Grand Theft Auto [seria]
Moderator: con shonery
Re: Grand Theft Auto [seria]
Ta gra będzie ważyć pewnie z 1 terabajt. Jak sobie wyobrażacie zawartość 9 płyt w pudełku? Nie dziwmy się Rocksarowi
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Re: Grand Theft Auto [seria]
Dokładnie tak. Planowałem wziąć preordera tylko ze względu na pudełko, ale tak to jebać. Scammerskie zagranie strasznie. Oby to nie był precedens w udupianiu wydań fizycznych na wszystkich platformach.
- zemsta1camzata
- Posty: 14743
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Grand Theft Auto [seria]
jedyny sens to taki, że gra się ściągnie przed premierą już, jak kupisz w dzień premiery to będziesz czekał jak się pobierze wszystko
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
- marmolad_k2
- Posty: 6693
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Grand Theft Auto [seria]
Odklejka, ludzie by musieli kupować nowe dyski do konsol.
Re: Grand Theft Auto [seria]
biorac pod uwage, ze udostepniaja kody do pobrania wstepnej zawartosci gry grubo przed premiera, to nie zdziwilbym sie, jesli gra zblizylaby sie rozmiarem do 350-400GB. Zrobia to tak, zeby posiadacze podstawowej wersji konsol wyjebali wszystkie gry z dysku i grali tylko w GTA. To chuje sa.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Re: Grand Theft Auto [seria]
STALKER 2 zajmuje 154GB, a GTA bedzie mialo tez dluga fabule i misje poboczne, najebane znajdziek, zageszczenie ruchu o wiele wieksze, totalnie wyjebane tekstury i wszystko zechca zrobic trzysta razy wiecej i lepiej od innych gier, wiec no ja bym serio obstawial okolice 370GB 
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Re: Grand Theft Auto [seria]
w ogole teraz wyswietlil mi sie ten filmik na youtube i wielka szkoda, ze zaden z nas nie bedzie mogl byc takim murzynem cieszacym sie odbiorem gry z paczkomatu i rozpakowywaniem jej, jaraniem sie kazdym detalem na mapce i cycatka wyryta na plytce.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Re: Grand Theft Auto [seria]
RDR 2 jest większą grą od Stalkera i waży 100 GB. Gta 6 nie będzie miało więcej niż 200 GB.
Re: Grand Theft Auto [seria]
Na fizycznym nośniku przynajmniej mielibyśmy grę już na zawsze, a tak to w cyfrze mogą w każdej chwili nas pozbawić tej gry i każdego dnia będziemy spali na niepewnym gruncie
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Re: Grand Theft Auto [seria]
zrobia tak, ze wypuszcza fizyczna wersje z wlasciwa plyta miesiac pozniej, a cyfroholicy i tak pojda ja kupic. I cyk, spekulowane 8 miliardow dolarow zarobione. Chuj im w dupe. Lepiej niech zaskocza jutrzejszym trailerem albo laduja przeciwpancerny w dupsko za fuszerke bez plytek.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
- zemsta1camzata
- Posty: 14743
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Grand Theft Auto [seria]
rdr 2 wychodziło na ps4
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Grand Theft Auto [seria]
jakie macie predykcje co do muzy w nowym trailerze? Ja daje cztery typy:
The Outfield - Your Love
Chuck Berry - Johnny Be Goode
Phil Collins - In The Air Tonight
Fenix Flexin & Purps On The Beat - RUBBERZ
The Outfield - Your Love
Chuck Berry - Johnny Be Goode
Phil Collins - In The Air Tonight
Fenix Flexin & Purps On The Beat - RUBBERZ
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Re: Grand Theft Auto [seria]
PS5/X series niema ale trudno, wytrzymam
kontakt i cala reszta: guns.lol/oooizneb
- marmolad_k2
- Posty: 6693
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: Grand Theft Auto [seria]
Skolim - Temperatura
Re: Grand Theft Auto [seria]
Beat it wierze






