Strona 7 z 7

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

: 10 sie 2023, 21:17
autor: clockers
no dobra, pierwsza połówka 2023 była taka se, oprócz zaledwie paru mocnych pozycji (Kosi, Włodek, Laik), to generalnie bryndza w chuj, natomiast druga połówka, na papierze przynajmniej, zaczyna wyglądać bardzo dobrze, a prezentuje się to tak:

BonSoul (potwierdzone)
Łona/Konieczny/Krupa (potwierdzone)
PRO8L3M (w poście z wczoraj bądź z dzisiaj napisali, że już w tym miesiącu ruszają z nowym tematem)
Żyto/Noon 2 (w najnowszym stories Żyto przewija, że płyta nagrana, więc w sumie ogromna szansa, że jeszcze ten rok)
Jetlagz 3 (ponoć prace na zaawansowanym etapie, a Łajzol mówił w jakimś wywiadzie niedawno, że na pewno ten rok)
Mielzky/Pers (też już ponagrywane mają trochę numerów i Mielon mówił w tej rozmowie u Falla, że jeszcze ten rok)

nie wiem, czy coś tam jeszcze wartego uwagi ma być (wymieniłem w sumie rzeczy mnie interesujące), no ale nawet odejmując niepewnych Jetlagzów i Mielona z Persem, to jest na co czekać kurde.

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

: 11 sie 2023, 15:47
autor: DJ_BOBO
:what:
Pierwsza połowa to Kazek, Malik, Sentino i Mokebe

Wszystko co dobre w tym roku juz wyszlo

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

: 11 sie 2023, 15:51
autor: clockers
a no tak, zapomniałem o Kazku, reszta do śmieci

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

: 12 sie 2023, 17:33
autor: Ryuk
Chcial bym zeby nagrywanie adlibow dla podziemnych graczy stalo sie norma (przyklad "NATURA2000 - GIMME"). Zawsze to jakies wsparcie.

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

: 21 sie 2023, 19:49
autor: wujot
Dudek DDK pojawił się na gościńce u Czerwina w Ciemnej Strefie, elegancko

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

: 21 sie 2023, 21:14
autor: zemsta1camzata
koniec kosy miedzy dudkiem a bonusem?

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

: 05 sty 2024, 13:15
autor: bobermann3000
nie umiem robić nowych tematów
ale w 2024
oczekuje i wyczekuje:

nowego mixtejpu ćpaj stajl
nutek od strata sound 88 kosi hades
żyto noon 2
więcej nutek od drona i poldona by te snippety wydawali
nowa tonfa
nowa tektonika też spoko
litost 2 pls

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

: 05 sty 2024, 13:25
autor: Kalom
oby więcej og olgierda i rów babicze

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

: 05 sty 2024, 14:21
autor: guzi
Kalom pisze: 05 sty 2024, 13:25 oby więcej og olgierda i rów babicze
czyli punchline rap