tak długo Mes dopieszczał te dissy, że muszą być wybitne
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 9:37
autor: 2do5
wszyscy wiolonczeliści na swoich pozycjach
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 9:45
autor: gods bidness
No i co kochani, kto wygrywa beef? U mnie Mes wyszedł na lekkie prowadzenie, a jeszcze nawet dissów nie wypuścił. Pięknie to rozegrał, zgodnie ze Sztuką Wojny, Sun Tzu:
Księga I – O planowaniu i czasie
Rozdział VII – O wyczerpaniu wroga
Gdy przeciwnik traci czas na długą kampanię obelg, nie odpowiadaj od razu.
Pozwól mu wyczerpać gniew i słowa, a sam zachowaj ciszę.
Bo ten, kto mówi ostatni, uderza najcelniej,
a zwycięstwo należy do tego, kto czeka, aż wróg sam odsłoni się przed ostatecznym ciosem.
Tede w strachu, pewnie już wrócił do ćpania.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 9:47
autor: PapcioWujus
Pięknie, dojazd flaka bedzie konkretny
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 9:48
autor: Bane
Wrócił do ćpania? Pewnie już się powiesił. Co Mes na pewno przewidział. No przecież.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 9:48
autor: gods bidness
Powiesił się na gumie od majtek i teraz wisi i skacze jak jojo. Mes Ten Typ Winner.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 9:50
autor: PapcioWujus
Flako wrócił do ćpania i znów na zegarze ze 140kilo
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 9:55
autor: DjPendzel
Zwykły pajac komercja
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 9:56
autor: Burak
Ale się wczoraj działo w polskim rapie ajajajaj jest rap zajawka gęsta kipi
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 10:09
autor: marmolad_k2
Mam nadzieję na rozjebanie Flaka, a nie jakiś dziwny twór z wersami o chodzeniu do opery czy innej cioci ze strony babci co przed wojną w dworku mieszkała.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 10:10
autor: Bane
Przed wojną w dworku mieszkała
A Tedzia to pała, ała, ała
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 10:11
autor: jajca
gods bidness pisze: ↑22 sty 2026, 9:48
teraz wisi i skacze jak jojo
jak ta tandetna, chińska, taka małpka kurwa wypchana, bujająca się na tej gumce kurwa na zwykłym odpustowym kramie
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 10:13
autor: Burak
Props za przypomnienie
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 10:20
autor: gods bidness
Liroy roastował Tedego na roaście Stanowskiego i Tede na widowni siedział i się dąsał.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 10:24
autor: DjPendzel
Tak panie japa osrywam cię i tyle
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 10:44
autor: Haczapurjan
Ciekawe co się stało z portalem „koniaczek”
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 10:58
autor: KoolSido
Jak się czuje skrzypek z Lozanny gdy po 4 miesiącach dogrywania akordów dowiaduje się że idzie to na utwór 'tede to frajer'
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 11:02
autor: Haczapurjan
KoolSido pisze: ↑22 sty 2026, 10:58
Jak się czuje skrzypek z Lozanny gdy po 4 miesiącach dogrywania akordów dowiaduje się że idzie to na utwór 'tede to frajer'
Wtedy Mes mu mówi, że szwajcarskie zegarki najbardziej spopularyzował Polak i najdroższe zegarki należą do Patka i żeby zamknął mordę jak mu coś nie pasuje
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 11:04
autor: Bane
Haczapurjan pisze: ↑22 sty 2026, 11:02
Wtedy Mes mu mówi, że szwajcarskie zegarki najbardziej spopularyzował Polak i najdroższe zegarki należą do Patka i żeby zamknął mordę jak mu coś nie pasuje
Tede nigdy nie dopierze obsranych gatek
I poprze mnie skrzypek i poprze mnie Patek
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 22 sty 2026, 11:07
autor: dr zjeb
Uważam, że na luzaku można już teraz bukować miejsca w temacie "Numer rozpierdalacz na chwilę obecną"