Modowy offtopic
Moderator: wrubel
Re: Modowy offtopic
[mention]MalkoNTENT[/mention] bardzo rzadko, ale tak.
Re: Modowy offtopic
Co to znaczy sklep pokroju misbh
-
genocidegeneral
- Posty: 11731
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: Modowy offtopic
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Re: Modowy offtopic
Fejk na 100%
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, kebab, RIVALDO111, Moltisanti, the badman, WHITE, JastrzabHBO, 4-HO-MET, Indio, camzat, baqlashan
Re: Modowy offtopic
gdzie kupie jakieś koszulki basicowe w różnych kolorach niedrogie w dobrej jakości?
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Re: Modowy offtopic
tak jak wszystko - zalando
np. basicowe zajebiste levisa są w dwupakach po 120, z kodem z newslettera wychodzi ok. 55 za koszulkę a jakość i krój kozackie są, Lee są po 110 dwupak, też mam i polecam
np. basicowe zajebiste levisa są w dwupakach po 120, z kodem z newslettera wychodzi ok. 55 za koszulkę a jakość i krój kozackie są, Lee są po 110 dwupak, też mam i polecam
MOB
Re: Modowy offtopic
teraz były z topmana 7 koszulek chyba albo 5 za 7 dych ale sie spóźniłem i tylko XS zostało ehhh
Pytam się Boga co chce, sam nie wiem dokąd ja dojdę w tej grze
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
Pamiętaj o odkopaniu Ślizgawkowej Kapsuły Czasu w 2030
-
hbrt
Re: Modowy offtopic
ej bo totalnie się wyłączyłem z butgry a powinąłbym jakiś obuw typu sneakers, co to się teraz nosi? najchętniej kupiłbym sobie jakieś infry albo inne jedyneczki w kolorach co były propsowane na forumkach w 2012 ale nic nie widzę takiego dostępnego teraz
[mention]FLoo[/mention]
[mention]Maćko[/mention]
[mention]FLoo[/mention]
[mention]Maćko[/mention]
Re: Modowy offtopic
Infry am90 maja wyjść, ale nie wiem czy w tym roku.
Ogólnie maxy to już chyba fu i nie modne, szczególnie 90 co są klockami
Polecam odpalić po prostu stronę np nike i zobaczyć co tam wrzucają na główna i co jest teraz na topie
Ogólnie maxy to już chyba fu i nie modne, szczególnie 90 co są klockami
Polecam odpalić po prostu stronę np nike i zobaczyć co tam wrzucają na główna i co jest teraz na topie
IT’S COMING HOME

Re: Modowy offtopic
/////
Ostatnio zmieniony 20 cze 2024, 11:59 przez enjoy1g, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Modowy offtopic
turbokolor?
Re: Modowy offtopic
dla mnie z am 720 props, choć cieżko dorwać fajne cw
Eldoka pozdrawia wszystkich pis jol













