Strona 623 z 864

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 12:17
autor: forcerfromdesert
"bo ma wejść testowo nocna prohibicja" - ty tępa kurwo... kękę zaczął karierę grubo ponad dekadę temu. i jaki to ma związek z tym co napisałem? tylko potwierdzasz moje słowa. JEBAĆ PSEUDO ALKUSÓW.

Niewiarygodne, że ktoś taki jak Piotr Siara jest tym, komu robilibyście loda za darmo

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 12:19
autor: Malloy
wkurwia mnie terapia w Polsce, sram na ten cyrk
jak już z czymś kończę to nie chcę być zły
chce być otwarty, nie zamykać się na sny
które budowałem nie na żarty z nie byle kim

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 12:20
autor: Truten
Strona 623, czwarty miesiąc beefu a tu niezły Robert Rutkowski się odpierdala. :bowdown:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 13:17
autor: Haczapurjan
Ale do końca tygodnia już będzie ten diss?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 13:17
autor: Bane
Jasne, że będzie. Zapamiętajcie moje słowa.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 13:19
autor: Malloy
Musi kurwa bo w typerze dalem, że dzisiaj o północy

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 13:26
autor: CCORD
Mes pewnie sprawdził typer i zrobi tak, żeby nikt nie wygrał.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 13:34
autor: Megidox
forcerfromdesert pisze: 14 lis 2025, 11:43 Co cię zabolało? Nazwanie idola kurwą, po imieniu?
Gdybym miał Ciebie nazwać po imieniu musiałbym przybliżyć zawód Twojej Matki jej synu ale wtedy splaczesz się do moderacji :lol:

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 13:45
autor: ART
CCORD pisze: 14 lis 2025, 13:26 Mes pewnie sprawdził typer
nie sprawdzil bo sie komputer popsul

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 13:57
autor: sqlie
@forcerfromdesert Niezły masz kompleks tego Żulczyka chłopie, kupiłeś te książke i bolą cię wydane pieniądze czy co? xD Nie mam pojęcia jak wygląda ta książka, w chuju to mam tak szczerze, ale totalnie nie rozumiem twojego podejścia. Mental gimbusa na zasadzie typu (odnosząc się do miejsca, w którym piszemy) ja jestem prawdziwym słuchaczem rapu bo wiem lepiej, a oni się chuja znają bo mają doświadczenia inne niż moje.
Każdy kto się przyczynia do szerzenia wiedzy w kontekście nałogów, gdzie może uświadomić coś komuś jeszcze nieświadomego swojego problemu dokłada jakąś cegiełkę. Nawet ten fanatyczny Rutkowski.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 14:17
autor: marmolad_k2
CCORD pisze: 14 lis 2025, 13:26 Mes pewnie sprawdził typer i zrobi tak, żeby nikt nie wygrał.
Ja dałem, że nigdy nie będzie, więc musi nagrać.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 14:53
autor: VerminatorX
Piszą mi: "Tede, się Mes spruł"

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 17:47
autor: forcerfromdesert
sqlie pisze: 14 lis 2025, 13:57 @forcerfromdesert Niezły masz kompleks tego Żulczyka chłopie, kupiłeś te książke i bolą cię wydane pieniądze czy co? xD Nie mam pojęcia jak wygląda ta książka, w chuju to mam tak szczerze, ale totalnie nie rozumiem twojego podejścia. Mental gimbusa na zasadzie typu (odnosząc się do miejsca, w którym piszemy) ja jestem prawdziwym słuchaczem rapu bo wiem lepiej, a oni się chuja znają bo mają doświadczenia inne niż moje.
Każdy kto się przyczynia do szerzenia wiedzy w kontekście nałogów, gdzie może uświadomić coś komuś jeszcze nieświadomego swojego problemu dokłada jakąś cegiełkę. Nawet ten fanatyczny Rutkowski.
To tak jakbyś miał czytać książkę o fizyce napisaną przez Dragana. Chłop nie ma o tym żadnego pojęcia

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 17:50
autor: sqlie
Tylko, że celem takiej książki nie jest autoterapia tylko pewnie skłonienie do przemyśleń i rozważenie terapii, na której uzyskasz pomoc od ludzi, którzy się tym zajmują zawodowo.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 17:52
autor: Megidox
Lbie ale on nie pisze i mówi o wszystkim tylko o sobie i swoich doświadczeniach a nie czymś wymiernym, przejdźmy dalej do weryfikacji kto ma większą lub mniejszą depre <i nie mówię o smutnych statusach na FB bo ktoś ma za mało D3 i wstał lewa noga>.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 18:02
autor: oldschool
forcerfromdesert pisze: 14 lis 2025, 17:47 To tak jakbyś miał czytać książkę o fizyce napisaną przez Dragana.
Co ty za prowo odpierdalasz marne powiedz mi.

Chyba, że chciałeś napisać Winiego a ci kot po klawiaturze przebiegł i Dragana wpisał.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 18:42
autor: Sionek
Rzępolio Armani nie wypuści chyba już odpowiedzi. Teraz Polska przez miesiąc będzie żyła kobiecym beefem. Jak się skończy to lada moment będą święta. Wiecie, family first, trzeba będzie spędzić trochę czasu z synem to nie ma kiedy nagrać. Potem nowy rok i dochodzenie do siebie po hucznej imprezie. Potem ferie to znowu trzeba będzie zabrać gdzieś Lil Rycha, na jakieś narty czy coś. Potem wielkanoc to też nie ma za bardzo kiedy. Następnie majówka to małemu trzeba pokazać jak się grilluje. Potem będą wakacje to wiolonczelista ze Szwajcarii pewnie będzie miał urlop i tak zleci cały rok.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 18:56
autor: dr zjeb
Właśnie sprawdziłem i mi wyszło, że marzec pasowałby na wypuszczenie tracka.
Suka wyszła 15 sierpnia, a 16 urodził się Bukowski (ten prawdziwy), który wyzionął z kolei ducha 9 marca. Tak że tego.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 19:26
autor: forcerfromdesert
Sionek pisze: 14 lis 2025, 18:42 Rzępolio Armani nie wypuści chyba już odpowiedzi. Teraz Polska przez miesiąc będzie żyła kobiecym beefem. Jak się skończy to lada moment będą święta. Wiecie, family first, trzeba będzie spędzić trochę czasu z synem to nie ma kiedy nagrać. Potem nowy rok i dochodzenie do siebie po hucznej imprezie. Potem ferie to znowu trzeba będzie zabrać gdzieś Lil Rycha, na jakieś narty czy coś. Potem wielkanoc to też nie ma za bardzo kiedy. Następnie majówka to małemu trzeba pokazać jak się grilluje. Potem będą wakacje to wiolonczelista ze Szwajcarii pewnie będzie miał urlop i tak zleci cały rok.
Kawałek nagrany 20 dni temu. Filmowcy zajmują się pięknym obrazkiem. Spokojnie, dzisiaj jebnie.

Dodano po 37 sekundach:
oldschool pisze: 14 lis 2025, 18:02
forcerfromdesert pisze: 14 lis 2025, 17:47 To tak jakbyś miał czytać książkę o fizyce napisaną przez Dragana.
Co ty za prowo odpierdalasz marne powiedz mi.

Chyba, że chciałeś napisać Winiego a ci kot po klawiaturze przebiegł i Dragana wpisał.
Mój nauczyciel z fizyki twierdzi, że Dragan nie ma pojęcia o fizyce. Ufam mojemu nauczycielowi.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

: 14 lis 2025, 19:33
autor: marmolad_k2
forcerfromdesert pisze: 14 lis 2025, 19:27 Filmowcy zajmują się pięknym obrazkiem
I są zjebani.