[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Myślę, że więcej, niż Saturn walił konia
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Myślę że domyślnym statusem tego czy Mes dziś ruchał jest “tak“, i dopiero gdy sam Mes napisze na swoich socjalach że dziś wyjątkowo nie ruchał można założyć że dziś nie było ciupciane
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- TooMuchSmoke
- Posty: 491
- Rejestracja: 09 lut 2025, 20:23
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ogolnie to Mes bardzo dużo rucha, nie zawsze się tym chwali. Kiedyś częściej żeby uporzkorzyc Stasiaka aka mam żonę podryw to dla mnie old skul.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
+ kawałek ze Skolimem i Stachurskym2rzyn pisze:Tede ma niesamowity run na koniec kariery
Feat Miller z boysow
Zagranie na festiwalu disco polo
Feat Miller z boysow x2
Feat Mandaryna
Straszne ze to ten sam czlowiek od nastukafszy
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
To nadal w chuj lepiej niz spaslak
- marmolad_k2
- Posty: 6692
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Kolega chyba chce dołączyć do klubu głuchych 
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
chłop rozjebał "swój" biznes, rodzinę, dwa razu mu najebali tak, że prawie zszedł z tego świata ale chce się jeszcze napić i w ogóle alkohol nie jest zły. Nie wiem kim jest terapeuta mesa ale wiem, ze ma klienta do końca życia i stały dopływ gotówki. Gdyby mes lamus nie był jebanym śmieciem to może bym mu współczuł takiego wjebania ale, ze jest kim jest to go jebaćten typ pała pisze: -Uważam, że te wszystkie rozmowy o nałogach, polegające na tym, że widzimy i dostrzegamy tylko te smutne sytuacje, w które nas wpędził nałóg, są dęte i nieprawdziwe. Serio, wszystko co dał ci alkohol to jest tylko i wyłącznie mrok? No bez przesady.
-W moim przypadku jest tak, że moją sytuację z alkoholem trochę jest mi trudno nazywać inaczej niż uzależnienie.
-Problem jest w tym, że ja nie lubię, jak mi się czegoś broni
-Ja chcę się jeszcze kiedyś w życiu napić. Nie dojrzałem jeszcze do tego, żeby uznać alkohol za swojego największego wroga
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Mordziu on to przepracował rozumiesz co to znaczy?
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead
Spoiler

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Masz nieprzepracowane tylko... dwa wpierdole?
Utratę firmy, przyjaciela, bejbi mamy, siwe włosy, jedno i drugie zakole
Drugi wers za długi, ale tylko pozornie, bo wiadomo, że #zobaczileprzyspieszenkurwo
Utratę firmy, przyjaciela, bejbi mamy, siwe włosy, jedno i drugie zakole
Drugi wers za długi, ale tylko pozornie, bo wiadomo, że #zobaczileprzyspieszenkurwo
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
straciłem firmę, przyjaciela, rzuciła mnie bejmi mama aha tutaj nie pomoże xanax
w jego depresji można utopić lotniskowiec
w jego depresji można utopić lotniskowiec
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Jak chuja wiesz o żarciu, to weź się, kurwa, dowiedz!
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
- Haczapurjan
- Posty: 5575
- Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Jestem w stanie się założyć, że sesja u tego psychoterapeuty pewnie wygląda tak, że Mes dzieli się swoimi gównoprzemyśleniami i wynurzeniami, terapeuta mu przytakuje, czasem połechta mu ego, zada jakieś pytanie, gdzie Mes znowu ma pole do flexowania się i 50 minut minęło, na dziś musimy kończyć, bo czas minął, do zobaczenia za tydzień
- scam_sakawa
- Posty: 10142
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ciekawe, ile dekad ma już Mes przepracowane na terapii.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Parafrazując to, co Mes wrzucił ostatnio na kanale nadawczym: Obstawiam, że w domu sam ze sobą też przeprowadza terapię.
https://www.youtube.com/@metodymc - głównie komiksowo/growo/filmowy podcast Metody Marnowania Czasu
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ruszyli przepracowywanie traum od samego początku ludzkości, obecnie czasy sejmików przerabiają
Do swojej kwestii jeszcze nie dotarł
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead
Spoiler

-
Nicmadrego
- Posty: 89
- Rejestracja: 22 sie 2025, 15:42
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Zbrodniczą reformę rolną omawiają od spotkań dwustu,
A u Tedego wciąż, wiadomo, opierdalanie chrustu.
A u Tedego wciąż, wiadomo, opierdalanie chrustu.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Ja czekam na rozstrzygnięcie kwestii kumpla z szafy i afery gejowskiej na pjoterze. 
Siły przyrody w służbie człowieka
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Mes powinien nagrać dla swojego terapeuty płytę w podzięce za to, że go musi znosić. Coś jak Kotański piszący "Wiersze o moim psychiatrze" dla swojego
Spoiler

you know the O.P.P.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
ale to juz kolego bylo
i wyglada na to, ze chlop nie mial z mesem latwo:
i wyglada na to, ze chlop nie mial z mesem latwo:
Mój terapeuta z twarzy łabędź
Od razu go polubiłem, bo jeździ saabem
W gabinecie ma chusteczki, ja mu płaczu oszczędzę
Prędzej zwalę konia u niego w łazience











