Ja nie rozumiem Mesa. Koleś co wywiad mówi, że ten beef go napędza i ogólnie co wywiad pytania o trzeci diss a on stwierdził, że do tej pory nie nagrał mu się skrzypek ze Szwajcarii i cierpliwości. Później , że filmowcy, którzy są zjebani montują klip i trzeba czekać. Myślę , że wypuści tego trzeciego dissa , ale wie doskonale , że im dłużej będzie odkładał tym bardziej będzie promował swoją płytę i siebie.
Ja już jestem wkurwiony na niego a uważam, że lepiej mu idzie w tym beefie.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 19:31
autor: Burak
Wyda trzeci diss jako promocje swojego kolejnego albumu tak myślę, tylko no to żałosne będzie…
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 19:50
autor: moore
Ja pierdole dopiero leci drugi rok kalendarzowy jak nie wydał odpowiedzi a Wy już aferę kręcicie
Było słowo skilla?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 20:00
autor: Burak
Ile trwał najdłuższy aktywny beef w pl rapie? Może Mes idzie na rekord?
Chodzi mi o taki beef gdzie był najdłuższy czas od pierwszego dissu do ostatniego dissu, bo takie pojedyncze pancze to Tede vs Peja do dziś trwa
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 20:12
autor: 2rzyn
Nie wyda trzeciego dissu jako promo nastepnego albumu bo on tak czesto tych krazkow nie wypuszcza. Bedzie niedlugo, tylko ten jebany skrzypek...
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 20:19
autor: Burak
Zdaję sobie z tego sprawę. Jakby teraz wypuścił, to na kolejny album by tylko ślizgawka czekała i nikt by go na wywiad nie zaprosił, a tak jak znowu zacznie "promocje" płyty od zaczepki Tedego to może glamrap newsa zrobi chociaż
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 20:33
autor: jajca
Burak pisze: ↑08 sty 2026, 20:00
Ile trwał najdłuższy aktywny beef w pl rapie? Może Mes idzie na rekord?
Chodzi mi o taki beef gdzie był najdłuższy czas od pierwszego dissu do ostatniego dissu, bo takie pojedyncze pancze to Tede vs Peja do dziś trwa
Z glowy to chyba Ciech odpowiedzial Tetrisowi po 2 albo 3 latach
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 20:36
autor: scam_sakawa
2rzyn pisze: ↑08 sty 2026, 20:12
Bedzie niedlugo, tylko ten jebany skrzypek.
kiedy niedługo dokładnie?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 20:41
autor: Burak
Jebany skrzypek? Jeszcze OSTRemu się dostanie?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 20:43
autor: marmolad_k2
Amator_Rapuu pisze: ↑08 sty 2026, 19:24
będzie odkładał tym bardziej będzie promował swoją płytę i siebie.
Zapomniałeś dodać, że na ślizgawce, bo nikogo innego już jego osoba nie interesuje.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 21:03
autor: Sionek
marmolad_k2 pisze: ↑08 sty 2026, 20:43
Zapomniałeś dodać, że na ślizgawce, bo nikogo innego już jego osoba nie interesuje.
A co z Arturem i Karciem?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 21:04
autor: CCORD
Może nagrywa do szuflady?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 21:19
autor: marmolad_k2
Może w końcu wyjdzie z szafy?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 21:20
autor: Hehe
"zdelegalizować pięsci tedzi" ale śmiechłem z tego tekstu co by nie mówić mes w tym swoim absurdzie i odklejeniu jest w chuj zabawny i to głównie sie jego zapamięta z tego przeciętnego beefu
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 21:57
autor: 2rzyn
No bo tede to nijaka mameja rozlazła wiadomo
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 23:34
autor: Sionek
Hehe pisze: ↑08 sty 2026, 21:20
"zdelegalizować pięsci tedzi" ale śmiechłem z tego tekstu co by nie mówić mes w tym swoim absurdzie i odklejeniu jest w chuj zabawny i to głównie sie jego zapamięta z tego przeciętnego beefu
po prostu boi się bica Jacy xD
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 09 sty 2026, 0:54
autor: Bizon Twoja Strata
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 09 sty 2026, 8:04
autor: TdW
Ale jak Mes pierdolnie w końcu tym dissem to nie będzie z Tedzi co zbierać
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 09 sty 2026, 9:12
autor: dr zjeb
Jeszcze nic nie nagrał, a już rozjebał - cały Mes.