13 czerwca w Mechaniku koncert premierowy. Q mi szepnął, że będą srogie niespodzianki a ja mu ufam więc ja tam będę pozdrawiam
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 04 maja 2026, 13:56
autor: 2rzyn
Jak Zkibwoy wystąpi to jebnę potrójne salto w tył do basenu
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 04 maja 2026, 14:39
autor: edenmar
ConeyIsland pisze: ↑04 maja 2026, 13:22
będą srogie niespodzianki
Podobno będzie można odebrać niewysłane płyty
Też po cichu liczę na Zkibwoy'a, tylko mam nadzieję, że w innej formule niż Junes na urodzinach Bonsoula, i pozwolą mu coś porapować
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 04 maja 2026, 14:49
autor: ConeyIsland
edenmar pisze: ↑04 maja 2026, 14:39
Junes na urodzinach Bonsoula
Epicki był to performance
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 04 maja 2026, 15:12
autor: marmolad_k2
Jobix zagra coś z nadchodzącej płyty, a potem razem ze Smarkejem Słowo dla.
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 04 maja 2026, 16:21
autor: Jose
ogłosi reedycję obskurwa na winylu w istocie
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 04 maja 2026, 16:22
autor: horrypaz
i zrobi salto
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 04 maja 2026, 19:18
autor: bronek
I bedzie rozdawal fizyki brudnych serc po koncercie
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 06 maja 2026, 20:34
autor: edenmar
Premiera całości 26 maja. Na featach jeszcze m.in. VBS, Mielzky, Włodi i Hades
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 06 maja 2026, 20:35
autor: Prez
dużo numerów, bardzo dobrze
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 07 maja 2026, 14:14
autor: clockers
na numer z Włodkiem i Hadesem czekanko potężne, generalnie to kapitalny zestaw gości (poza Paluchem ofc).
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 15 maja 2026, 2:41
autor: oldschool
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 15 maja 2026, 13:17
autor: AseOne
Włodi forma, idealny bit pod niego. Biak w miarę ok, po trzech odsłuchach nie pamiętam zbytnio jego zwrotki, Hades dziwnie nawinął
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 15 maja 2026, 13:21
autor: ConeyIsland
dobra starczy tych numerów bo zaraz pół płyty będzie.. Dawać płytę.
Dodano po 4 godzinach 47 minutach 33 sekundach:
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 15 maja 2026, 21:26
autor: Prez
ale Hades chujnie dal, w ogole każdy dziwnie ten bit ugryzł, Włodi chyba najlepiej
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 17 maja 2026, 11:41
autor: Artazz
Qzyn to chyba najlepszy producent w tym kraju aktualnie
Re: BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów 2 (2026) [Zapowiedź]
: 17 maja 2026, 12:24
autor: Piroks
Im dłużej słucham tego utworu, tym bardziej dojrzewam do tego że Hades najlepiej tutaj poleciał. Jeśli ma mieć teraz taką przewózkę to mocno czekam na STRATĘ 2