Strona 65 z 98
Re: Perfumy
: 06 kwie 2024, 15:36
autor: 2do5
5 strzałów Farenheita i możesz oznaczać teren jak pies moczem, po 10 stajesz się radioaktywny, po 20 to już chyba śmierć
Re: Perfumy
: 06 kwie 2024, 23:08
autor: marco_pantani
o nie to sekta pięciostrzałowców, którzy będą marudzili na parametry praktycznie każdego zapachu xd
fahrenheit nie ma obecnie zbyt dobrych parametrów to nie wiem co ty chcesz za teren oznaczać, chyba apartament w warszawie 5m2
Re: Perfumy
: 06 kwie 2024, 23:45
autor: 2do5
Ostatnią wersję miałem z 2018 i nie narzekałem na parametry
Re: Perfumy
: 08 kwie 2024, 9:06
autor: wrubel
przecież te lekko perfumowane wody co teraz sprzedają (loreal ty kurwo) można nakurwiać po 10 strzałów na mientko i w windzie nikt nawet nie zauważy, jest kilka zapachów które po 3 strzałach zabijają nosiciela ale ile tego jest? 1% i to naciągane
Re: Perfumy
: 08 kwie 2024, 11:20
autor: Godhand
Ale 1% czego? Bo może tego co na rynku to ok.
Ale jak weźmiesz grupę perfum wartych uwagi, wyrzucając wynalazki, to już bardziej z 10%.
Co najmniej połowa arabów ma bardzo fajne staty.
Re: Perfumy
: 08 kwie 2024, 12:25
autor: strobe
na ogól nie podobają mi się zapachy jpg, ale paradise garden bardzo ładnie siedzi w słoneczną pogodę
Re: Perfumy
: 14 kwie 2024, 19:33
autor: Parlae
https://www.pepper.pl/promocje/azzaro-t ... pis-823655
Całkiem fajna promka. Sporo różnych perfum do wyboru.
Re: Perfumy
: 16 kwie 2024, 15:52
autor: Deyker
Dobra perfumowe świry co na wiosnę/lato polecacie ciekawego. Na zimę z poleceń szanownego grona wziąłem YSL Y i było to raczej nudne i nietrwałe, projekcja w miarę ok. Jazz Club bardzo fajne, ale parametry znacznie znacznie gorsze niż Noir Extreme, którego miałem wcześniej. Całkiem możliwe, że perfumy ogólnie słabo na mnie siedzą.
Zatem szukam czegoś co przede wszystkim będzie trwałe, o chociaż przyzwoitej projekcji. Może jakiś ciekawy mix cytrusów z drzewnym? Klasycznie z góry dziękuję za polecenia i zapraszam do dyskusji

Re: Perfumy
: 16 kwie 2024, 16:18
autor: ffeee
Niezmiennie Acqua di Gio standard/Profondo, Versace Dylan Blue (moje odkrycie poprzedniego lata) i Fico Di Amalfi
Re: Perfumy
: 16 kwie 2024, 16:24
autor: Godhand
@Deyker
Nuit d’Issey Issey Miyake
Loewe 7 Natural
Guerlain Vetiver
Terre
Re: Perfumy
: 16 kwie 2024, 16:29
autor: ART
warto dodac ze zaden z wyzej wymienionych nie ma parametrow w sumie zadnych
Re: Perfumy
: 16 kwie 2024, 18:09
autor: Godhand
Issey i Loewe w stosunku do ceny mają przyzwoite.
Guerlain nawet bardziej niż przyzwoite. Terre to zależy od wypusty, wiadomo starsze miały lepiej.
Przynajmniej moim zdaniem.
Zapomniałem o LV Imagination - bardzo przyjemny.
Re: Perfumy
: 16 kwie 2024, 18:17
autor: Wtn
Deyker pisze: ↑16 kwie 2024, 15:52
Dobra perfumowe świry co na wiosnę/lato polecacie ciekawego. Na zimę z poleceń szanownego grona wziąłem YSL Y i było to raczej nudne i nietrwałe, projekcja w miarę ok. Jazz Club bardzo fajne, ale parametry znacznie znacznie gorsze niż Noir Extreme, którego miałem wcześniej. Całkiem możliwe, że perfumy ogólnie słabo na mnie siedzą.
Zatem szukam czegoś co przede wszystkim będzie trwałe, o chociaż przyzwoitej projekcji. Może jakiś ciekawy mix cytrusów z drzewnym? Klasycznie z góry dziękuję za polecenia i zapraszam do dyskusji
ja lecę jpl paradise garden i wszyscy propsują
Re: Perfumy
: 16 kwie 2024, 18:25
autor: Deyker
Godhand pisze: ↑16 kwie 2024, 18:09
Issey i Loewe w stosunku do ceny mają przyzwoite.
Guerlain nawet bardziej niż przyzwoite. Terre to zależy od wypusty, wiadomo starsze miały lepiej.
Przynajmniej moim zdaniem.
Zapomniałem o LV Imagination - bardzo przyjemny.
No właśnie ja niekoniecznie potrzebuję jakieś w miarę tanie perfumy z przyzwoitymi parametrami, tylko coś co na bank ma git parametry, a cenę myślę, że zaakceptuję nawet w miarę wysoką
Re: Perfumy
: 16 kwie 2024, 18:28
autor: Godhand
To weź Montale Red Vetiver i po problemie.
Re: Perfumy
: 16 kwie 2024, 18:29
autor: ART
to se bois imperial przypierdol, do 25 stopni na luzie
nie sluchaj godhanda on nie chce dobrze dla ciebie
Re: Perfumy
: 16 kwie 2024, 18:35
autor: Godhand
ART pisze: ↑16 kwie 2024, 18:29
nie sluchaj godhanda on nie chce dobrze dla ciebie
co złego w Montale Red Vetiver?
Oczywiście Bois Imperial świetny, wiadomo.
Re: Perfumy
: 17 kwie 2024, 9:22
autor: wrubel
@Deyker nie słuchaj żadnej porady tych dwóch nosów wyżej, bois imperial król hipsterów i wykopków chyba nie chcesz tak "pachnieć"
Re: Perfumy
: 17 kwie 2024, 9:29
autor: ART
wrubel nie klam
Dodano po 7 minutach 30 sekundach:
cdnim w sumie w kategorie cytrus+drzewo sie wpisze
Re: Perfumy
: 17 kwie 2024, 9:53
autor: kr0pka
Ja tam lubię Red Vetiver od Montale, tak samo jak Hermesa Terre, no może prawie tak bardzo.
Club de Nuit od Armafa też używam od lat i to w sumie niezależnie od pory roku (no dobra, ze wskazaniem na temperatury powyżej 0).
Z tymi letnimi, cytrusowo owocowymi zapachami zawsze będzie problem z trwałością raczej. Wszystko od LV to dla mnie scam totalny, wysoka cena i trwałość do godziny maksymalnie, odradzam.
Czekam na swoją odlewkę Perseusa od PdM, tutaj trwałość jest ponoć kozak, tak jak i cena (9zł/ml).