[beef] Tede vs Peja
- CeHaTeHaCe
- Posty: 590
- Rejestracja: 22 cze 2022, 2:36
- Lokalizacja: bez refrenu
Re: [beef] Tede vs Peja
Wiadomość zawiera za dużo emotikon. Maksymalna dozwolona liczba emotikon to: 4.
edit kurwa teraz ogarnąłem że to na poprzedniej stronie było już
Junior
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
- marmolad_k2
- Posty: 6726
- Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Re: [beef] Tede vs Peja
Nie ma ruchania sceny 
- Haczapurjan
- Posty: 5627
- Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50
Re: [beef] Tede vs Peja
Ruchanie sceny najbardziej pożądane lost media w polskim Internecie
- igorzastyy
- Posty: 2507
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: [beef] Tede vs Peja
Czyli odliczanie było 16.11.09 w klubie Papryka w Sopocie. Ruchanie powinno być pod Rybnikiem 23.10. Są filmiki z tego eventu, ale niestety nie ma wisienki na torcie. GlamRapie jak to czytasz to wystaw ogłoszenie na swojej stronie, że poszukujesz autora jak i samego nagrania.
Re: [beef] Tede vs Peja
przecież już to postowałem w temacie [tak samo jak filmik to mój upload], nawet nie wiem o czym tu dyskutujemy
tak samo jak i ruchanie sceny potwierdziło się na 23.10.2009 r., o czym zresztą pisałem niecałe 2 tygodnie temu https://web.archive.org/web/20091027005 ... 1256386835
NIGDY KURWO MNIE NIE ZŁAMIESZ ~OSKAR PAM PAM 





