Strona 8 z 14

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

: 12 mar 2020, 15:29
autor: przedszkolanek
sharezza pisze: 12 mar 2020, 15:20 o giardinio.exe juz nawet nie wspomne
co to w końcu jest?

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

: 12 mar 2020, 15:35
autor: sharezza
Labirynt, w ktorm sa nawiazania to tworczosci tuzzy z fajnym "soundtrackiem" i zdjeciami nowika

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

: 12 mar 2020, 15:56
autor: suraks

WARSZAWSKA NIKE

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

: 12 mar 2020, 16:42
autor: yungXpaproch
wedlug mnie kozacka plyta, wiekszosc refrenow jest zajebista. dwa kawalki moze dla mnie odstaja ale calosciowo jest sztos.

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

: 12 mar 2020, 17:02
autor: daveyo
Warszawska Nike spoko, czekam na całość.

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

: 12 mar 2020, 17:57
autor: przedszkolanek
kto to jest ten don rabitos i na chuj on tutaj?

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

: 12 mar 2020, 18:57
autor: Flisinio
ich ziomek

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

: 13 mar 2020, 0:19
autor: TdW
suraks pisze: 12 mar 2020, 15:56
WARSZAWSKA NIKE
Zajebiste, jedna z lepszych rzeczy ostatnio w pl rapie :bowdown:

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

: 13 mar 2020, 0:31
autor: mashoot
:bowdown: na pewno topka 2020 PL, a dopiero mamy marzec

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

: 13 mar 2020, 1:01
autor: Flisinio
topka nie ma co

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

: 13 mar 2020, 6:25
autor: przedszkolanek

Re: TUZZA - Giardino (13.03.2020)

: 13 mar 2020, 6:41
autor: samir
JUZ OBROSLEM GRZYWOŁ MÓW MI LION EL RICCI

Re: TUZZA - Giardino (2020)

: 13 mar 2020, 12:07
autor: alcomae
"Gatti" póki co traczek roku. A 2latefor to pieprzona topka producentów.

Re: TUZZA - Giardino (2020)

: 13 mar 2020, 12:29
autor: suraks
płyta roku

Re: TUZZA - Giardino (2020)

: 13 mar 2020, 12:49
autor: vampmoney
Pierwszy album Tuzzy który mi się podoba i do którego będę wracał w ogóle chociaż riczi dalej mnie tym swoim akcentem wkurwia. Wyobrażam sobie ze nawija po włosku jak wchodzi to jakoś lepiej go odbieram wtedy xD Ale Benito ładne czary odpierdala tutaj i produkcje nieskazitelnie dobre. Osobny bowdown da okładki, jedna z najlepszych jakie widziałem w Polsce

A no i wkurwiające jest w chuj takie tryhardowe to powtarzanie słów na końcu wersu coraz bardziej zmanierowanym głosem jak np w Tourbillon. Ale mają tego od chuja w całej karierze

Dragon Ball, Pióro Wieczne, Młody Dorian są prze piekne

Re: TUZZA - Giardino (2020)

: 13 mar 2020, 12:59
autor: Willxc
Piękny album :bowdown: zdecydowanie najlepszy który wyszedł w tym roku i naprawdę ciężko będzie to przebić. Chłopaki utrzymują stała formę a i produkcję mają piękne. Będzie palone w weekend i słuchane. Młody Dorian póki co faworyt.

Re: TUZZA - Giardino (2020)

: 13 mar 2020, 13:26
autor: badi
kurwa piękny piękny naprawdę. zdecydowanie najlepsze co się w tym roku pojawiło u nas na scenie i aż żałuję, że preordera nie powinąłem. gdzieś to można teraz dostać w normalnych pieniądzach? to limitka w ogóle?

Re: TUZZA - Giardino (2020)

: 13 mar 2020, 13:48
autor: Iceman
Nie rozumiem spustów na tym albumem, przecież to jest jeden kawałek trwający 40 minut

Re: TUZZA - Giardino (2020)

: 13 mar 2020, 13:51
autor: vampmoney
badi pisze: 13 mar 2020, 13:26 kurwa piękny piękny naprawdę. zdecydowanie najlepsze co się w tym roku pojawiło u nas na scenie i aż żałuję, że preordera nie powinąłem. gdzieś to można teraz dostać w normalnych pieniądzach? to limitka w ogóle?
podbijam pytanie

Re: TUZZA - Giardino (2020)

: 13 mar 2020, 14:19
autor: Flisinio
można do dzisiaj zakupić na tuzza.eu normalnie

edit: a już nie, ale jakiś czas temu było jeszcze dostępne