Strona 61 z 63

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 14:36
autor: genocidegeneral
oyama pisze: wczoraj, 12:59 Geoff Keighley pisze, ze podstawka kosztuje $79.99, a Ultimate Edition $100. GTA Online bedzie niedostepne w dniu premiery.
Kuuurwa, miało sto dolków za podstawę, żeby inni mogli jakieś gówno horizony unchartedy sprzedawać za 90 ;////

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 14:37
autor: aplew
w Polsce pewnie za 370 bedzie :)

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 14:40
autor: wrubel
niby 349 okrojona dla biedaków i 470 ta lepsza wersja

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 14:51
autor: zemsta1camzata
jeśli zastosują taki sam przelicznik jak EA, to 469,99zł ultimate (ea fc 26 ultimate kosztowało 99,99 usd na premierę)

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 15:06
autor: oyama
tutaj podsumowanie dotychczasowych screenow i trailerow na filmiku z IGN.


Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 15:07
autor: aplew
podatek 23% se dolicz i bedzie jasne skad "przelicznik EA" XD

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 15:09
autor: 2rzyn
Poczeka sie dwa tygodnie i na black friday wleci w pakiecie z ps5 pro za przyzwoita cene, do tego jakis cashback i kamloty na zenie i elo , wierze xD

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 15:09
autor: zemsta1camzata
serio? kurwa jaki ty mądry jesteś, nie wiedziałem że jak jankesi podają w dolarach to potem trzeba vat doliczać :bowdown:

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 15:21
autor: oyama
2rzyn pisze: wczoraj, 15:09 Poczeka sie dwa tygodnie i na black friday wleci w pakiecie z ps5 pro za przyzwoita cene, do tego jakis cashback i kamloty na zenie i elo , wierze xD
kurde no, ja sie obawiam, ze PS5 Pro bedzie mialo problem z dostepnoscia po premierze GTA. Ale raczej Sony nie przepusci okazji do zmaksymalizowania zyskow w przemijajacej powoli generacji i zapewne rozpoczeli juz produkcje kolejnych egzemplarzy. Teraz sledze ten rynek PROsiakow i ceny jak na razie maja zaporowe. Chyba lepiej wziac Slim juz teraz, bo w Empiku jest za 2.5k wersja z odlaczanym napedem.

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 15:24
autor: 2rzyn
No jo ale potem grac z ta swiadomoscia ze na pro wyglada to lepiej i chodzi plynniej (bo zapewne ps5 bazowe bedzie dyszec jak skurwysyn przy tym) zabijac bedzie cala przyjemnosc.
Co za czasy zjebane zeby konsole zamiast taniec z kazdym rokiem dostawaly jakis boost do ceny. 3700 chyba najtaniej poki co za pro

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 15:31
autor: oyama
teraz tak, w kwietniu normalnie lataly po 3.2k w polskich sklepach. Ja to bym wzial PS5 Pro glownie z mysla o dysku 2TB, ale tez te kurwy niebieskie wymyslily ze sprzedaza napedow optycznych w oddzielnych pudelkach i trzeba doliczyc trzy stowy do zestawu :cry:

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 16:53
autor: cloud
AAAAAAAAAAAA

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 17:17
autor: Parlae
Ale dickmove Rockstara z tym brakiem płyty. Ehhh to nie biorę pre-ordera. Jebać ich.

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 17:19
autor: 2rzyn
Jebac fizyka w takim razie bo to chuj nie fizyk. Moze wyjdzie kolekcjonerka z plyta i mapa, ludzikiem jasona za 500$ xD

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 17:34
autor: Sha6e
Już kolekcjonerka Rdr 2 nie miała nawet gry więc bym na to nie liczył.
https://kolekcjonerki.com/przedmiot/gra ... jonerskie/

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 20:27
autor: xxxkawo
zemsta1camzata pisze: wczoraj, 13:18 Take two potwierdziło, miał być skok na kasę a wycenili tak jak inne gierki AAA.
Nic bardziej mylnego. Dzięki wersji cyfrowej to jest prawdopodobnie największy skok na kasę w historii.
Każdy będzie musiał posiadać swój własny cyfrowy egzemplarz przypisany do jego konta, brak fizyka = nie możesz odsprzedać, nie możesz pożyczyć itp, więc każdy będzie musiał kupić gierkę przymusowo

Dodano po 44 sekundach:
Mam nadzieje, że tylko żartują, albo że na początku tylko nie będzie opcji wersji fizycznej, a koniec końców normalnie będą do kupienia fizyki.

Dodano po 17 minutach 12 sekundach:
Pewnie to jest celowe i założę się, że w połowie 2027 wypuszczą fizyka i ponownie skroją tych co już kupili cyfrówkę ale chcieli mieć fizyczne wydanie na półce jak i tych nieprzekonanych (A najważniejszy powód to zabezpieczenie się przed leakami. Gdyby puścili fizyczne wersje to by gameplaye latały po internecie grubo przed premierą aż miło, a tak to przy cyfrowej wersji na start każdy równo zagra w grę w tym samym czasie i nic nie zostanie zleakowane)

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 21:11
autor: Prez
nie widze sensu w kupowaniu preordera skoro nie ma fizyka, kupie sobie cyfrowke w dzien premiery i chuj

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 21:23
autor: genocidegeneral
oczywiście preorder ultimate już złożony, przecież nie może być tak, że za dwie misje, pistolecik i samochodzik take two nie zasługuje na 20 dolców więcej

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 21:24
autor: xxxkawo
genocidegeneral pisze: wczoraj, 21:23 oczywiście preorder ultimate już złożony
Pozdro z Nowej Zelandii

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 21:25
autor: genocidegeneral
lot do NZ to niska cena za możliwość zrobienia preorderu szybciej