Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9400
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Transfery

Post autor: FruitOffTheWall »

Piotr Malarczyk w Piaście Glwice to jest kurwa transfer tego okienka XDDDDD
po chuj on to nie wiem
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 6119
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Jak już wspomnieliśmy Piasta
Patryk Dziczek przechodzi testy medyczne przed transferem do Lazio.

Piast Gliwice jest już dosłownie o krok od przeprowadzenia kolejnej dużej sprzedaży tego lata. Sprawa transferu Patryka Dziczka nabrała tempa i piłkarz, zamiast w piątek, już dzisiaj pojawił się na Półwyspie Apenińskim, gdzie w klinice Padeia przechodzi testy medyczne. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, piłkarz podpisze kontrakt z Lazio, nie zagrzeje tam jednak długo miejsca, bowiem początek swojej włoskiej przygody spędzi w barwach drugoligowej Salernitany.

Piast najprawdopodobniej zarobi na transferze około dwóch milionów euro. Oznacza to, że klub wyrówna swój rekord sprzedaży.
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 521
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Transfery

Post autor: Mutley »

Marca: Wysłannicy Realu Madryt w Paryżu.
L'Equipe: PSG odrzuciło ofertę Realu Madryt 100 mln euro + Bale, James i Keylor.

La Sexta: Nikt nie poleciał ani nie poleci do Paryża. Nie było żadnej oferty.

:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Transfery

Post autor: boixos »

A Marca krzyczy, że Real właśnie wybiera się do Paryża. Ta cała saga jest mocno zjebana, codziennie informacje i zaprzeczające kontrinformacje, jednego dnia już wiadomo, a później odwrót o 180 stopni. Na moje to Madryt nie wysłał ani jednej oferty i raczej nie wyśle. PSG chuj wie na co czeka, bo Neymar nie chce u nich grać, a oni spróbują na siłę go przywrócić do składu. Prawdopodobnie Barca wyśle na kilka dni przed końcem okna ofertę na 220 wypo plus obowiązkowy wykup, więc PSG nic nie straci a pozbędzie się problemu. Barcelona zostanie w tym temacie jak zwykle frajerem bo kupuje nic pewnego bo chuj wie co to za Neymar obecnie.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 5673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

A dla mnie psg nie puści go na rok na wypożyczenie do barcy może do Realu ale w to też wątpię oni potrzebują kasy z niego jak odejdzie żeby ściągnąć kogoś innego
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
MalinowyJogurt

Re: Transfery

Post autor: MalinowyJogurt »

Damian Dąbrowski z Cracovii transfer definitywny na 3 lata do Pogoni Szczecin.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8425
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery

Post autor: mql »

gdyby nie te jebane kontuzje to pan Damian by teraz spokojnie trzymał środek pola w jakimś nwm Eintrachcie Frankfurt :(
MalinowyJogurt

Re: Transfery

Post autor: MalinowyJogurt »

Swoją drogą ktoś z Krakowa wie czemu go odpulają? Przez wymóg młodzieżowca nie łapie się do składu? Obawy o kolejne kontuzje? Czy może Probierz ma za dużo Polaków w składzie :rotfl: ? Jak dla nas kibiców Pogoni jest to świetnie załatanie składu przy kontuzji Kamila Drygasa.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 8425
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery

Post autor: mql »

Też mnie to ciekawi - w ogóle parę decyzji włodarzy Pasów sprawia wrazenie absurdalnych. Weźmy takich Mihalika i Vestenicky'ego - obaj mieli spoko sezon w Słowacji, a teraz nawet w rezerwach nie grają. Mam wrażenie, ze spokojnie można by ich gdzies opchnąć w letnim okienku :dunno: Airama tez nie udało się wykupić, a podobno jest już na wylocie z Extremadury.
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: darmody »

Wielka szkoda, mój ulubiony piłkarz Cracovii, zawsze dawał z siebie 100% na boisku i jest po prostu sympatycznym człowiekiem. Damian w formie jaką prezentował za Jacka Zielińskiego w 2015/2016 to topowa szóstka/ósemka Ekstraklasy, niestety kontuzje sprawiły, że nie zrobił kariery na miarę swojego potencjału. Zdaje się, że przez kontuzje uciekło mu nawet Euro 2016.

[mention]MalinowyJogurt[/mention] Ciężko jednoznacznie powiedzieć, co spowodowało odejście Damiana, myślę że złożyło się na to kilka spraw. Przede wszystkim złożył się na to przepis o młodzieżowcu, dzięki któremu nie było dla niego miejsca w składzie bo gra Lusiusz. Druga sprawa - za rok kończył mu się kontrakt, a włodarze niekoniecznie musieli chcieć przystać na większe oczekiwania finansowe Damiana albo po prostu już teraz zarabiał za dużo, a nie daje od siebie tyle ile oczekiwałby Filipiak/Tabisz/Probierz. Po trzecie - Dąbrowski nigdy nie wrócił do formy z 2015/2016, w wielu meczach grał naprawdę słabo, przebłyski powrotu do formy można było zobaczyć dopiero pod koniec zeszłego sezonu, a i tak były to tylko pojedyncze mecze/zagrania. Po czwarte - może Filipiak szykuje jakiś transfer i po prostu schodzi z wydatków, żeby słupki w Excelu Tabisza się zgadzały.

[mention]mql[/mention] Mihalik ma spinę z Filipiakiem, Vestenicky podobnie jak Budziński i dużo na to wskazuje że Pestka po prostu nie siedzi Probierzowi bo nie (ciężko mi uwierzyć, że jest jakiś inny powód dla którego Czech nie gra niż jakieś widzimisię trenera). O ile decyzję w sprawie Cabrery jestem w stanie jakoś zrozumieć, bo w jego miejsce przyszedł Lopes, po którym naprawdę widać jakość piłkarską (ale gdzie głębia składu panie profesorze, halo!), o tyle kilku decyzji Probierza/Filipiaka również nie jestem w stanie zrozumieć. Nawet w kontekście odejścia Dąbrowskiego - wystarczy kontuzja Gola (a warto też dodać, że wygląda on fizycznie znacznie gorzej niż sezon temu) i do gry wchodzi Milan Dimun :bowdown: Jeśli nie szykują jakiegoś konkretnego wzmocnienia na środek pomocy to brak mi słów.

W każdym razie, Damian w formie na pewno będzie wzmocnieniem Pogoni, a w obliczu kontuzji Drygasa jego transfer wydaje się być znakomitym posunięciem.
MalinowyJogurt

Re: Transfery

Post autor: MalinowyJogurt »

No i automatycznie został w Pogoni rozwiązany kontrakt z Tomaszem Hołotą, który przeszedł do Zagłębia Sosnowiec, Tomek od roku pobierał tylko pensje i nie grał ani w ekstraklasie, ani w III lidze. Leń jakich mało.
MalinowyJogurt

Re: Transfery

Post autor: MalinowyJogurt »

Będzie nowy murzyn w polskiej ekstraklasie, może głupi, może mądry :dunno: Pięciokrotny reprezentant Botswany - Thatayaone Ditlhokwe. Ten jego klub Township Rollers jest mistrzem Botswany i grał w eliminacjach Afrykanskiej Ligi Mistrzów - wczoraj odpadał.

https://www.facebook.com/TownshipRoller ... =3&theater
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 2460
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Transfery

Post autor: Bunnymen77 »

Kurde, końcówka okna a nic się nie dzieje chyba?

Dlatego rzucę takim gównonewsem, podobno po ostatniej akcji Dembele jest konflikt miedzy jego agentem, a Abidalem. Dzisiaj przedstawiciele katalonczykow maja negocjowac w paryzu transfer neymara i plotki mowia, ze mogą czarnego dorzucić do transakcji.

Wydaje mi się, że dla PSG to dobry deal, Dembele to francuz, pracowal z tuchelem, sufit ma wysoko, a pojebany mniej o Neya nie jest. Do tego samego brazylijczyka w paryzu juz nie chcą.

Dla Barcy też dobry deal, brak już nerwów do Dembele, neymar sportowo znacznie lepszy, no i wycofa pozew.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5020
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Transfery

Post autor: oyama »

pogonic Dembele nalezalo juz dawno. To jezdziec bez glowy i nawet Rafinha czy Ansu Fati pokazaliby wiecej od niego w pelnym sezonie. A przyjscie Neymara okej, ale zaleznie od tego jakim kosztem
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
jefecito
Posty: 848
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: jefecito »

Podobno najnowsza oferta za Neymara którą dzisiaj Barca wystosowała to 160-170M płatne w dwóch ratach. Cena całkiem ok, ale nadal nie widzę potrzeby przyjścia Neya.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 6119
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Wypowiedź przedstawiciela drużyny A z eskapady do Paryża
Nie osiągnęliśmy jeszcze porozumienia, wciąż negocjujemy, ale jesteśmy bliżej
Nie wierzę żeby to miało nie dojść do skutku, Już nie chodzi o powyższe, ale ja nie o tym
Munas Dabbur sprowadzony latem do Sevilli ma nie znajdować się w planach Julena Lopeteguiego i otrzymał zgodę na opuszczenie klubu przed końcem letniego okienka transferowego.

Nowym szkoleniowcem został Julen Lopetegui i na stanowisko dyrektora sportowego powrócił Monchi. Obaj panowie nie przejawiali zbytniego entuzjazmu związanego z zakontraktowanie Munasa Dabbura i uznali, że najlepszym rozwiązaniem dla każdej ze stron będzie jak najszybsze zakończenie współpracy.

Najbardziej konkretni w walce o względy środkowego napastnika okazali się przedstawiciele Sevilli, którzy już zimą dopięli wszystkie formalności związane ze zrealizowaniem letniego transferu 27-letniego zawodnika.

W mediach pojawiło się już kilka informacji mówiących o tym, że sytuację 27-latka uważnie badają takie ekipy jak Inter Mediolan, Espanyol czy Bordeaux.
Z jednej strony niby spoko bo trener otwarcie mówi że ej typie nie jesteś ok, W.

Z drugiej masz kupione mieszkanie/willę czy na to co go tam stać, od pół roku uczysz się hiszpańskiego (ta, jasne), chcesz grać w LL a tu wypierdalaj. Chyba że uda mu się wyjebać do Espanyolu,

Tymczasem zdobywca MŚ z Francją, 33 letni Rami, podpisał umowę do 30 czerwca 2020 roku z opcją jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Mniej ważny transfer
João Mário na wypo w Lokomotiwie Moskwa. Wypożyczenie do 30 czerwca 2020 roku z opcją pierwokupu za 18 milionów euro.
Wg Fabrizio Romano jutro oficjalka A.Sancheza.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 2460
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Transfery

Post autor: Bunnymen77 »

Reca na wypo w SPAL.
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 5355
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Transfery

Post autor: camzat »

oyama pisze: 27 sie 2019, 12:44 pogonic Dembele nalezalo juz dawno.
Skoorwesynowi nigdy nie zapomnę dwóch zmarnowanych szans w półfinale LM.
Awatar użytkownika
Spiritus
Posty: 232
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:56

Re: Transfery

Post autor: Spiritus »

Uwaga United popierdoliło. Smalling udaje się na roczne wypożyczenie do Romy :rotfl:
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 4452
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Transfery

Post autor: horrypaz »

camzatizbak pisze: 28 sie 2019, 19:59
oyama pisze: 27 sie 2019, 12:44 pogonic Dembele nalezalo juz dawno.
Skoorwesynowi nigdy nie zapomnę dwóch zmarnowanych szans w półfinale LM.
też jestem mu za to dozgonnie wdzięczny
ODPOWIEDZ