i na stanowisko dyrektora sportowego powrócił Monchi. Obaj panowie nie przejawiali zbytniego entuzjazmu związanego z zakontraktowanie Munasa Dabbura i uznali, że najlepszym rozwiązaniem dla każdej ze stron będzie jak najszybsze zakończenie współpracy.
Najbardziej konkretni w walce o względy środkowego napastnika okazali się przedstawiciele Sevilli, którzy już zimą dopięli wszystkie formalności związane ze zrealizowaniem letniego transferu 27-letniego zawodnika.
W mediach pojawiło się już kilka informacji mówiących o tym, że sytuację 27-latka uważnie badają takie ekipy jak Inter Mediolan, Espanyol czy Bordeaux.
Z jednej strony niby spoko bo trener otwarcie mówi że
ej typie nie jesteś ok, W.
Z drugiej masz kupione mieszkanie/willę czy na to co go tam stać, od pół roku uczysz się hiszpańskiego (ta, jasne), chcesz grać w LL a tu wypierdalaj. Chyba że uda mu się wyjebać do Espanyolu,
Tymczasem zdobywca MŚ z Francją, 33 letni Rami, podpisał umowę do 30 czerwca 2020 roku z opcją jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
Mniej ważny transfer
João Mário na wypo w Lokomotiwie Moskwa. Wypożyczenie do 30 czerwca 2020 roku z opcją pierwokupu za 18 milionów euro.
Wg Fabrizio Romano jutro oficjalka A.Sancheza.
Re: Transfery
: 28 sie 2019, 18:22
autor: Bunnymen77
Reca na wypo w SPAL.
Re: Transfery
: 28 sie 2019, 19:59
autor: camzat
oyama pisze: ↑27 sie 2019, 12:44
pogonic Dembele nalezalo juz dawno.
Skoorwesynowi nigdy nie zapomnę dwóch zmarnowanych szans w półfinale LM.
Re: Transfery
: 29 sie 2019, 11:48
autor: Spiritus
Uwaga United popierdoliło. Smalling udaje się na roczne wypożyczenie do Romy

Re: Transfery
: 29 sie 2019, 11:52
autor: horrypaz
camzatizbak pisze: ↑28 sie 2019, 19:59
oyama pisze: ↑27 sie 2019, 12:44
pogonic Dembele nalezalo juz dawno.
Skoorwesynowi nigdy nie zapomnę dwóch zmarnowanych szans w półfinale LM.
też jestem mu za to dozgonnie wdzięczny