Strona 689 z 864

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 19:24
autor: Amator_Rapuu
Ja nie rozumiem Mesa. Koleś co wywiad mówi, że ten beef go napędza i ogólnie co wywiad pytania o trzeci diss a on stwierdził, że do tej pory nie nagrał mu się skrzypek ze Szwajcarii i cierpliwości. Później , że filmowcy, którzy są zjebani montują klip i trzeba czekać. Myślę , że wypuści tego trzeciego dissa , ale wie doskonale , że im dłużej będzie odkładał tym bardziej będzie promował swoją płytę i siebie.

Ja już jestem wkurwiony na niego a uważam, że lepiej mu idzie w tym beefie.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 19:31
autor: Burak
Wyda trzeci diss jako promocje swojego kolejnego albumu tak myślę, tylko no to żałosne będzie…

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 19:50
autor: moore
Ja pierdole dopiero leci drugi rok kalendarzowy jak nie wydał odpowiedzi a Wy już aferę kręcicie

Było słowo skilla?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 20:00
autor: Burak
Ile trwał najdłuższy aktywny beef w pl rapie? Może Mes idzie na rekord?

Chodzi mi o taki beef gdzie był najdłuższy czas od pierwszego dissu do ostatniego dissu, bo takie pojedyncze pancze to Tede vs Peja do dziś trwa

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 20:12
autor: 2rzyn
Nie wyda trzeciego dissu jako promo nastepnego albumu bo on tak czesto tych krazkow nie wypuszcza. Bedzie niedlugo, tylko ten jebany skrzypek...

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 20:19
autor: Burak
Zdaję sobie z tego sprawę. Jakby teraz wypuścił, to na kolejny album by tylko ślizgawka czekała i nikt by go na wywiad nie zaprosił, a tak jak znowu zacznie "promocje" płyty od zaczepki Tedego to może glamrap newsa zrobi chociaż

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 20:33
autor: jajca
Burak pisze: 08 sty 2026, 20:00 Ile trwał najdłuższy aktywny beef w pl rapie? Może Mes idzie na rekord?

Chodzi mi o taki beef gdzie był najdłuższy czas od pierwszego dissu do ostatniego dissu, bo takie pojedyncze pancze to Tede vs Peja do dziś trwa
Z glowy to chyba Ciech odpowiedzial Tetrisowi po 2 albo 3 latach

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 20:36
autor: scam_sakawa
2rzyn pisze: 08 sty 2026, 20:12 Bedzie niedlugo, tylko ten jebany skrzypek.
kiedy niedługo dokładnie?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 20:41
autor: Burak
Jebany skrzypek? Jeszcze OSTRemu się dostanie?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 20:43
autor: marmolad_k2
Amator_Rapuu pisze: 08 sty 2026, 19:24 będzie odkładał tym bardziej będzie promował swoją płytę i siebie.
Zapomniałeś dodać, że na ślizgawce, bo nikogo innego już jego osoba nie interesuje.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 21:03
autor: Sionek
marmolad_k2 pisze: 08 sty 2026, 20:43 Zapomniałeś dodać, że na ślizgawce, bo nikogo innego już jego osoba nie interesuje.
A co z Arturem i Karciem?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 21:04
autor: CCORD
Może nagrywa do szuflady?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 21:19
autor: marmolad_k2
Może w końcu wyjdzie z szafy?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 21:20
autor: Hehe
"zdelegalizować pięsci tedzi" :lol: ale śmiechłem z tego tekstu co by nie mówić mes w tym swoim absurdzie i odklejeniu jest w chuj zabawny i to głównie sie jego zapamięta z tego przeciętnego beefu

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 21:57
autor: 2rzyn
No bo tede to nijaka mameja rozlazła wiadomo

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 08 sty 2026, 23:34
autor: Sionek
Hehe pisze: 08 sty 2026, 21:20 "zdelegalizować pięsci tedzi" :lol: ale śmiechłem z tego tekstu co by nie mówić mes w tym swoim absurdzie i odklejeniu jest w chuj zabawny i to głównie sie jego zapamięta z tego przeciętnego beefu
po prostu boi się bica Jacy xD
Obrazek

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 09 sty 2026, 0:54
autor: Bizon Twoja Strata

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 09 sty 2026, 8:04
autor: TdW
Ale jak Mes pierdolnie w końcu tym dissem to nie będzie z Tedzi co zbierać

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 09 sty 2026, 9:12
autor: dr zjeb
Jeszcze nic nie nagrał, a już rozjebał - cały Mes.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 09 sty 2026, 9:23
autor: DjPendzel
Myślicie, że Mes dużo rucha?