Tak go nie ruszyły, że w kilka miesięcy osiwiał xD Na teledysku do God Bless jeszcze ma pigment we włosach a na najnowszych zdjęciach bliżej mu do Geralta z Rivii
[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
-
Bizon Twoja Strata
- Posty: 265
- Rejestracja: 22 sie 2025, 10:25
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Zimowa zmiana ubarwienia, bez związku z beefem. U lisów i mesów normalne, zwyczajny mechanizm adaptacyjny.Tak go nie ruszyły, że w kilka miesięcy osiwiał xD Na teledysku do God Bless jeszcze ma pigment we włosach a na najnowszych zdjęciach bliżej mu do Geralta z Rivii
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
To od ruchania
Jedzenie kebabów i słuchanie chujowego rapu
Tak wygląda życie wielu polaków
Tak wygląda życie wielu polaków
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Przefarbował się na siwy kolor żeby fryzura pasowała mu do pierwszej prawdziwej zimy od lat
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
-
Bizon Twoja Strata
- Posty: 265
- Rejestracja: 22 sie 2025, 10:25
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ostatnio zmieniony 04 mar 2026, 3:32 przez Bizon Twoja Strata, łącznie zmieniany 1 raz.
- marmolad_k2
- Posty: 6665
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
I skąd mam wiedzieć, że nie jesteście pedałami?
Jak w kombosach mówiłeś, że lubisz wyluzować się z chłopakami
PISZĘ TO POD WEWNĘTRZNYM PRZYMUSEM
ŻE MYŚLĘ ŻE MÓGŁBYM BYĆ PLATYPUSEM
BYŁBYM W TEJ ROLI NIEZAWODNY
BYŁBYM KURWA JAJORODNY
ŻE MYŚLĘ ŻE MÓGŁBYM BYĆ PLATYPUSEM
BYŁBYM W TEJ ROLI NIEZAWODNY
BYŁBYM KURWA JAJORODNY
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
obydwa stare geje chyba
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Będzie ten diss dzisiaj?
Jedzenie kebabów i słuchanie chujowego rapu
Tak wygląda życie wielu polaków
Tak wygląda życie wielu polaków
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Dziś wyjątkowo nie, warto zapytać jutro
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
- marmolad_k2
- Posty: 6665
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Każdy pyta o dziś i jutro, ale nikt nie zapyta o pojutrze 
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
pan raper
niesamowite, czachra hip hopu, jestem tak rapowy ze bpmy mi w żyłach plyna
nie odpowiedziec na dissy przez tyle czasu
ha tfu
niesamowite, czachra hip hopu, jestem tak rapowy ze bpmy mi w żyłach plyna
nie odpowiedziec na dissy przez tyle czasu
ha tfu
-
Bizon Twoja Strata
- Posty: 265
- Rejestracja: 22 sie 2025, 10:25
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ostatnio zmieniony 04 mar 2026, 3:32 przez Bizon Twoja Strata, łącznie zmieniany 1 raz.
- Oportunistycznyebaka
- Posty: 634
- Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ach ten Tede niby wyjebane na wszystko a każdy wywiad nowy Mesa oglądał
. Jednak szpileczka z Jackami ładna.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
mes pogrywa z fanami niczym quebonafide, z tą różnicą, że mes nie ma fanów, dlatego wygląda to jeszcze bardziej żałośnie, no i żadnych korzyści nie przynosi
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Prawie 700 stron już 
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Więc podsumujmy:
Tournament winner: Pan Mes
Najlepszy diss: Wini - przytul Jacka
Największy ruchacz: Piotr Szmidt
Status domofonu i Jacka: rozjebany
Tournament winner: Pan Mes
Najlepszy diss: Wini - przytul Jacka
Największy ruchacz: Piotr Szmidt
Status domofonu i Jacka: rozjebany
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Lada moment wychodzi diss od Pana Mesa wiec zwycięzca kategorii najlepszego dissu na pewno sie zmieni
Jedzenie kebabów i słuchanie chujowego rapu
Tak wygląda życie wielu polaków
Tak wygląda życie wielu polaków
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Przecież on nieraz mówił że wszystkie wywiady z mesem ogląda,mogę ci pokazać dokładnie gdzie...on.ma taką teczkę na mesa że jeszcze z dwie epki może wydać(tylko to już pod nekrofilie by podchodziło),jest merytorycznie w chuj przygotowany na tego alkusaOportunistycznyebaka pisze: ↑15 sty 2026, 16:43 Ach ten Tede niby wyjebane na wszystko a każdy wywiad nowy Mesa oglądał. Jednak szpileczka z Jackami ładna.









