Za te 4 stówy na godzinę niech już sobie wali w kiblu, byle nie do odciny bo kolejni pacjenci zaplanowani i nie ma czasu na większe sprzątanie
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 11 sty 2026, 13:23
autor: Bizon Twoja Strata
Mój terapeuta z twarzy łabędź
Od razu go polubiłem, bo jeździ saabem
W gabinecie ma chusteczki, ja mu płaczu oszczędzę
Prędzej zwalę konia u niego w łazience
Łabędź jest symbolem piękna, doskonałej formy, miłości na całe życie. Jest również tradycyjnie hasłem rozpoznawczym na bramce w niektórych klubach w całej Polsce. Tradycja wywodzi się jeszcze z czasów PRLu, przez podobieństwo do słowa żołądź.
Stoi obok takich klasyków jak miejscowość Lubiewo, kwiat hiacynt i właśnie marka samochodów "Saab", w PRLu w nawiązaniu do dewizowej seksturystyki ze Skandynawii, również przez luźne podobieństwo ze słowem "ssać", dziś - po upowszechnieniu angielszczyzny - powrócono do międzynarodowego źródłosłowu jakim jest "submissive".
Typ siedzi zatem godzinkę z uległym łabędziem, napatrzy się na niego, nagada, rodzi się napięcie seksualne, które typ bezzwłocznie rozładowuje w intymnej przestrzeni gospodarza, jaką jest łazienka, ostentacyjnie zabierając ze sobą chusteczki.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 11 sty 2026, 16:18
autor: TooMuchSmoke
to TPS by się zdecydowanie odnalazł u tego terapeuty
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 11 sty 2026, 20:01
autor: Bizon Twoja Strata
Najlepiej sesja grupowa.
Mes, TPS, Małolot K2, Popek i tak na czuja - Major SPZ w kółeczku. Terapeuta-łabędź robi beat-box i trzyma ciasteczko. Raperzy na zmianę freestylują o swoim dzieciństwie i co jakiś czas ejakulują na ciasteczko. Ten który najmniej dekad przepracuje - zjada ciasteczko. Kto najwięcej - wysiaduje jajo terapeuty symbolizujące własne wewnętrzne dziecko.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 11 sty 2026, 20:04
autor: Popi
Masz obrzydliwą wyobraźnię, za to śmieszną nawet
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 11 sty 2026, 20:05
autor: Bizon Twoja Strata
Mersi.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 11 sty 2026, 22:38
autor: Antil
moody pisze: ↑11 sty 2026, 11:05
ale to juz kolego bylo
i wyglada na to, ze chlop nie mial z mesem latwo:
Mój terapeuta z twarzy łabędź
Od razu go polubiłem, bo jeździ saabem
W gabinecie ma chusteczki, ja mu płaczu oszczędzę
Prędzej zwalę konia u niego w łazience
Mój terapeuta z twarzy łabędź
Od razu go polubiłem, bo jeździ saabem
W gabinecie ma chusteczki, ja mu płaczu oszczędzę
Prędzej zwalę konia u niego w łazience
Łabędź jest symbolem piękna, doskonałej formy, miłości na całe życie. Jest również tradycyjnie hasłem rozpoznawczym na bramce w niektórych klubach w całej Polsce. Tradycja wywodzi się jeszcze z czasów PRLu, przez podobieństwo do słowa żołądź.
Stoi obok takich klasyków jak miejscowość Lubiewo, kwiat hiacynt i właśnie marka samochodów "Saab", w PRLu w nawiązaniu do dewizowej seksturystyki ze Skandynawii, również przez luźne podobieństwo ze słowem "ssać", dziś - po upowszechnieniu angielszczyzny - powrócono do międzynarodowego źródłosłowu jakim jest "submissive".
Typ siedzi zatem godzinkę z uległym łabędziem, napatrzy się na niego, nagada, rodzi się napięcie seksualne, które typ bezzwłocznie rozładowuje w intymnej przestrzeni gospodarza, jaką jest łazienka, ostentacyjnie zabierając ze sobą chusteczki.
Twój styl literacki jest nie do podrobienia. Od początku wiadomo kto to napisał, jeszcze zanim się spojrzy na nazwę użytkownika.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 12 sty 2026, 12:40
autor: Bizon Twoja Strata
Mersi boku.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 12 sty 2026, 12:53
autor: Jasek
Bizon Twoja Strata pisze: ↑11 sty 2026, 20:01
Mes, TPS, Małolot K2, Popek i tak na czuja - Major SPZ
Kobik by się przydał
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 12 sty 2026, 13:38
autor: bronek
Z tym waleniem konia w lazience terapeuty troche taka wspolna cecha z lygrysem, moze jeszcze bedzie jakis crossover
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 12 sty 2026, 13:40
autor: LWD
a frosti rege nie mówił, że się ustawiał z kolegami na walenie konia i czy przypadkiem przez jakiś czas się nie trzymał z mesem? może tym terapeutą jest właśnie frosti, z ryja trochę łabędź może saab też się zgadza
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 12 sty 2026, 13:43
autor: TooMuchSmoke
im się skala normalnych zachowań zachwiała od napierdalania w kichawe, może po piątce matiego to wspólne trzepanie kapucyna jest normalne xd
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 12 sty 2026, 13:55
autor: E-42
Wtedy to nie wspólne, a wzajemne gdzieś w altance
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 12 sty 2026, 15:45
autor: Bizon Twoja Strata
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 12 sty 2026, 17:28
autor: DjPendzel
Będzie ten diss dzisiaj czy rucha?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 12 sty 2026, 17:31
autor: Luxair
LWD pisze: ↑12 sty 2026, 13:40
a frosti rege nie mówił, że się ustawiał z kolegami na walenie konia i czy przypadkiem przez jakiś czas się nie trzymał z mesem? może tym terapeutą jest właśnie frosti, z ryja trochę łabędź może saab też się zgadza
Żaden z mych ziomów nie ustawia się na szachy walenie konia
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 12 sty 2026, 17:45
autor: scam_sakawa
DjPendzel pisze: ↑12 sty 2026, 17:28
Będzie ten diss dzisiaj czy rucha?
Rucha codziennie, więc to żaden argument przeciwko pisaniu dissa w ciągu danej doby.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 12 sty 2026, 18:25
autor: spoken
Dissu nie będzie ani dziś ani jutro...albo wypuści płytę z dissami albo nie odpowie w ogóle,bo co da jeden dissik?
To nie ma żadnego sensu,nie wierzę że siwy bajerant ma aż tak najebane pod kopułą by wypuścić jeden