Strona 65 z 140

Re: Siłownia

: 12 cze 2021, 12:49
autor: sven22
Ale co dokładnie? Jesteś na if, jesz jeden, max 2 duże posiłki w oknie 4-6h, czy ile tam sobie wyznaczysz. W dni treningowe jesz po treningu więc uzupełniasz cukrami m.in uszczuplony glikogen. Jeżeli bedziesz miał deficyt kcal nic nie trafi do tkanki tluszczowej przy dobrze "zbilansowanej" diecie

Edit. Nie oglądałem, ale Areczka mogę polecać w ciemno.


Re: Siłownia

: 12 cze 2021, 18:28
autor: emdeer
Jakie teraz białka propsowane?
Miałem chwile przerwy ale zawsze brałem kfd / bulk powders.

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka


Re: Siłownia

: 12 cze 2021, 18:30
autor: hwjsk
....

Re: Siłownia

: 12 cze 2021, 18:37
autor: emdeer
O rzeczywiście o nich zapomniałem. Najmniej chemiczny posmak miały chyba. Dziękować

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka


Re: Siłownia

: 12 cze 2021, 22:45
autor: plumpik
sfd/allnutrition/fitwhey bym se odpuscil z uwagi na liczne wpadki, zaufania mam zero do tych gnojków

Re: Siłownia

: 12 cze 2021, 23:30
autor: hwjsk
....

Re: Siłownia

: 12 cze 2021, 23:38
autor: emcess
15g cukru zamiast deklarowanych 4
bialko sojowe zamiast serwatkowego

kfd biala czekolada, 40zl na allegro i gra gitara

Re: Siłownia

: 13 cze 2021, 2:18
autor: encrenoire
Ja polecam myprotein i bulkpowders.

Re: Siłownia

: 13 cze 2021, 11:09
autor: sven22
hayanawama pisze: 12 cze 2021, 23:30 jakie wpadki

po allnutrition roslem jak na drozdzach
Allnutrition to jedna z marek SFD. Jakiś czas temu pojawił się pomysł, żeby testować suplementy w niezależnych laboratoriach.
Fanpage nazywa się badamy suplementy. Tutaj niezależny test białka, które kupujesz:
Spoiler
A tutaj opis reakcji firmy SFD z przed 2 miesięcy na informację, że założyciele fanpage mają opublikować badania głównej firmy, tj. SFD:
Spoiler
A rosłeś pewnie dlatego, że miałeś deficyt węglowodanów w diecie, a producenci SFD zadbali o to, żebyś uzupełniał węgle z... odżywki białkowej :D

Re: Siłownia

: 13 cze 2021, 12:37
autor: hwjsk
....

Re: Siłownia

: 13 cze 2021, 12:42
autor: ART
sven22 pisze: 13 cze 2021, 11:09
hayanawama pisze: 12 cze 2021, 23:30 jakie wpadki

po allnutrition roslem jak na drozdzach
Allnutrition to jedna z marek SFD. Jakiś czas temu pojawił się pomysł, żeby testować suplementy w niezależnych laboratoriach.
Fanpage nazywa się badamy suplementy. Tutaj niezależny test białka, które kupujesz:
Spoiler
A tutaj opis reakcji firmy SFD z przed 2 miesięcy na informację, że założyciele fanpage mają opublikować badania głównej firmy, tj. SFD:
Spoiler
A rosłeś pewnie dlatego, że miałeś deficyt węglowodanów w diecie, a producenci SFD zadbali o to, żebyś uzupełniał węgle z... odżywki białkowej :D
https://youtu.be/sClxdEVLny0

no ale propsuje bialko z kfd tak czy inaczej

Re: Siłownia

: 13 cze 2021, 12:48
autor: sven22
@ART co ty mi tu linkujesz największego fit farmazona z Yorkshire?

Re: Siłownia

: 13 cze 2021, 13:03
autor: hwjsk
....

Re: Siłownia

: 13 cze 2021, 13:08
autor: Whtn
>wrzucanie tutaj połyka2703
boże ludzie, co wy fit jutub od miesiąca śledzicie? xD przecież to największy mitoman w internecie :lol: gość był skompromitowany już tyle razy że ja pierdole :lol: a poza tym to od lat beefuje się z kfd/poundout bo przez chwilę go sponsorowały, później do firm poleciały maile wyjaśniające co to za człowiek i współprace zostały zerwane przez co paczłyk od lat ma ogromny bół dupska i na każdym kroku doszukuje się spisku po cichu wąchając sobie dupsko z sfd

Re: Siłownia

: 13 cze 2021, 13:12
autor: hwjsk
....

Re: Siłownia

: 13 cze 2021, 13:15
autor: sven22
Whtn pisze: 13 cze 2021, 13:08 boże ludzie, co wy fit jutub od miesiąca śledzicie?
idealny przykład na to jak działa dezinformacja w internecie.

Re: Siłownia

: 13 cze 2021, 13:16
autor: Whtn
Obrazek

Re: Siłownia

: 13 cze 2021, 15:22
autor: benzoabuser
:bowdown: :bowdown: :bowdown:

Re: Siłownia

: 13 cze 2021, 17:17
autor: kr0pka
KFD solony karmel i orzechowy (taki z logo batona) to sztosy totalne, polecam na maksa, nie nudzą mi się i smakują bardzo dobrze.

Re: Siłownia

: 13 cze 2021, 17:58
autor: demon
Ja generalnie polecam wziąć sobie kilka różnych smaków białka, bo przy codziennym wpierdalaniu jednego smaku po pewnym czasie mocno się przejada.