Modowy offtopic

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
miku
Posty: 1091
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Modowy offtopic

Post autor: miku »

[mention]MalkoNTENT[/mention] bardzo rzadko, ale tak.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 1280
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Modowy offtopic

Post autor: Finesta »

Awatar użytkownika
MasterP
Posty: 539
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:43
Lokalizacja: 091

Re: Modowy offtopic

Post autor: MasterP »

trochę ala duck jacket ala carhartt
BOUT IT BOUT IT
Awatar użytkownika
federalny
Posty: 338
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:44

Re: Modowy offtopic

Post autor: federalny »

szukam sklepu pokroju misbh, cos ktos?
pilkarz
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1091
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Modowy offtopic

Post autor: miku »

Co to znaczy sklep pokroju misbh
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
MasterP
Posty: 539
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:43
Lokalizacja: 091

Re: Modowy offtopic

Post autor: MasterP »

gdzie jakieś oksy zerówki powinę fajne ?
BOUT IT BOUT IT
genocidegeneral
Posty: 11731
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Modowy offtopic

Post autor: genocidegeneral »

"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14741
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: FLoo »

Dziś był exclusive drop sakai na appce, akurat mi się trafiło
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3262
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Modowy offtopic

Post autor: Ablazir »

https://uksale.pl/
to jest legit sklep?
Obrazek
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 9501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: kick.com

Re: Modowy offtopic

Post autor: jAg »

Fejk na 100%
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, kebab, RIVALDO111, Moltisanti, the badman, WHITE, JastrzabHBO, 4-HO-MET, Indio, camzat, baqlashan
panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: Modowy offtopic

Post autor: panaceum »

gdzie kupie jakieś koszulki basicowe w różnych kolorach niedrogie w dobrej jakości?
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Modowy offtopic

Post autor: Mystair »

tak jak wszystko - zalando
np. basicowe zajebiste levisa są w dwupakach po 120, z kodem z newslettera wychodzi ok. 55 za koszulkę a jakość i krój kozackie są, Lee są po 110 dwupak, też mam i polecam
MOB
panaceum
Posty: 333
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:10

Re: Modowy offtopic

Post autor: panaceum »

teraz były z topmana 7 koszulek chyba albo 5 za 7 dych ale sie spóźniłem i tylko XS zostało ehhh
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
hbrt

Re: Modowy offtopic

Post autor: hbrt »

panaceum pisze: 01 wrz 2019, 15:12 gdzie kupie jakieś koszulki basicowe w różnych kolorach niedrogie w dobrej jakości?
Adler heavy 110 albo uniqlo u
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2795
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Modowy offtopic

Post autor: Sidd »

Jakieś sieciówki ostatnio mają spoko harringtonki?
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Lowrider
Moderator
Posty: 2029
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Modowy offtopic

Post autor: Lowrider »

ej bo totalnie się wyłączyłem z butgry a powinąłbym jakiś obuw typu sneakers, co to się teraz nosi? najchętniej kupiłbym sobie jakieś infry albo inne jedyneczki w kolorach co były propsowane na forumkach w 2012 ale nic nie widzę takiego dostępnego teraz

[mention]FLoo[/mention]
[mention]Maćko[/mention]
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14741
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: FLoo »

Infry am90 maja wyjść, ale nie wiem czy w tym roku.
Ogólnie maxy to już chyba fu i nie modne, szczególnie 90 co są klockami

Polecam odpalić po prostu stronę np nike i zobaczyć co tam wrzucają na główna i co jest teraz na topie
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 499
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Modowy offtopic

Post autor: enjoy1g »

/////
Ostatnio zmieniony 20 cze 2024, 11:59 przez enjoy1g, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lowrider
Moderator
Posty: 2029
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Modowy offtopic

Post autor: Lowrider »

turbokolor?
Awatar użytkownika
azar
Posty: 846
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Modowy offtopic

Post autor: azar »

dla mnie z am 720 props, choć cieżko dorwać fajne cw
Eldoka pozdrawia wszystkich pis jol
ODPOWIEDZ