[beef] Tede vs Peja

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Kto wygrał beef?

Tede
96
47%
Peja
109
53%
 
Liczba głosów: 205

Awatar użytkownika
JESTEM_HIPHOPEM
Posty: 318
Rejestracja: 19 sie 2025, 13:28

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: JESTEM_HIPHOPEM »

Łapcie :)

Awatar użytkownika
CeHaTeHaCe
Posty: 590
Rejestracja: 22 cze 2022, 2:36
Lokalizacja: bez refrenu

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: CeHaTeHaCe »

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Wiadomość zawiera za dużo emotikon. Maksymalna dozwolona liczba emotikon to: 4.

edit kurwa teraz ogarnąłem że to na poprzedniej stronie było już
Junior

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6726
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: marmolad_k2 »

Nie ma ruchania sceny :dunno:
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5627
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: Haczapurjan »

Ruchanie sceny najbardziej pożądane lost media w polskim Internecie
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2507
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: igorzastyy »

Czyli odliczanie było 16.11.09 w klubie Papryka w Sopocie. Ruchanie powinno być pod Rybnikiem 23.10. Są filmiki z tego eventu, ale niestety nie ma wisienki na torcie. GlamRapie jak to czytasz to wystaw ogłoszenie na swojej stronie, że poszukujesz autora jak i samego nagrania.
Awatar użytkownika
aze
Posty: 26
Rejestracja: 13 lis 2023, 13:59

Re: [beef] Tede vs Peja

Post autor: aze »

JESTEM_HIPHOPEM pisze: dzisiaj, 15:02 Łapcie :)

przecież już to postowałem w temacie [tak samo jak filmik to mój upload], nawet nie wiem o czym tu dyskutujemy
tak samo jak i ruchanie sceny potwierdziło się na 23.10.2009 r., o czym zresztą pisałem niecałe 2 tygodnie temu https://web.archive.org/web/20091027005 ... 1256386835
NIGDY KURWO MNIE NIE ZŁAMIESZ ~OSKAR PAM PAM :rotfl:
ODPOWIEDZ