Strona 8 z 8

Re: Bosski

: 11 cze 2026, 13:21
autor: firma
co do koszuleczki to ta premium z gramatura duza jest dojebanym oversizem polecam smialo mozna zamawiac nic sie nie bac

Re: Bosski

: 15 cze 2026, 18:13
autor: many-s
Passki - Krak ultra :bowdown:
Katowałem dzisiaj mocno. Fentanyl, Skillshot, Najebany nutą, Freelancer. Co za numery kurwa UK łub łub. Kozaki same, jebać wartość tekstowa.

Roman po angielsku :shock:



Re: Bosski

: 15 cze 2026, 18:18
autor: firma
many-s pisze: 15 cze 2026, 18:13Kozaki same
bosski uliczny magnat raper, firma jp ma alma mater :bowdown:

Re: Bosski

: 18 cze 2026, 7:05
autor: firma

nowe
:joint:

Re: Bosski

: 21 cze 2026, 23:14
autor: knarku
to fajne akurat, bosski pod jersey club d(-.-)b zawsze mi sie u niego podobalo to, ze napierdoli tych trackulcow na te kraki i zawsze jakis sie znajdzie co faktycznie wpada w ucho

Re: Bosski

: 22 cze 2026, 8:19
autor: firma
no nie można też pominąć ważnej roli paffa w tym, chociaż szczerze, bardziej wolałem bity pierra z pierwszych kraków