Strona 61 z 375
Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:43
autor: SxE
gsp zapowiada wpierdol dla Rafalali, po raz pierwszy props dla niego
Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:45
autor: ART
SxE pisze: ↑06 paź 2019, 20:43
gsp zapowiada wpierdol dla Rafalali, po raz pierwszy props dla niego
link/screen?
Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:45
autor: Groszek
Insta mobbyn w komentarzach pod postem belmondo
Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:46
autor: rubinstein
oby
katowanie degenratow maczetami (a konkretnie Kukri) szanuję, aczkolwiek
NIE POPIERAM
gsp to tkai troche
paladyn polskiej sceny hip-hopowej, niesamowite
Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:46
autor: Burak
ART pisze: ↑06 paź 2019, 20:45link/screen?
Smutno mi, wierzę że Belmondo jeszcze wróci

Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:47
autor: Mystair
props, może jakoś wyjdzie z tego w miarę z twarzą i ta płytka, która wyjdzie będzie dobrym zamknięciem pewnego etapu pl hh a Belmondziak ogarnie się życiowo i nie zniknie z social mediów na zawsze a jego powrót do tworzenia muzyki to moje marzenie
Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:47
autor: kaczuholek
ja bym nie wczuwal sie w te wszystkie wielkie zapowiedzi czy odpowiedzi dzisiejsze, przecież to wszystko sie zdąży w najblizszych dniach jeszcze 3x wywrocic do gory nogami

Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:47
autor: wrubel
groszek tyle miesięcy porządnego forumingu a w 20 minut wszystko spierdolił, szkoda dobry byku był z niego
Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:47
autor: baqlashan
GSP ale tyś mi zaimponował w tej chwili

Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:48
autor: ART
gps

Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:48
autor: Homie
Ale plot twist

Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:50
autor: Moralny Kac Gigant
Teraz GSP będzie już grał pod publiczkę, bo skumał co dopierdolił pod wpływem impulsu. Sam wpadł w swoje sidła. Zaczął mu się Diabelski Młyn.
Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:53
autor: andrzej
Oby coś z tego wyszło

Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:53
autor: Bubiszon
[mention]Groszek[/mention] Owszem widać było że GSP jest cały we łzach i głos mu się łamał ale pytanie na ile to prawdziwe. Bo rownie dobrze mógł płakać ze względu na ilość zasobów jaką zainwestował w Młodego G, a co do tego jesteśmy chyba zgodni że zainwestował w chuj. Albo mógł płakać jak za przyjacielem który poszedł się jebać (znów niezamierzona gra słów

).
Ja natomiast chciałbym zwrócić uwagę na to że jeśli belmondziak się odepnie od rzeczywistości i rzeczywiście pójdzie na odwyk/ przemyśleć swoje życie to nic dobrego dla chłopaka z tego raczej nie wyjdzie, bo zrobią z niego warzywo. Sam znam u siebie w okolicy z 8 osób ze schizofrenią ponarkotykową (u nas dostęp do wszelkiej maści ćpania był łatwiejszy niż choćby alkohol przed 18) to każda z tych osób mimo różnych historii i motywów skończyła tak samo - jako odklejone od rzeczywistości i DALEJ ĆPAJĄCE ścierwa błąkające się po okolicy jak nieprzymierzając 2 latki w żłobku i odpierdalające akcje pokroju Belmondo. Tak więc mogę z całą pewnością stwierdzić, że odwyk w Polsce i wszystkie te akcje ratujące narkomanów to gówno i nic dobrego z tego mu nie wyjdzie. Ale jak będzie dalej ćpał to wiemy co go czeka. Kuźwa motyw fatum co najmniej jak z greckiej tragedii.
Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:54
autor: ricky
kurwa nie mam słów

uniwersum Mobbyn zaskoczy jeszcze, wierzę głęboko w tych wariatów
Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:55
autor: MalinowyJogurt
del.
Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 20:58
autor: NSX
Juz za pozno na takie akcje, gsp zlamal nasz kodeks i nie ratowal mobbyn, niech szybko zmienia nazwe zeby unfollowy poszly
Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 21:00
autor: horrypaz
wy to pojebani jak sie przejmujecie czy belmondo będzie jeszcze rapował. szkoda człowieka tak po ludzku, oby go to całkiem nie rozjebało i nie popłynął. życzę mu jak najlepiej w żyćku
a rafalala za szantaże i inne to słuszny wpierdol powinno dostać
Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 21:02
autor: MalinowyJogurt
del.
Re: Belmondo
: 06 paź 2019, 21:03
autor: KomunistomPodPrad
.....