Strona 688 z 864
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 14:23
autor: Karleone
jak mesa rucha tą typiarę, z którą wrzucał dzisiaj foty na ig to jednak wygral beef
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 14:25
autor: Megidox
Komisja zatwierdza
Mes winner
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 15:25
autor: buarzej
Karleone pisze: ↑08 sty 2026, 14:23
jak mesa rucha tą typiarę, z którą wrzucał dzisiaj foty na ig to jednak wygral beef
no nie wiem, EP.itafium to jego jedyny sekstejp i ewidentnie to on tam jest ruchany.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 15:44
autor: Malloy
epitafium to epka gdzie na 12 kawałków są ze 3 pancze, już bez przesady
tu jakaś blondi na relacji, tu się pewnie okaże, że Sieklucką robił na 365 sposobów czy tam dni czy gdzie ona tam grała i turniejowy wygrany to znów Piotr Szmidt
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 16:08
autor: DjPendzel
Mes tournament winner bo nie ma czasu odpowiedzieć między ruchaniem a baletem, a Tede musi wstawać o 5 30 na robotę
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 16:13
autor: Malloy
i robić na korpowyzyskiwacza Stanowskiego za psi chuj (suka jest robotna)
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 16:45
autor: marmolad_k2
Malloy pisze: ↑08 sty 2026, 15:44
epitafium to epka gdzie na 12 kawałków są ze 3 pancze
Na takiego oponenta wystarczyło

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 16:52
autor: spoken
Pięknie odklejeniec sobie sam zaprzecza w tym wywiadzie...jakby na terapiach tak pierdolił o alkoholu to szybko by został wyjaśniony...niejedna terapia przed odklejeńcem
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 16:53
autor: marmolad_k2
SKUTE TATO
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 17:03
autor: Bane
Mes: broni swojego bezapelacyjnego zwycięstwa w beefie, argumentując je muzyką wysokiej jakości niedostępnej dla plebsu.
Część słuchaczy Mesa:
- Nie no, turnamęt łiner, bo na pewno wyruchał tę typiarę, co ma z nią zdjęcie na Instagramie! Czaicie, RUCHAŃSKO, y'all!
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 17:04
autor: Malloy
no bo tak jest, wole w zapętleniu słuchać suki i samicy psa przez pół godziny niż epitafium

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 17:06
autor: Bane
To fantastycznie, ale ja nie o tym.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 17:16
autor: 2rzyn
Malloy pisze: ↑08 sty 2026, 17:04
no bo tak jest, wole w zapętleniu słuchać suki i samicy psa przez pół godziny niż epitafium
Dokladnie. Tede masakrycznie przejebal ten beef
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 17:29
autor: Prez
fajna ta blondi, troche do Opozdy podobna
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 17:54
autor: spoken
Malloy pisze: ↑08 sty 2026, 17:04
no bo tak jest, wole w zapętleniu słuchać suki i samicy psa przez pół godziny niż epitafium
To sobie słuchaj opowieści o dziadku...wolny kraj
Zwolennicy mesa nie mają kompletnie nic na obronë klęski idola to się jarają że kogoś poruchał,żenada
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 18:10
autor: Nicmadrego
Myślicie, że Mes faktycznie dużo rucha?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 18:16
autor: Burak
Chyba by się nie chwalił że dużo rucha, jakby niedużo ruchal, nie?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 18:36
autor: DjPendzel
Bardzo dużo rucha
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 18:38
autor: TooMuchSmoke
seks maszyna napędzana wódą

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
: 08 sty 2026, 19:15
autor: scam_sakawa
Rucha jak pojebany, mamy ledwie 8. stycznia, a już pewnie zgubił się w liczeniu dup, które MOCNO I AGRESYWNIE PPRZERUCHAŁ/PRZEBOLCOWAŁ w 2026 roku.