Kuuurwa, miało sto dolków za podstawę, żeby inni mogli jakieś gówno horizony unchartedy sprzedawać za 90 ;////
Grand Theft Auto [seria]
Moderator: con shonery
-
genocidegeneral
- Posty: 11724
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50
Re: Grand Theft Auto [seria]
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Re: Grand Theft Auto [seria]
niby 349 okrojona dla biedaków i 470 ta lepsza wersja
- zemsta1camzata
- Posty: 14682
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Grand Theft Auto [seria]
jeśli zastosują taki sam przelicznik jak EA, to 469,99zł ultimate (ea fc 26 ultimate kosztowało 99,99 usd na premierę)
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Grand Theft Auto [seria]
tutaj podsumowanie dotychczasowych screenow i trailerow na filmiku z IGN.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Re: Grand Theft Auto [seria]
Poczeka sie dwa tygodnie i na black friday wleci w pakiecie z ps5 pro za przyzwoita cene, do tego jakis cashback i kamloty na zenie i elo , wierze xD
Ostatnio zmieniony 24 cze 2026, 15:09 przez 2rzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
- zemsta1camzata
- Posty: 14682
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Grand Theft Auto [seria]
serio? kurwa jaki ty mądry jesteś, nie wiedziałem że jak jankesi podają w dolarach to potem trzeba vat doliczać 
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Grand Theft Auto [seria]
kurde no, ja sie obawiam, ze PS5 Pro bedzie mialo problem z dostepnoscia po premierze GTA. Ale raczej Sony nie przepusci okazji do zmaksymalizowania zyskow w przemijajacej powoli generacji i zapewne rozpoczeli juz produkcje kolejnych egzemplarzy. Teraz sledze ten rynek PROsiakow i ceny jak na razie maja zaporowe. Chyba lepiej wziac Slim juz teraz, bo w Empiku jest za 2.5k wersja z odlaczanym napedem.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Re: Grand Theft Auto [seria]
No jo ale potem grac z ta swiadomoscia ze na pro wyglada to lepiej i chodzi plynniej (bo zapewne ps5 bazowe bedzie dyszec jak skurwysyn przy tym) zabijac bedzie cala przyjemnosc.
Co za czasy zjebane zeby konsole zamiast taniec z kazdym rokiem dostawaly jakis boost do ceny. 3700 chyba najtaniej poki co za pro
Co za czasy zjebane zeby konsole zamiast taniec z kazdym rokiem dostawaly jakis boost do ceny. 3700 chyba najtaniej poki co za pro
Re: Grand Theft Auto [seria]
teraz tak, w kwietniu normalnie lataly po 3.2k w polskich sklepach. Ja to bym wzial PS5 Pro glownie z mysla o dysku 2TB, ale tez te kurwy niebieskie wymyslily ze sprzedaza napedow optycznych w oddzielnych pudelkach i trzeba doliczyc trzy stowy do zestawu 
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Re: Grand Theft Auto [seria]
AAAAAAAAAAAA
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.

Spoiler

Re: Grand Theft Auto [seria]
Ale dickmove Rockstara z tym brakiem płyty. Ehhh to nie biorę pre-ordera. Jebać ich.
Re: Grand Theft Auto [seria]
Już kolekcjonerka Rdr 2 nie miała nawet gry więc bym na to nie liczył.
https://kolekcjonerki.com/przedmiot/gra ... jonerskie/
https://kolekcjonerki.com/przedmiot/gra ... jonerskie/






