2rzyn pisze: ↑23 sty 2026, 12:27
No nie. Pod wzgledem nawijki to Mes > kilka półek niżej > tede wiec nie przesadzajmy. Rozwoj nawijki tedego zakonczyl sie 20 lat temu. Chyba ze ktos rwane rapowanie czy autotjunowanie do przesady jak uposledzon to innowacja w nawijce.
Ja mówię o sento i mesie.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 12:31
autor: Amator_Rapuu
Nie no cytując klasyk „Co to kurwa jest?”. Tyle miesięcy podgrzewania tematu i takie gówno ? Te dwa pierwsze dissy spoko, słynne linijki zmieniające treść dopasowaną do sytuacji , całość skomponowana dobrze a tutaj znowu te same wersy. Jedynie wspomnienie Hirka Wrony było czymś ciekawym, który z polskim rapem obecnym ma niewiele wspólnego i zatrzymał się na beef Płomień 81.
Żenada , głosuje na Obaj Przegrywają.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 12:34
autor: oldschool
Różnica między Sentino a Mesem jest taka, że Sentino tworzy swoje numery w kilka godzin, dojebany refren dla fana mu zajął 40 minut:
Mes 2 dissy nagrywał 3 miesiące, a płytę 5 lat.
W przerwie między płytami Mesa Sentino wydał: Spoiler
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 12:35
autor: Burak
wszystkie donejty wczoraj u tedeog:
40:10
46:38 - Tede pozdrawia ślizgawkę serdecznie
47:15 - o koncie JESTEMHIPHOPEM i o ślizgawce
54:50 - gruby pojazd z dwarzynem 3
57:43 - adres do ślizgawki
59:20 - wytłumaczcie kim jest kadłub
1:05:00 - pozdrawiam ślizgawkę oraz kadłuba oczywiście jebiemy
1:09:50 - jebanie kadluba c.d
1:17:20 - Krzysztof Lygrys nadaje a Tede zastanawia się jaka to służba
1:19:27 - SWN obraża 2rzyna a Tede pozdrawia ślizgawkę
1:21:05 - Tede obiecuje Mańkowi bmw za 2 szlugi
1:22:20 - chyba nie ze ślizgu ale obrażający donejt na Pana Mesa (Tede olewa)
1:23:16 - znowu o Kadłubie
1:43:10 - zaproszenie Tedego na ślizgawka MMA 1 + domofon Wospu + CHCIAŁBYM ZOBACZYĆ TEGO KURWA KADŁUBA JEBANEGO
1:50:30 - truskawa prosto
1:54:40 - pozdro ślizgawka, jebać kadłuba 1:56:38 - pytanie o orientację Tedego
2:07:00 - beka z bel + co to jest ta ślizgawka
2:08:00 - face kick reaktywacja (PIERWSZE WSPOMNIENIE O FLAKU)
2:15:15 - pozdrowienia dla Kadłuba z gestykulacja staszka
2:21:37 - Lygrys o QAP
2:22:20 - Tede pede
2:36:03 - Maniek daje zakaz rozmów o grach
2:36:45 - ja jestem slizgerem i mnie tu nie wkurwiaj i dłuższy wywód nawiązujący do ślizgawki i homoseksualizmu
2:38:52 - bortwick ostro o Jose i pozdrowienia dla Buraka
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 12:52
autor: 2rzyn
Nadal wyznacznikiem zajebistosci bedzie czestotliwosc nagrywania? Bo myslalwm ze zakopalismy ten z dupy argument 600 stron temu
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 12:53
autor: fromage
Esooo kurwa żeby wszyscy wiedzieli ze forum slizgawka to ta strona która kieruję kto jest kim oraz kto wygrał a kto przegrał kurwa
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 12:55
autor: oKulTywowany
2rzyn pisze: ↑23 sty 2026, 11:51
Najsmieszniejsze w tym wszystkim ze tede mimowolnie sam przyznaje ze robi chujoze, gra disco polo i robi na odpierdol. Wg niego nie ma przypalu ale to jest zenada jak chuj, ze z legendy stal sie posmiewiskiem wsrod slyszacych a fani wieprza to gluche cymbaly ktore tancuja do tych wiejskich piosenek z keptn.
Tede to frajeeeeeeeer
Co ci zrobił Jaca że ty go tak mimowolnie nie lubisz co
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 13:01
autor: 2rzyn
@oKulTywowany nagrywa chujozę a kiedyś był zajebisty
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 13:03
autor: VerminatorX
Jeszcze śmieszna rzecz z lajwa: Tedzik co jakiś czas reklamował limitowaną serię bluz. Jego dziewczyna napisała "czemu ona takiej nie ma", i jej też zaczął nawijać reklamę xD
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 13:03
autor: marmolad_k2
Ja z kolei nie lubię Mesa, bo nagrywa chujozę a kiedyś był zajebisty.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 13:05
autor: ART
zawsze byl chujowy
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 13:08
autor: Haczapurjan
VerminatorX pisze: ↑23 sty 2026, 13:03
Jego dziewczyna napisała "czemu ona takiej nie ma", i jej też zaczął nawijać reklamę xD
On jest dalej z tą laską ze Szczecina co twerkuje w USA? Nie mogę kurwa zrozumieć pewnych "wyborów matrymonialnych" poszczególnych ludzi xD. Tym bardziej, że w kawałku "Allinka" nawijał coś zgoła odwrotnego (pozdro "Absurdy w polskim rapie")
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 13:11
autor: arystokrata91
Pokażcie tę ciperrę? XD
I o co chodzi z kadłubem?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 13:12
autor: Jose
kadłuba po prostu jebać
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 13:26
autor: DjPendzel
Dzisiaj tak
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 13:27
autor: wujot
kadłubowi musiało się zrobić przykro po wczorajszym lajwie
na bank do niego już te szoty dotarły
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 13:28
autor: edenmar
arystokrata91 pisze: ↑23 sty 2026, 13:11
I o co chodzi z kadłubem?
czytając komentarze spodziewałem się większej chujni, muszę sobie to przesłuchać jeszcze ze dwa razy, ale TTF w końcu choć trochę brzmi jak diss, oczywiście nadal beka z rzępolaka, który potrzebował pół roku, żeby to puścić, ale dwa jego poprzednie dissy, poza memicznym potencjałem, były jeszcze gorsze
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 23 sty 2026, 13:30
autor: Burak
arystokrata91 pisze: ↑23 sty 2026, 13:11
I o co chodzi z kadłubem?