Strona 63 z 95
Re: Mata
: 16 sty 2023, 16:35
autor: ffeee
Przezajebisty teledysk jak na machanie łapami
Re: Mata
: 16 sty 2023, 16:39
autor: RIVALDO111
@ffeee
Matczak zawsze ma dopracowane teledyski
Re: Mata
: 16 sty 2023, 16:51
autor: stachu
fajnie, moze bedzie beef
Re: Mata
: 16 sty 2023, 17:05
autor: The Bitch Fucker
Przesłuchałem dwa razy, wpadło jednym uchem, wypadło drugim, nic nie zapamiętałem, nic ciekawego.
Re: Mata
: 16 sty 2023, 17:10
autor: RIVALDO111
Standardowy Mata 87 raz. Mamo, tato chciałem być raperem, daliście mi serce , wątrobę.Moje płyty będą diamentowe. Łapią mnie za prochy, chce być prezydentem w 2040. J..ac rząd.
Facet po 100 dni do matury, jest lirycznie jak reszta nowych.
Re: Mata
: 16 sty 2023, 17:22
autor: azar
dawajcie ten beef banana z grubym, podstawówki będą płonąć
Re: Mata
: 16 sty 2023, 17:39
autor: kapper1
Z dwojga złego lepszy zjaraniec
Re: Mata
: 16 sty 2023, 17:40
autor: cloud
bedoes odpowie postem na instagramie i tyle z tego będzie, zamykam
Re: Mata
: 16 sty 2023, 17:42
autor: bialyjelen
bracie robmy wielkie rzeczy razem, tylko milosc
Re: Mata
: 16 sty 2023, 17:46
autor: RIVALDO111
azar pisze: ↑16 sty 2023, 17:22
dawajcie ten beef banana z grubym, podstawówki będą płonąć
Gang 2115 współpracuję z youtuberkami, więc ma przewagę w szkołach.
Re: Mata
: 16 sty 2023, 18:23
autor: ART
jesli wyjdzie z tego beef to jednak przeprosze pana solara ze zwatpilem w jego scenariusz rozjebania wytworni
Re: Mata
: 16 sty 2023, 18:29
autor: Jiigsi
to oczywista reakcja na ostatni temat na slizgawce
Re: Mata
: 16 sty 2023, 18:43
autor: Sialala
Ja liczę na double k.o.
Re: Mata
: 16 sty 2023, 20:51
autor: moxxi
czekam na beef z młody ematea, chociaż ten grubas pornograficzny by bezkitu pisał jak ktoś wspomniał że tylko miłość róbmy razem chleb i inne pierdolenie
Re: Mata
: 16 sty 2023, 21:10
autor: ebismolarek
Do Maty dołączy Białas i Peja, a do grubasa Tede i Śliwa <w tle za manekina robi DJ Decks> i niech się nakurwiają pls

Re: Mata
: 16 sty 2023, 21:19
autor: mlodyperkez
mlody paderewski? raczej mlode gowno
Re: Mata
: 16 sty 2023, 22:13
autor: Bryx Fenrir
Takie sobie to, kilka jego numerów wywarło na mnie naprawdę spore wrażenie, ale tutaj nie ma nic wielkiego
Re: Mata
: 16 sty 2023, 22:31
autor: SiNi
Ciekawe czy po trzech dobrych produkcjach uda mu się nagrać krążek na miarę swoich poprzedników, całe szczęście Skute Bobo odszedł w odstawkę, jak na moje mógłby w tym roku na spokojnie zrobić luźny mixtape bez ciśnienia na koncepcyjny projekt. Mata nie zawsze uracza montażowym rewelacjami, choć tych świetnych obrazów jest zdecydowanie więcej i z reguły czuć tam pieniądz oraz frajdę dla oka, nowy teledysk mnie kupuje, ładna praca kamery, wyglada trochę jak zlepek krótkich one-shotów, nie wiem czemu, ale jakoś kojarzy mi się ta klipowa postać z telewizyjną kreację Wojewódzkiego.
Re: Mata
: 16 sty 2023, 23:11
autor: Cz4rny1337
Dawaj Bedoes odpowiedz
No ale w kontekście ewentualnego odejścia maty z SBM to co to za wersy o judaszu???
Re: Mata
: 16 sty 2023, 23:32
autor: RIVALDO111
Bo tu nie musi chodzić o odejście z SBM, tylko o co innego.
Dodano po 57 sekundach:
Bryx Fenrir pisze: ↑16 sty 2023, 22:13
Takie sobie to, kilka jego numerów wywarło na mnie naprawdę spore wrażenie, ale tutaj nie ma nic wielkiego
Z ciekawości, które?