"Gatti" póki co traczek roku. A 2latefor to pieprzona topka producentów.
Re: TUZZA - Giardino (2020)
: 13 mar 2020, 12:29
autor: suraks
płyta roku
Re: TUZZA - Giardino (2020)
: 13 mar 2020, 12:49
autor: vampmoney
Pierwszy album Tuzzy który mi się podoba i do którego będę wracał w ogóle chociaż riczi dalej mnie tym swoim akcentem wkurwia. Wyobrażam sobie ze nawija po włosku jak wchodzi to jakoś lepiej go odbieram wtedy xD Ale Benito ładne czary odpierdala tutaj i produkcje nieskazitelnie dobre. Osobny bowdown da okładki, jedna z najlepszych jakie widziałem w Polsce
A no i wkurwiające jest w chuj takie tryhardowe to powtarzanie słów na końcu wersu coraz bardziej zmanierowanym głosem jak np w Tourbillon. Ale mają tego od chuja w całej karierze
Dragon Ball, Pióro Wieczne, Młody Dorian są prze piekne
Re: TUZZA - Giardino (2020)
: 13 mar 2020, 12:59
autor: Willxc
Piękny album zdecydowanie najlepszy który wyszedł w tym roku i naprawdę ciężko będzie to przebić. Chłopaki utrzymują stała formę a i produkcję mają piękne. Będzie palone w weekend i słuchane. Młody Dorian póki co faworyt.
Re: TUZZA - Giardino (2020)
: 13 mar 2020, 13:26
autor: badi
kurwa piękny piękny naprawdę. zdecydowanie najlepsze co się w tym roku pojawiło u nas na scenie i aż żałuję, że preordera nie powinąłem. gdzieś to można teraz dostać w normalnych pieniądzach? to limitka w ogóle?
Re: TUZZA - Giardino (2020)
: 13 mar 2020, 13:48
autor: Iceman
Nie rozumiem spustów na tym albumem, przecież to jest jeden kawałek trwający 40 minut
Re: TUZZA - Giardino (2020)
: 13 mar 2020, 13:51
autor: vampmoney
badi pisze: ↑13 mar 2020, 13:26
kurwa piękny piękny naprawdę. zdecydowanie najlepsze co się w tym roku pojawiło u nas na scenie i aż żałuję, że preordera nie powinąłem. gdzieś to można teraz dostać w normalnych pieniądzach? to limitka w ogóle?
podbijam pytanie
Re: TUZZA - Giardino (2020)
: 13 mar 2020, 14:19
autor: Flisinio
można do dzisiaj zakupić na tuzza.eu normalnie
edit: a już nie, ale jakiś czas temu było jeszcze dostępne