Grand Theft Auto [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

genocidegeneral
Posty: 11724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: genocidegeneral »

oyama pisze: dzisiaj, 12:59 Geoff Keighley pisze, ze podstawka kosztuje $79.99, a Ultimate Edition $100. GTA Online bedzie niedostepne w dniu premiery.
Kuuurwa, miało sto dolków za podstawę, żeby inni mogli jakieś gówno horizony unchartedy sprzedawać za 90 ;////
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Awatar użytkownika
aplew
Posty: 404
Rejestracja: 08 lis 2024, 16:12

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: aplew »

w Polsce pewnie za 370 bedzie :)
jotwupe pisze: 27 wrz 2025, 12:16 Niech kurwa usłyszę ksywę aplew gdzies na koncercie albo festiwalu to wjeżdżam bez gadki.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 5093
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: wrubel »

niby 349 okrojona dla biedaków i 470 ta lepsza wersja
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14682
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: zemsta1camzata »

jeśli zastosują taki sam przelicznik jak EA, to 469,99zł ultimate (ea fc 26 ultimate kosztowało 99,99 usd na premierę)
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5010
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: oyama »

tutaj podsumowanie dotychczasowych screenow i trailerow na filmiku z IGN.

Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
aplew
Posty: 404
Rejestracja: 08 lis 2024, 16:12

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: aplew »

podatek 23% se dolicz i bedzie jasne skad "przelicznik EA" XD
jotwupe pisze: 27 wrz 2025, 12:16 Niech kurwa usłyszę ksywę aplew gdzies na koncercie albo festiwalu to wjeżdżam bez gadki.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: 2rzyn »

Poczeka sie dwa tygodnie i na black friday wleci w pakiecie z ps5 pro za przyzwoita cene, do tego jakis cashback i kamloty na zenie i elo , wierze xD
Ostatnio zmieniony 24 cze 2026, 15:09 przez 2rzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14682
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: zemsta1camzata »

serio? kurwa jaki ty mądry jesteś, nie wiedziałem że jak jankesi podają w dolarach to potem trzeba vat doliczać :bowdown:
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5010
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: oyama »

2rzyn pisze: dzisiaj, 15:09 Poczeka sie dwa tygodnie i na black friday wleci w pakiecie z ps5 pro za przyzwoita cene, do tego jakis cashback i kamloty na zenie i elo , wierze xD
kurde no, ja sie obawiam, ze PS5 Pro bedzie mialo problem z dostepnoscia po premierze GTA. Ale raczej Sony nie przepusci okazji do zmaksymalizowania zyskow w przemijajacej powoli generacji i zapewne rozpoczeli juz produkcje kolejnych egzemplarzy. Teraz sledze ten rynek PROsiakow i ceny jak na razie maja zaporowe. Chyba lepiej wziac Slim juz teraz, bo w Empiku jest za 2.5k wersja z odlaczanym napedem.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: 2rzyn »

No jo ale potem grac z ta swiadomoscia ze na pro wyglada to lepiej i chodzi plynniej (bo zapewne ps5 bazowe bedzie dyszec jak skurwysyn przy tym) zabijac bedzie cala przyjemnosc.
Co za czasy zjebane zeby konsole zamiast taniec z kazdym rokiem dostawaly jakis boost do ceny. 3700 chyba najtaniej poki co za pro
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5010
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: oyama »

teraz tak, w kwietniu normalnie lataly po 3.2k w polskich sklepach. Ja to bym wzial PS5 Pro glownie z mysla o dysku 2TB, ale tez te kurwy niebieskie wymyslily ze sprzedaza napedow optycznych w oddzielnych pudelkach i trzeba doliczyc trzy stowy do zestawu :cry:
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: cloud »

AAAAAAAAAAAA
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9263
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Parlae »

Ale dickmove Rockstara z tym brakiem płyty. Ehhh to nie biorę pre-ordera. Jebać ich.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: 2rzyn »

Jebac fizyka w takim razie bo to chuj nie fizyk. Moze wyjdzie kolekcjonerka z plyta i mapa, ludzikiem jasona za 500$ xD
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Sha6e
Posty: 195
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:30

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Sha6e »

Już kolekcjonerka Rdr 2 nie miała nawet gry więc bym na to nie liczył.
https://kolekcjonerki.com/przedmiot/gra ... jonerskie/
ODPOWIEDZ