[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Kto wygrywa beef na ten moment?

Tede
237
58%
Ten Typ Mes
60
15%
remis
3
1%
obaj przegrywają
108
26%
 
Liczba głosów: 408

Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5907
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Malloy »

Myślę, że więcej, niż Saturn walił konia
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9663
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Burak »

scam_sakawa pisze: 10 sty 2026, 13:41 Jak myślicie, czy Ten Typ Mes już dzisiaj RUCHAŁ?
Myślę że domyślnym statusem tego czy Mes dziś ruchał jest “tak“, i dopiero gdy sam Mes napisze na swoich socjalach że dziś wyjątkowo nie ruchał można założyć że dziś nie było ciupciane
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
TooMuchSmoke
Posty: 491
Rejestracja: 09 lut 2025, 20:23

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: TooMuchSmoke »

Ogolnie to Mes bardzo dużo rucha, nie zawsze się tym chwali. Kiedyś częściej żeby uporzkorzyc Stasiaka aka mam żonę podryw to dla mnie old skul.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 4995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: emcess »

2rzyn pisze:Tede ma niesamowity run na koniec kariery

Feat Miller z boysow
Zagranie na festiwalu disco polo
Feat Miller z boysow x2
Feat Mandaryna


Straszne ze to ten sam czlowiek od nastukafszy :bag:
+ kawałek ze Skolimem i Stachurskym
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11484
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: 2rzyn »

marmolad_k2 pisze: 10 sty 2026, 13:29 Ostatnia plyta Mesa:
Feat z VNM
Feat z Winim
To nadal w chuj lepiej niz spaslak
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6692
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: marmolad_k2 »

Kolega chyba chce dołączyć do klubu głuchych :oops:
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
wuiru
Posty: 348
Rejestracja: 13 kwie 2020, 11:37

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: wuiru »

ten typ pała pisze: -Uważam, że te wszystkie rozmowy o nałogach, polegające na tym, że widzimy i dostrzegamy tylko te smutne sytuacje, w które nas wpędził nałóg, są dęte i nieprawdziwe. Serio, wszystko co dał ci alkohol to jest tylko i wyłącznie mrok? No bez przesady.

-W moim przypadku jest tak, że moją sytuację z alkoholem trochę jest mi trudno nazywać inaczej niż uzależnienie.
-Problem jest w tym, że ja nie lubię, jak mi się czegoś broni
-Ja chcę się jeszcze kiedyś w życiu napić. Nie dojrzałem jeszcze do tego, żeby uznać alkohol za swojego największego wroga
chłop rozjebał "swój" biznes, rodzinę, dwa razu mu najebali tak, że prawie zszedł z tego świata ale chce się jeszcze napić i w ogóle alkohol nie jest zły. Nie wiem kim jest terapeuta mesa ale wiem, ze ma klienta do końca życia i stały dopływ gotówki. Gdyby mes lamus nie był jebanym śmieciem to może bym mu współczuł takiego wjebania ale, ze jest kim jest to go jebać
E-42
Posty: 2227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: E-42 »

Mordziu on to przepracował rozumiesz co to znaczy?
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Bane
Posty: 528
Rejestracja: 30 sie 2025, 22:45

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Bane »

Masz nieprzepracowane tylko... dwa wpierdole?
Utratę firmy, przyjaciela, bejbi mamy, siwe włosy, jedno i drugie zakole

Drugi wers za długi, ale tylko pozornie, bo wiadomo, że #zobaczileprzyspieszenkurwo
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5907
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Malloy »

straciłem firmę, przyjaciela, rzuciła mnie bejmi mama aha tutaj nie pomoże xanax
w jego depresji można utopić lotniskowiec
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
Bane
Posty: 528
Rejestracja: 30 sie 2025, 22:45

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Bane »

Malloy pisze: 10 sty 2026, 17:08 w jego depresji można utopić lotniskowiec
Jak chuja wiesz o żarciu, to weź się, kurwa, dowiedz!
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5575
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Haczapurjan »

wuiru pisze: 10 sty 2026, 16:47 Nie wiem kim jest terapeuta mesa ale wiem, ze ma klienta do końca życia i stały dopływ gotówki
Jestem w stanie się założyć, że sesja u tego psychoterapeuty pewnie wygląda tak, że Mes dzieli się swoimi gównoprzemyśleniami i wynurzeniami, terapeuta mu przytakuje, czasem połechta mu ego, zada jakieś pytanie, gdzie Mes znowu ma pole do flexowania się i 50 minut minęło, na dziś musimy kończyć, bo czas minął, do zobaczenia za tydzień
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10142
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: scam_sakawa »

Ciekawe, ile dekad ma już Mes przepracowane na terapii.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Bane
Posty: 528
Rejestracja: 30 sie 2025, 22:45

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Bane »

Parafrazując to, co Mes wrzucił ostatnio na kanale nadawczym: Obstawiam, że w domu sam ze sobą też przeprowadza terapię.
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
E-42
Posty: 2227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: E-42 »

scam_sakawa pisze: 10 sty 2026, 18:16 Ciekawe, ile dekad ma już Mes przepracowane na terapii.
Ruszyli przepracowywanie traum od samego początku ludzkości, obecnie czasy sejmików przerabiają

Do swojej kwestii jeszcze nie dotarł
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

Spoiler
Obrazek
Nicmadrego
Posty: 89
Rejestracja: 22 sie 2025, 15:42

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: Nicmadrego »

Zbrodniczą reformę rolną omawiają od spotkań dwustu,
A u Tedego wciąż, wiadomo, opierdalanie chrustu.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11484
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: 2rzyn »

Mes od liceum megazord jebaka.
Tede bezskuteczne podnoszenie flaka.
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
PITI
Posty: 146
Rejestracja: 21 sty 2025, 18:37
Lokalizacja: Warschau

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: PITI »

Ja czekam na rozstrzygnięcie kwestii kumpla z szafy i afery gejowskiej na pjoterze. :rotfl:
Siły przyrody w służbie człowieka
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3908
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: dr zjeb »

wuiru pisze: 10 sty 2026, 16:47 Nie wiem kim jest terapeuta mesa ale wiem, ze ma klienta do końca życia i stały dopływ gotówki.
Mes powinien nagrać dla swojego terapeuty płytę w podzięce za to, że go musi znosić. Coś jak Kotański piszący "Wiersze o moim psychiatrze" dla swojego
Spoiler
Obrazek
you know the O.P.P.
moody
Posty: 1636
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Post autor: moody »

ale to juz kolego bylo



i wyglada na to, ze chlop nie mial z mesem latwo:
Mój terapeuta z twarzy łabędź
Od razu go polubiłem, bo jeździ saabem
W gabinecie ma chusteczki, ja mu płaczu oszczędzę
Prędzej zwalę konia u niego w łazience
ODPOWIEDZ