Strona 62 z 64

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 22:23
autor: xxxkawo
Ta gra będzie ważyć pewnie z 1 terabajt. Jak sobie wyobrażacie zawartość 9 płyt w pudełku? Nie dziwmy się Rocksarowi

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 22:26
autor: 2rzyn
Nie bedzie miala nawet 500giga

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 22:51
autor: Parlae
Prez pisze: 24 cze 2026, 21:11 nie widze sensu w kupowaniu preordera skoro nie ma fizyka, kupie sobie cyfrowke w dzien premiery i chuj
Dokładnie tak. Planowałem wziąć preordera tylko ze względu na pudełko, ale tak to jebać. Scammerskie zagranie strasznie. Oby to nie był precedens w udupianiu wydań fizycznych na wszystkich platformach.

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 22:55
autor: 2rzyn
Nawet z plyta to preorder nie ma chyba sensu przy takiej grze. Przeciez oni by to dotlaczali bez konca, bez opcji ze sie wyprzeda

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 22:58
autor: zemsta1camzata
Prez pisze: 24 cze 2026, 21:11 nie widze sensu w kupowaniu preordera skoro nie ma fizyka, kupie sobie cyfrowke w dzien premiery i chuj
jedyny sens to taki, że gra się ściągnie przed premierą już, jak kupisz w dzień premiery to będziesz czekał jak się pobierze wszystko

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 23:04
autor: marmolad_k2
xxxkawo pisze: 24 cze 2026, 22:23 Ta gra będzie ważyć pewnie z 1 terabajt
Odklejka, ludzie by musieli kupować nowe dyski do konsol.

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 23:06
autor: 2rzyn
Obstawiam ze:
- fabula bedzie 10% dluzsza niz gta v
- wymaksowanie zajmie 20% wiecej czasu

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 23:12
autor: oyama
biorac pod uwage, ze udostepniaja kody do pobrania wstepnej zawartosci gry grubo przed premiera, to nie zdziwilbym sie, jesli gra zblizylaby sie rozmiarem do 350-400GB. Zrobia to tak, zeby posiadacze podstawowej wersji konsol wyjebali wszystkie gry z dysku i grali tylko w GTA. To chuje sa.

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 23:13
autor: 2rzyn
A wiec znowu spisek

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 23:18
autor: oyama
STALKER 2 zajmuje 154GB, a GTA bedzie mialo tez dluga fabule i misje poboczne, najebane znajdziek, zageszczenie ruchu o wiele wieksze, totalnie wyjebane tekstury i wszystko zechca zrobic trzysta razy wiecej i lepiej od innych gier, wiec no ja bym serio obstawial okolice 370GB :what:

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 23:20
autor: 2rzyn
No to mogli dac plyte a reszta dociagnelaby sie z internetu. Lepiej by to wygladalo.

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 23:22
autor: oyama
w ogole teraz wyswietlil mi sie ten filmik na youtube i wielka szkoda, ze zaden z nas nie bedzie mogl byc takim murzynem cieszacym sie odbiorem gry z paczkomatu i rozpakowywaniem jej, jaraniem sie kazdym detalem na mapce i cycatka wyryta na plytce.


Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 23:22
autor: Sha6e
RDR 2 jest większą grą od Stalkera i waży 100 GB. Gta 6 nie będzie miało więcej niż 200 GB.

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 23:27
autor: xxxkawo
Na fizycznym nośniku przynajmniej mielibyśmy grę już na zawsze, a tak to w cyfrze mogą w każdej chwili nas pozbawić tej gry i każdego dnia będziemy spali na niepewnym gruncie

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 23:30
autor: oyama
zrobia tak, ze wypuszcza fizyczna wersje z wlasciwa plyta miesiac pozniej, a cyfroholicy i tak pojda ja kupic. I cyk, spekulowane 8 miliardow dolarow zarobione. Chuj im w dupe. Lepiej niech zaskocza jutrzejszym trailerem albo laduja przeciwpancerny w dupsko za fuszerke bez plytek.

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 23:34
autor: zemsta1camzata
Sha6e pisze: 24 cze 2026, 23:22 RDR 2 jest większą grą od Stalkera i waży 100 GB. Gta 6 nie będzie miało więcej niż 200 GB.
rdr 2 wychodziło na ps4

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 23:56
autor: oyama
jakie macie predykcje co do muzy w nowym trailerze? Ja daje cztery typy:
The Outfield - Your Love
Chuck Berry - Johnny Be Goode
Phil Collins - In The Air Tonight
Fenix Flexin & Purps On The Beat - RUBBERZ

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 25 cze 2026, 0:03
autor: oooizneb
PS5/X series niema ale trudno, wytrzymam

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 25 cze 2026, 0:04
autor: marmolad_k2
Skolim - Temperatura

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 25 cze 2026, 0:04
autor: 2rzyn
oyama pisze: 24 cze 2026, 23:56 jakie macie predykcje co do muzy w nowym trailerze? Ja daje cztery typy:
The Outfield - Your Love
Chuck Berry - Johnny Be Goode
Phil Collins - In The Air Tonight
Fenix Flexin & Purps On The Beat - RUBBERZ
Beat it wierze