Strona 695 z 864

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 13 sty 2026, 21:34
autor: Sionek
DjPendzel pisze: 13 sty 2026, 20:16 Przecież Mes rozpierdala Jacusia tym, że go nie ruszyły te żałosne akcje z domena i cała płyta dissow.
Tak go nie ruszyły, że w kilka miesięcy osiwiał xD Na teledysku do God Bless jeszcze ma pigment we włosach a na najnowszych zdjęciach bliżej mu do Geralta z Rivii

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 13 sty 2026, 21:45
autor: Bizon Twoja Strata
Tak go nie ruszyły, że w kilka miesięcy osiwiał xD Na teledysku do God Bless jeszcze ma pigment we włosach a na najnowszych zdjęciach bliżej mu do Geralta z Rivii
Zimowa zmiana ubarwienia, bez związku z beefem. U lisów i mesów normalne, zwyczajny mechanizm adaptacyjny.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 13 sty 2026, 21:46
autor: DjPendzel
To od ruchania

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 13 sty 2026, 22:20
autor: Burak
Przefarbował się na siwy kolor żeby fryzura pasowała mu do pierwszej prawdziwej zimy od lat

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 13 sty 2026, 22:47
autor: Luxair
DjPendzel pisze: 13 sty 2026, 20:40
Spoiler
Obrazek
Fejk, Pan Mes przecież rzucił alkohol i znajduje się pod opieką psychoterapeuty

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 sty 2026, 9:12
autor: Bizon Twoja Strata

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 sty 2026, 9:14
autor: marmolad_k2
Luxair pisze: 13 sty 2026, 22:47rzucił alkohol
I trafił do swojego wózka w Biedronce.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 sty 2026, 9:30
autor: iufo
Luxair pisze: 12 sty 2026, 17:31
LWD pisze: 12 sty 2026, 13:40 a frosti rege nie mówił, że się ustawiał z kolegami na walenie konia i czy przypadkiem przez jakiś czas się nie trzymał z mesem? może tym terapeutą jest właśnie frosti, z ryja trochę łabędź może saab też się zgadza
Żaden z mych ziomów nie ustawia się na szachy walenie konia
I skąd mam wiedzieć, że nie jesteście pedałami?
Jak w kombosach mówiłeś, że lubisz wyluzować się z chłopakami

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 sty 2026, 15:36
autor: swiniak
obydwa stare geje chyba

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 sty 2026, 15:56
autor: DjPendzel
Będzie ten diss dzisiaj?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 sty 2026, 17:00
autor: Megidox
Dziś wyjątkowo nie, warto zapytać jutro

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 sty 2026, 17:18
autor: marmolad_k2
Każdy pyta o dziś i jutro, ale nikt nie zapyta o pojutrze :dunno:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 sty 2026, 17:22
autor: KubbasOG
pan raper

niesamowite, czachra hip hopu, jestem tak rapowy ze bpmy mi w żyłach plyna

nie odpowiedziec na dissy przez tyle czasu

ha tfu

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 15 sty 2026, 16:39
autor: Bizon Twoja Strata

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 15 sty 2026, 16:43
autor: Oportunistycznyebaka
Ach ten Tede niby wyjebane na wszystko a każdy wywiad nowy Mesa oglądał 😆. Jednak szpileczka z Jackami ładna.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 15 sty 2026, 16:50
autor: 2do5
KubbasOG pisze: 14 sty 2026, 17:22 nie odpowiedziec na dissy przez tyle czasu

ha tfu
mes pogrywa z fanami niczym quebonafide, z tą różnicą, że mes nie ma fanów, dlatego wygląda to jeszcze bardziej żałośnie, no i żadnych korzyści nie przynosi

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 15 sty 2026, 18:11
autor: TdW
Prawie 700 stron już :bowdown:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 15 sty 2026, 18:27
autor: Malloy
Więc podsumujmy:
Tournament winner: Pan Mes
Najlepszy diss: Wini - przytul Jacka
Największy ruchacz: Piotr Szmidt
Status domofonu i Jacka: rozjebany

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 15 sty 2026, 18:51
autor: DjPendzel
Lada moment wychodzi diss od Pana Mesa wiec zwycięzca kategorii najlepszego dissu na pewno sie zmieni

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 15 sty 2026, 19:38
autor: spoken
Oportunistycznyebaka pisze: 15 sty 2026, 16:43 Ach ten Tede niby wyjebane na wszystko a każdy wywiad nowy Mesa oglądał 😆. Jednak szpileczka z Jackami ładna.
Przecież on nieraz mówił że wszystkie wywiady z mesem ogląda,mogę ci pokazać dokładnie gdzie...on.ma taką teczkę na mesa że jeszcze z dwie epki może wydać(tylko to już pod nekrofilie by podchodziło),jest merytorycznie w chuj przygotowany na tego alkusa