Strona 8 z 8

Re: Texas

: 03 kwie 2026, 16:12
autor: many-s
Parlae pisze: 19 gru 2025, 0:57

:cool:

Dodano po 10 minutach 37 sekundach:
I'm Tryin :bowdown: :bowdown:

Dodano po 41 minutach 27 sekundach:
Dobry album, będę zapętlał. ;)
Badać ten tejp. Kozak.

Re: Texas

: 03 kwie 2026, 18:27
autor: Parlae


Dla mnie ten kawałek to jest kwintesencja dirty southu. Bezbłędne dzieło. :bowdown:

Re: Texas

: 08 kwie 2026, 8:19
autor: Dzonson
Nieśmiertelny klasyk, aż se zajebie z singlowego winyla :joint:
Ode mnie inny świetny numer tegoż zawodnika

Re: Texas

: 09 kwie 2026, 9:29
autor: feliks
Dzonson pisze: 08 kwie 2026, 8:19 Nieśmiertelny klasyk, aż se zajebie z singlowego winyla :joint:
Ode mnie inny świetny numer tegoż zawodnika
Nie znałem tego rapera, ale faktycznie świetny numer.

Re: Texas

: 29 maja 2026, 18:03
autor: Parlae
Monaleo - Everythang Pinka (feat. Teezo Touchdown)

Re: Texas

: 30 maja 2026, 17:28
autor: nvr
:bowdown: Monaleo zasługuje na uznanie już od bardzo dawna. Jestem fanem :bowdown:

https://m.youtube.com/watch?v=a6Y0Ukgso-U
https://m.youtube.com/watch?v=GUt5fP5rS ... =1&pp=oAcB

Re: Texas

: 31 maja 2026, 21:32
autor: vidar
taki njusik
Obrazek

Re: Texas

: 01 cze 2026, 17:17
autor: Parlae


jest też video.

Re: Texas

: 01 cze 2026, 20:32
autor: ZRO

Niby fajnie, ale mogli lecieć normalnie chapterami i w całości je wrzucać...

Re: Texas

: 02 cze 2026, 20:44
autor: hulaka
Why not go back to classics


And then...


Re: Texas

: 05 cze 2026, 0:03
autor: Parlae


Nowy Paweł Ściana.

Re: Texas

: 22 cze 2026, 20:21
autor: ZRO
Trochę nowszych rzeczy: