Ale co dokładnie? Jesteś na if, jesz jeden, max 2 duże posiłki w oknie 4-6h, czy ile tam sobie wyznaczysz. W dni treningowe jesz po treningu więc uzupełniasz cukrami m.in uszczuplony glikogen. Jeżeli bedziesz miał deficyt kcal nic nie trafi do tkanki tluszczowej przy dobrze "zbilansowanej" diecie
Edit. Nie oglądałem, ale Areczka mogę polecać w ciemno.
Re: Siłownia
: 12 cze 2021, 18:28
autor: emdeer
Jakie teraz białka propsowane?
Miałem chwile przerwy ale zawsze brałem kfd / bulk powders.
Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka
Re: Siłownia
: 12 cze 2021, 18:30
autor: hwjsk
....
Re: Siłownia
: 12 cze 2021, 18:37
autor: emdeer
O rzeczywiście o nich zapomniałem. Najmniej chemiczny posmak miały chyba. Dziękować
Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka
Re: Siłownia
: 12 cze 2021, 22:45
autor: plumpik
sfd/allnutrition/fitwhey bym se odpuscil z uwagi na liczne wpadki, zaufania mam zero do tych gnojków
Re: Siłownia
: 12 cze 2021, 23:30
autor: hwjsk
....
Re: Siłownia
: 12 cze 2021, 23:38
autor: emcess
15g cukru zamiast deklarowanych 4
bialko sojowe zamiast serwatkowego
kfd biala czekolada, 40zl na allegro i gra gitara
Re: Siłownia
: 13 cze 2021, 2:18
autor: encrenoire
Ja polecam myprotein i bulkpowders.
Re: Siłownia
: 13 cze 2021, 11:09
autor: sven22
hayanawama pisze: ↑12 cze 2021, 23:30
jakie wpadki
po allnutrition roslem jak na drozdzach
Allnutrition to jedna z marek SFD. Jakiś czas temu pojawił się pomysł, żeby testować suplementy w niezależnych laboratoriach.
Fanpage nazywa się badamy suplementy. Tutaj niezależny test białka, które kupujesz: Spoiler
hayanawama pisze: ↑12 cze 2021, 23:30
jakie wpadki
po allnutrition roslem jak na drozdzach
Allnutrition to jedna z marek SFD. Jakiś czas temu pojawił się pomysł, żeby testować suplementy w niezależnych laboratoriach.
Fanpage nazywa się badamy suplementy. Tutaj niezależny test białka, które kupujesz: Spoiler
@ART co ty mi tu linkujesz największego fit farmazona z Yorkshire?
Re: Siłownia
: 13 cze 2021, 13:03
autor: hwjsk
....
Re: Siłownia
: 13 cze 2021, 13:08
autor: Whtn
>wrzucanie tutaj połyka2703
boże ludzie, co wy fit jutub od miesiąca śledzicie? xD przecież to największy mitoman w internecie gość był skompromitowany już tyle razy że ja pierdole a poza tym to od lat beefuje się z kfd/poundout bo przez chwilę go sponsorowały, później do firm poleciały maile wyjaśniające co to za człowiek i współprace zostały zerwane przez co paczłyk od lat ma ogromny bół dupska i na każdym kroku doszukuje się spisku po cichu wąchając sobie dupsko z sfd
Re: Siłownia
: 13 cze 2021, 13:12
autor: hwjsk
....
Re: Siłownia
: 13 cze 2021, 13:15
autor: sven22
Whtn pisze: ↑13 cze 2021, 13:08
boże ludzie, co wy fit jutub od miesiąca śledzicie?
idealny przykład na to jak działa dezinformacja w internecie.
Re: Siłownia
: 13 cze 2021, 13:16
autor: Whtn
Re: Siłownia
: 13 cze 2021, 15:22
autor: benzoabuser
Re: Siłownia
: 13 cze 2021, 17:17
autor: kr0pka
KFD solony karmel i orzechowy (taki z logo batona) to sztosy totalne, polecam na maksa, nie nudzą mi się i smakują bardzo dobrze.
Re: Siłownia
: 13 cze 2021, 17:58
autor: demon
Ja generalnie polecam wziąć sobie kilka różnych smaków białka, bo przy codziennym wpierdalaniu jednego smaku po pewnym czasie mocno się przejada.