Strona 755 z 864

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 12:08
autor: JESTEM_HIPHOPEM
@2rzyn

Serio imponuje Ci ta akcja z domofonem? Opowiedz o tym terapeucie. :lol:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 12:10
autor: 2rzyn
Nie imponuje tylko byla bekowa i to w pozytywnym znaczeniu. Jeszcze ten podpis w klipie "a kto to nie chcial zejsc na dol?" XD

Imponuje mi natomiast to z jaka lekkoscia na bicie Tournament winner Pan Mes wpierdolil disco polowca z kabat :joint:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 12:13
autor: marmolad_k2
I jeszcze pije browar z puszki, bo nie lubi jak mu brzęczą w siatce. Poza tym RUCHA.

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
2rzyn pisze: 26 sty 2026, 12:10 "a kto to nie chcial zejsc na dol?"
Mes, bo pomimo tylu lat terapii, narodzinach dziecka, wywaleniu przez bejbi mamę dalej ciągle na haju.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 12:14
autor: JESTEM_HIPHOPEM
@2rzyn No i dodajmy do tego, że wierzysz w to, że rzępolak miał rozkminione w które okno patrzeć, żeby sprawdzić czy wieprz jest w domu i zobaczył to zapalające się światło, tak? Cóż za przypadek, że tego nie nagrał i nie umieścił w klipie. Jesteś wyzwaniem dla terapeuty. :crazy:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 12:15
autor: Haczapurjan
Ja pierdolę, dorosłe chłopy rozkminiają czy gdyby warunki pogodowe, układ planet i chuj wie co jeszcze, były sprzyjające, to czy jeden obszczymur by podjechał do drugiego jeszcze raz i zadzwonił mu na domofon

Aż mi się loośne 2k10 przypominają, gdzie też każdy rozprawiał o napierdalaniu, ale finalnie oczywiście pozostało to w internetowej sferze marzeń, z tymże tamci userzy byli w wieku gimbazjalno-licealnym, a nie po 30-tce

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 12:15
autor: 2rzyn
@marmolad_k2 Pomimo tego wszystkiego jest w topowej formie , nie to co wypalony leszcz graniecki

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 12:16
autor: marmolad_k2
Mes zdziwiony, że służba w domu Tedego światło zapaliła, w rodzinie Mesa pewnie służba nie miała takich luksusów i czytali przy świecach.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 12:16
autor: Bane
Kiedy Mes rucha*, stara Tedego wnosi synowi meble na czwarte piętro. Sama kupiła, to niech sama wnosi.

*w sumie ciężko doprecyzować, w końcu rucha cały czas

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 12:18
autor: KoolSido
Jose pisze: 26 sty 2026, 11:42 Jeśli chodzi o psychowjazdy to GSP szukający Dzigiego > Mes i domofon
Tomb kopiący w drzwi matki Ensona >>>>>

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 12:20
autor: Wormjot
KoolSido pisze: 26 sty 2026, 12:18 Tomb kopiący w drzwi matki Ensona >>>>>
Belmondziak wylewajacy browara na leb bro >>>>>

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 12:34
autor: JESTEM_HIPHOPEM
@2rzyn yn robiący toxic akcje swojej ex i chwalący się tym na forumku

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 12:35
autor: DjPendzel
dwarzyn od włażenia w dupe mesowi nie zaczniesz ruchać tyle co on, pogódź się z tym i przyzwyczaj

Wciągam cię jak keith richards

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 12:45
autor: Globe
tedzik podobno nie czytasz ślizgawki

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 13:08
autor: Karleone
ale zajebiste bity w tych dissach, zwłaszcza ten pierwszy

Sluchałbym takiego mesa w chuj, zwłaszcza gdyby kladł na te bity jakieś ciekawe storytellingi a nie swoje problemy przeżycia i obserwacje

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 13:19
autor: gods bidness
Tede to frajer to najlepszy kawałek w całym beefie. Wkręcił się potężnie. Posprzątaj po swoim psie też lowkey mocny, choć zmieniłbym refren.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 13:30
autor: 2rzyn
Tede to frajer > samica psa > suka = posprzataj po swoim psie

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 13:37
autor: gods bidness
TDF Tas De Frajer

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 13:43
autor: Bane
Z Mesowych najlepiej wejszła mi Samica psa. Brzmieniowo, bo pierdolił tam niesamowite bzdury i pół tego dissu to nawet nie był diss. Potem Tede to frajer, na trzecim Posprzątaj (te 2 mają najlepsze i najmocniejsze wersy, choć oczywiście nie brakuje tam głupot, zaprzeczania samemu sobie, ściemniania itd... no jak u kolegi po przeciwnej stronie barykady), z kolei przesłuchanie Suki było dla mnie traumatyczne - należałem do tych, którzy po cichu liczyli, że to żart, a prawdziwy diss wjedzie dopiero po chwili.

A, wiem, że jestem głuchy, ale w God Bless, numerze, od którego zaczął się cały beef, Turnamęt Łiner momentami brzmi według mnie strasznie.

Problem, że myślicie: to nie mogło się wydarzyyyyyyyyyyyć

To miałoby coś ze zbrodni w sobieeeee

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 13:46
autor: ignorant
cała argumentacja fanów mesa, jest o wszystkim tylko nie o jego wersach :joint: dawać te perełki z dissów, pośmiejemy się wspólnie :rotfl:

to z samicy psa:
"W mojej rodzinie służba czyta od lat dwustu
Wam to strach zlecić zbieranie chrustu
Chłopki to nie mój wajb, nie o moich paniach
Te zapierdalały se na uniwerek na saniach"


:dunno:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 26 sty 2026, 13:59
autor: marmolad_k2
Wspaniały hołd dla czasów hip-hopolo, piękne chórki, zaśpiewy + bardzo skoczny, rubaszny bicik, nic dziwnego że Podsiadłowi robi rimming od lat dziesięciu. :oops: