Strona 692 z 864

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 11 sty 2026, 11:09
autor: E-42
Za te 4 stówy na godzinę niech już sobie wali w kiblu, byle nie do odciny bo kolejni pacjenci zaplanowani i nie ma czasu na większe sprzątanie

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 11 sty 2026, 13:23
autor: Bizon Twoja Strata
Mój terapeuta z twarzy łabędź
Od razu go polubiłem, bo jeździ saabem
W gabinecie ma chusteczki, ja mu płaczu oszczędzę
Prędzej zwalę konia u niego w łazience

Łabędź jest symbolem piękna, doskonałej formy, miłości na całe życie. Jest również tradycyjnie hasłem rozpoznawczym na bramce w niektórych klubach w całej Polsce. Tradycja wywodzi się jeszcze z czasów PRLu, przez podobieństwo do słowa żołądź.

Stoi obok takich klasyków jak miejscowość Lubiewo, kwiat hiacynt i właśnie marka samochodów "Saab", w PRLu w nawiązaniu do dewizowej seksturystyki ze Skandynawii, również przez luźne podobieństwo ze słowem "ssać", dziś - po upowszechnieniu angielszczyzny - powrócono do międzynarodowego źródłosłowu jakim jest "submissive".

Typ siedzi zatem godzinkę z uległym łabędziem, napatrzy się na niego, nagada, rodzi się napięcie seksualne, które typ bezzwłocznie rozładowuje w intymnej przestrzeni gospodarza, jaką jest łazienka, ostentacyjnie zabierając ze sobą chusteczki.

:dunno:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 11 sty 2026, 16:18
autor: TooMuchSmoke
to TPS by się zdecydowanie odnalazł u tego terapeuty

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 11 sty 2026, 20:01
autor: Bizon Twoja Strata
Najlepiej sesja grupowa.

Mes, TPS, Małolot K2, Popek i tak na czuja - Major SPZ w kółeczku. Terapeuta-łabędź robi beat-box i trzyma ciasteczko. Raperzy na zmianę freestylują o swoim dzieciństwie i co jakiś czas ejakulują na ciasteczko. Ten który najmniej dekad przepracuje - zjada ciasteczko. Kto najwięcej - wysiaduje jajo terapeuty symbolizujące własne wewnętrzne dziecko.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 11 sty 2026, 20:04
autor: Popi
Masz obrzydliwą wyobraźnię, za to śmieszną nawet

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 11 sty 2026, 20:05
autor: Bizon Twoja Strata
Mersi.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 11 sty 2026, 22:38
autor: Antil
moody pisze: 11 sty 2026, 11:05 ale to juz kolego bylo



i wyglada na to, ze chlop nie mial z mesem latwo:
Mój terapeuta z twarzy łabędź
Od razu go polubiłem, bo jeździ saabem
W gabinecie ma chusteczki, ja mu płaczu oszczędzę
Prędzej zwalę konia u niego w łazience
Mój terapeuta dobry kawałek, fajny bicik RAU.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 12 sty 2026, 10:38
autor: forcerfromdesert
Bizon Twoja Strata pisze: 11 sty 2026, 13:23
Mój terapeuta z twarzy łabędź
Od razu go polubiłem, bo jeździ saabem
W gabinecie ma chusteczki, ja mu płaczu oszczędzę
Prędzej zwalę konia u niego w łazience

Łabędź jest symbolem piękna, doskonałej formy, miłości na całe życie. Jest również tradycyjnie hasłem rozpoznawczym na bramce w niektórych klubach w całej Polsce. Tradycja wywodzi się jeszcze z czasów PRLu, przez podobieństwo do słowa żołądź.

Stoi obok takich klasyków jak miejscowość Lubiewo, kwiat hiacynt i właśnie marka samochodów "Saab", w PRLu w nawiązaniu do dewizowej seksturystyki ze Skandynawii, również przez luźne podobieństwo ze słowem "ssać", dziś - po upowszechnieniu angielszczyzny - powrócono do międzynarodowego źródłosłowu jakim jest "submissive".

Typ siedzi zatem godzinkę z uległym łabędziem, napatrzy się na niego, nagada, rodzi się napięcie seksualne, które typ bezzwłocznie rozładowuje w intymnej przestrzeni gospodarza, jaką jest łazienka, ostentacyjnie zabierając ze sobą chusteczki.

:dunno:
Twój styl literacki jest nie do podrobienia. Od początku wiadomo kto to napisał, jeszcze zanim się spojrzy na nazwę użytkownika.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 12 sty 2026, 12:40
autor: Bizon Twoja Strata
Mersi boku.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 12 sty 2026, 12:53
autor: Jasek
Bizon Twoja Strata pisze: 11 sty 2026, 20:01 Mes, TPS, Małolot K2, Popek i tak na czuja - Major SPZ
Kobik by się przydał

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 12 sty 2026, 13:38
autor: bronek
Z tym waleniem konia w lazience terapeuty troche taka wspolna cecha z lygrysem, moze jeszcze bedzie jakis crossover

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 12 sty 2026, 13:40
autor: LWD
a frosti rege nie mówił, że się ustawiał z kolegami na walenie konia i czy przypadkiem przez jakiś czas się nie trzymał z mesem? może tym terapeutą jest właśnie frosti, z ryja trochę łabędź może saab też się zgadza

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 12 sty 2026, 13:43
autor: TooMuchSmoke
im się skala normalnych zachowań zachwiała od napierdalania w kichawe, może po piątce matiego to wspólne trzepanie kapucyna jest normalne xd

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 12 sty 2026, 13:55
autor: E-42
Wtedy to nie wspólne, a wzajemne gdzieś w altance

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 12 sty 2026, 15:45
autor: Bizon Twoja Strata

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 12 sty 2026, 17:28
autor: DjPendzel
Będzie ten diss dzisiaj czy rucha?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 12 sty 2026, 17:31
autor: Luxair
LWD pisze: 12 sty 2026, 13:40 a frosti rege nie mówił, że się ustawiał z kolegami na walenie konia i czy przypadkiem przez jakiś czas się nie trzymał z mesem? może tym terapeutą jest właśnie frosti, z ryja trochę łabędź może saab też się zgadza
Żaden z mych ziomów nie ustawia się na szachy walenie konia

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 12 sty 2026, 17:45
autor: scam_sakawa
DjPendzel pisze: 12 sty 2026, 17:28 Będzie ten diss dzisiaj czy rucha?
Rucha codziennie, więc to żaden argument przeciwko pisaniu dissa w ciągu danej doby.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 12 sty 2026, 18:25
autor: spoken
Dissu nie będzie ani dziś ani jutro...albo wypuści płytę z dissami albo nie odpowie w ogóle,bo co da jeden dissik?
To nie ma żadnego sensu,nie wierzę że siwy bajerant ma aż tak najebane pod kopułą by wypuścić jeden

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 12 sty 2026, 18:27
autor: Burak
Wypuści wypuści, w końcu dał słowo skila ;)