Strona 75 z 494
Re: Transfery
: 17 sie 2019, 7:29
autor: kapec
Horry pisze: ↑13 sie 2019, 12:46Lovren w końcu.
Do Romy
imo pisze: ↑13 sie 2019, 14:27
Rupert pisze: ↑13 sie 2019, 13:15
Szkoda mi lovrena jakos wiadomo mnóstwo chujowuch akcji ale ostatnio przy big dijk się ogarnął a ogólnie liverpool dalej krótka ławka z lalana i jakimiś lakami chuj z tego bedzie
No ale przyznaj, gość i tak był 4tym wyborem, to jak ktoś ma dostawać wylewów to wolę, żeby to był 17 letni Van de Berg niż Lovren, z którego już nic nie będzie. Brakuje wahadłowych, a nie środkowych obrońców.
Spoko Rupi, nie ma co płakać, Dejan póki co zostaje
Jeszcze kilka dni temu przeprowadzka chorwackiego stopera z Liverpoolu do stolicy Włoch wydawała się przesądzona. Jak podaje jednak Goal.com, rozmowy w sprawie takiego ruchu zostały przerwane i „The Reds” nie zamierzają ubijać interesu z rzymianami.
Zdaniem powyższego źródła działaczom Liverpoolu nie spodobało się zachowanie władz „Giallorossich”. Początkowo dawali oni do zrozumienia, że są skłonni zapłacić za Lovrena ponad 16 milionów euro. Nie przedstawili jednak takowej oferty Anglikom, za to poprzez włoskich pośredników próbowali wyciągnąć 30-latka z Anfield na zasadzie niezbyt korzystnego dla Liverpoolu wypożyczenia.
Temat przenosin Lovrena do Romy całkowicie upadł, ale niewykluczone, że przed końcem sierpnia uda się on do jakiegoś innego klubu.
N’Zonzi przechodzi z Romy do Galatasaray
30-letni defensywny pomocnik trafił do Stambułu na zasadzie wypożyczenia na sezon 2019/2020. Galatasaray będzie miało możliwość jego wykupienia za 16 milionów euro, a także wydłużenia wypożyczenia o kolejne 12 miesięcy za 500 tysięcy euro. W przypadku aktywowania tego drugiego zapisu Turcy będą mogli wykupić później piłkarza za 13 milionów.
jefecito pisze: ↑16 sie 2019, 20:19
Bayern zapłaci za wypożyczenie + pokryje wynagrodzenie piłkarza i będzie miał opcje wykupu (nieobowiązkową) piłkarza po sezonie.
Ten deal oznacza pogrzebanie szans na transfer Neymara do Barcy, co za piękny dzień
Wg Sportu Bayern pokrywa pensję Coutinho (€12m netto). Za wypożyczenie płaci €20m i ma opcje wykupu za €120m.
A i przekreślenia transferu Neya po tym ruchu bym nie obstawiał.
Re: Transfery
: 17 sie 2019, 7:41
autor: kocur
A Rodrigo w kadrze na Sociedad
Re: Transfery
: 17 sie 2019, 8:56
autor: FLoo
Re: Transfery
: 17 sie 2019, 13:25
autor: suitup
Neymar juz zrobil wszystko żeby nigdy nie zagrać juz dla PSG.
Jeśli tak to musi odejść gdzieś bo katar nie będzie mu płacił za nic przecież.
Jako ze jest Nemayrem to może grac tylko w najlepszym z klubów
Wiec są 4 wyjścia, każde z nich różnie prawdopodobne
Barcelona
Real
Juventus
a 4 opcja juz ma zamknięte okno transferowe
Wiec gdzie on będzie grał?
Re: Transfery
: 17 sie 2019, 13:32
autor: FLoo
w PSG na 100%
Re: Transfery
: 17 sie 2019, 13:40
autor: MalinowyJogurt
Zostanie w PSG jak wszyscy dobrzy gracze, którzy mieli odejść w tym okienku. 2 miesiące pisania gdzie to nie przejdzie Neymar, Bale, Pogba, żeby koniec końców każdy został u siebie.
Re: Transfery
: 17 sie 2019, 13:50
autor: Graf
Hazard odszedł
Re: Transfery
: 17 sie 2019, 13:53
autor: nihil Novi
Już nie jest dobrym graczem, bo przeszedł do Realu
Re: Transfery
: 18 sie 2019, 15:52
autor: FLoo
Re: Transfery
: 18 sie 2019, 15:57
autor: kapec
Cavani po zakończeniu sezonu idzie do Interu Maiami.
Re: Transfery
: 18 sie 2019, 16:05
autor: Ablazir
ale by takiego icardiego przygarnął na jego miejsce
Re: Transfery
: 18 sie 2019, 16:08
autor: Kalom
no jest bardzo możliwy icardi w psg imo
dziwię się, że jeszcze do tego nie doszło patrząc na to jak bardzo inter chce się go pozbyć
Re: Transfery
: 18 sie 2019, 16:20
autor: Bolo
Icardi nie chce spierdalać z włoch bo jego pojebana żonka.
Re: Transfery
: 18 sie 2019, 18:50
autor: Groszek
A kto by chciał w dodatku do United

Jeszcze jakby hipszania czy coś
Re: Transfery
: 19 sie 2019, 11:06
autor: FLoo
Wiadomo, opcja na sezon, nigdy go nie wykupią
Re: Transfery
: 19 sie 2019, 14:30
autor: gambler
Serio, żal mi tego robercika lewandowskiego
Re: Transfery
: 19 sie 2019, 14:41
autor: SWN
Też. Przypominał w mediach o potrzebie ściągnięcia jeszcze minimum trzech typów - dostał wypo Coutinho na sezon

Re: Transfery
: 19 sie 2019, 14:43
autor: kapec
I Perisicia - też na sezon.
Re: Transfery
: 19 sie 2019, 14:44
autor: nihil Novi
Mógł iść do Realu to wybrał Bayern. Jego strata.
Re: Transfery
: 19 sie 2019, 22:07
autor: Cz4rny1337
Brazylijskie Globoesporte daje ze Juve chciałoby Neymara i oferują Dybale
XD