Strona 64 z 99

Re: Perfumy

: 10 mar 2024, 11:37
autor: ConeyIsland
3-4?

Re: Perfumy

: 10 mar 2024, 19:33
autor: wrubel
poniżej 8 strzałów nie zeszłem od lat no chyba ze w beach hucie

Re: Perfumy

: 10 mar 2024, 19:35
autor: ART
jakbym zajebal 8 strzalow encelade to by sie skonczylo jak w oswiecimiu
wszystko zalezy od perfumy, niektorych 1 strzal git niektorych 20 mozna jebac

Re: Perfumy

: 10 mar 2024, 20:17
autor: 2do5
No tak jest, 8 strzałów z takiego Kenzo PH albo Farenheita to po pierwsze sam się udusisz, po drugie ludzie wokół ciebie będą łzawić

Ale 3-4 z Mauboussina wydaje się być optymalnie, sam tak praktykuję

Re: Perfumy

: 10 mar 2024, 20:20
autor: ART
akat tym kenzo to mozna strzelac az palec rozboli

Re: Perfumy

: 10 mar 2024, 20:41
autor: 2do5
Dla mnie strasznie mdły i duszący, a niby zapach morskiej bryzy heh. Plus ma zabójczą trwałość, więc nie da o sobie zapomnieć nawet na ubraniach

Re: Perfumy

: 11 mar 2024, 7:50
autor: insane
tomek5lg pisze: 07 mar 2024, 15:14 ogarnia ktoś damskie perfumy? szukam coś w miare spoko do 100 na prezent ale nwm, cięzko sie zdecydować sluchając o tym tylko w internecie, tom ford podobno niezly ale dr0gie
jak dla partnerki to z tych powinna być zadowolona:
https://www.notino.pl/britney-spears/fa ... t/p-59989/

chyba że mają być dla mamy to weź
emcess pisze: 07 mar 2024, 20:18 zara red temptation

Re: Perfumy

: 01 kwie 2024, 20:09
autor: kr0pka
Czy ktoś tutaj ma jakieś wypusty od parfums de marly? Czy ich cena idzie w parze z jakością tzn. projekcją, trwałością?
Dla porównania Xerjoff zupełnie nie ma trwałości i płacenie za te zapachy okolic 9zł/ml to kompletna głupota moim zdaniem.

Re: Perfumy

: 01 kwie 2024, 21:31
autor: marco_pantani
pdm to pokrótce mainstreamowe zapachy aspirujace do bycia nisza, dla mnie tylko herod od nich moglby istniec, bo pachnie bardzo dobrze, ale dla mnie rownie dobrze moglby byc wypuszczony jako flanker guerlaina

xerjoff jaki nie ma trwalosci? xd

Re: Perfumy

: 01 kwie 2024, 21:38
autor: kr0pka
Mnie zaciekawił ten Perseus od PdM.

Mefisto i Fiero od Xerjoffa, które testowałem mają tragiczną trwałość i potwierdzają to ludzie z którymi gadałem. Gdyby kosztowały 4zł/ml to jeszcze może miałoby jakiś sens a tak to totalnie przesadzona cena.

Re: Perfumy

: 01 kwie 2024, 22:22
autor: marco_pantani
mialem fiero i nie mial zlych parametrow ale wole eau sauvage
a ile strzalow dajesz?

Re: Perfumy

: 01 kwie 2024, 22:59
autor: kr0pka
Początkowo 5, potem już zlewałem się na grubo i z 8 czy nawet 10 dawałem (+/-). Sensowna trwałość dla mnie to ok 3 godziny maksymalnie i potem zostaje jedynie ślad do wyczucia po przyłożeniu nosa praktycznie do skóry.

Re: Perfumy

: 03 kwie 2024, 17:21
autor: mieszko
wlasnie sobie zapodalem bois imperial, robi sie cieplo wiec powinno sie ladnie skomponowac.
cena nawet przyjemna bo ~3,6zł/ml, wiec jak za taki zapaszek to nawet spoko cenka, jest jakis fanatyk bois imperial ktory by nakierowal na jaki kolejny flakonik polowac? lubie drzewne nuty

Re: Perfumy

: 06 kwie 2024, 13:05
autor: marco_pantani
kr0pka pisze: 01 kwie 2024, 22:59 Początkowo 5, potem już zlewałem się na grubo i z 8 czy nawet 10 dawałem (+/-). Sensowna trwałość dla mnie to ok 3 godziny maksymalnie i potem zostaje jedynie ślad do wyczucia po przyłożeniu nosa praktycznie do skóry.
8-10 to zlewanie? :rotfl:
czy aby na pewno nie mylisz trwałości z projekcją? generalnie 8-10 strzałów to raczej mało, ja tyle daję do potężnych mocarzy, a standardem u mnie jest koło 20 strzałów

Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
mieszko pisze: 03 kwie 2024, 17:21 wlasnie sobie zapodalem bois imperial, robi sie cieplo wiec powinno sie ladnie skomponowac.
cena nawet przyjemna bo ~3,6zł/ml, wiec jak za taki zapaszek to nawet spoko cenka, jest jakis fanatyk bois imperial ktory by nakierowal na jaki kolejny flakonik polowac? lubie drzewne nuty
z bardzo podobnych to na pewno Ganymede, Afnan Tribue Blue, Kenzo Homme EDP, a z podobnych to choćby santal 33

Re: Perfumy

: 06 kwie 2024, 13:27
autor: emcess
20 strzalow? ja pierdole, ja 3-4

Re: Perfumy

: 06 kwie 2024, 13:43
autor: marco_pantani
rundholzów czy dzieł pana gualtieriego nawet tyle nie daje, a oni robią najpotężniejsze perfumy jakie znam

Re: Perfumy

: 06 kwie 2024, 14:06
autor: kr0pka
marco_pantani pisze: 06 kwie 2024, 13:07 standardem u mnie jest koło 20 strzałów
to chyba nie mamy o czym gadać xD

Re: Perfumy

: 06 kwie 2024, 14:15
autor: marco_pantani
to zastosuj sie do mojej rady i DAJ KURWIE MIODU z chociaz 15 strzalami, to bedzie cie czuc :cool:

Re: Perfumy

: 06 kwie 2024, 15:27
autor: jajca
Wyobrazacie sobie np. jechac windą z kims po 20 strzałach, kurde przeciez to jest niekulturalne iść tak do ludzi

Re: Perfumy

: 06 kwie 2024, 15:30
autor: ConeyIsland
Jak z 7 razy dam strzała to już czuję do siebie wstręt i tak niemiło jest raczej a co dopiero 20 o ja jebie