Strona 8 z 76
Re: Modowy offtopic
: 30 lip 2019, 15:24
autor: miku
[mention]MalkoNTENT[/mention] bardzo rzadko, ale tak.
Re: Modowy offtopic
: 02 sie 2019, 0:23
autor: Finesta
Re: Modowy offtopic
: 02 sie 2019, 0:30
autor: MasterP
trochę ala duck jacket ala carhartt
Re: Modowy offtopic
: 06 sie 2019, 18:11
autor: federalny
szukam sklepu pokroju misbh, cos ktos?
Re: Modowy offtopic
: 06 sie 2019, 18:36
autor: miku
Co to znaczy sklep pokroju misbh
Re: Modowy offtopic
: 06 sie 2019, 23:07
autor: MasterP
gdzie jakieś oksy zerówki powinę fajne ?
Re: Modowy offtopic
: 07 sie 2019, 15:51
autor: genocidegeneral
Re: Modowy offtopic
: 09 sie 2019, 12:25
autor: FLoo
Dziś był exclusive drop sakai na appce, akurat mi się trafiło
Re: Modowy offtopic
: 20 sie 2019, 21:45
autor: Ablazir
https://uksale.pl/
to jest legit sklep?
Re: Modowy offtopic
: 21 sie 2019, 12:53
autor: jAg
Fejk na 100%
Re: Modowy offtopic
: 01 wrz 2019, 15:12
autor: panaceum
gdzie kupie jakieś koszulki basicowe w różnych kolorach niedrogie w dobrej jakości?
Re: Modowy offtopic
: 01 wrz 2019, 15:35
autor: Mystair
tak jak wszystko - zalando
np. basicowe zajebiste levisa są w dwupakach po 120, z kodem z newslettera wychodzi ok. 55 za koszulkę a jakość i krój kozackie są, Lee są po 110 dwupak, też mam i polecam
Re: Modowy offtopic
: 01 wrz 2019, 15:39
autor: panaceum
teraz były z topmana 7 koszulek chyba albo 5 za 7 dych ale sie spóźniłem i tylko XS zostało ehhh
Re: Modowy offtopic
: 01 wrz 2019, 18:47
autor: hbrt
panaceum pisze: ↑01 wrz 2019, 15:12
gdzie kupie jakieś koszulki basicowe w różnych kolorach niedrogie w dobrej jakości?
Adler heavy 110 albo uniqlo u
Re: Modowy offtopic
: 01 wrz 2019, 21:33
autor: Sidd
Jakieś sieciówki ostatnio mają spoko harringtonki?
Re: Modowy offtopic
: 09 wrz 2019, 11:00
autor: Lowrider
ej bo totalnie się wyłączyłem z butgry a powinąłbym jakiś obuw typu sneakers, co to się teraz nosi? najchętniej kupiłbym sobie jakieś infry albo inne jedyneczki w kolorach co były propsowane na forumkach w 2012 ale nic nie widzę takiego dostępnego teraz
[mention]FLoo[/mention]
[mention]Maćko[/mention]
Re: Modowy offtopic
: 09 wrz 2019, 11:06
autor: FLoo
Infry am90 maja wyjść, ale nie wiem czy w tym roku.
Ogólnie maxy to już chyba fu i nie modne, szczególnie 90 co są klockami
Polecam odpalić po prostu stronę np nike i zobaczyć co tam wrzucają na główna i co jest teraz na topie
Re: Modowy offtopic
: 09 wrz 2019, 11:13
autor: enjoy1g
/////
Re: Modowy offtopic
: 09 wrz 2019, 11:14
autor: Lowrider
turbokolor?
Re: Modowy offtopic
: 09 wrz 2019, 16:53
autor: azar
dla mnie z am 720 props, choć cieżko dorwać fajne cw