Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania
: 10 sie 2023, 21:17
no dobra, pierwsza połówka 2023 była taka se, oprócz zaledwie paru mocnych pozycji (Kosi, Włodek, Laik), to generalnie bryndza w chuj, natomiast druga połówka, na papierze przynajmniej, zaczyna wyglądać bardzo dobrze, a prezentuje się to tak:
BonSoul (potwierdzone)
Łona/Konieczny/Krupa (potwierdzone)
PRO8L3M (w poście z wczoraj bądź z dzisiaj napisali, że już w tym miesiącu ruszają z nowym tematem)
Żyto/Noon 2 (w najnowszym stories Żyto przewija, że płyta nagrana, więc w sumie ogromna szansa, że jeszcze ten rok)
Jetlagz 3 (ponoć prace na zaawansowanym etapie, a Łajzol mówił w jakimś wywiadzie niedawno, że na pewno ten rok)
Mielzky/Pers (też już ponagrywane mają trochę numerów i Mielon mówił w tej rozmowie u Falla, że jeszcze ten rok)
nie wiem, czy coś tam jeszcze wartego uwagi ma być (wymieniłem w sumie rzeczy mnie interesujące), no ale nawet odejmując niepewnych Jetlagzów i Mielona z Persem, to jest na co czekać kurde.
BonSoul (potwierdzone)
Łona/Konieczny/Krupa (potwierdzone)
PRO8L3M (w poście z wczoraj bądź z dzisiaj napisali, że już w tym miesiącu ruszają z nowym tematem)
Żyto/Noon 2 (w najnowszym stories Żyto przewija, że płyta nagrana, więc w sumie ogromna szansa, że jeszcze ten rok)
Jetlagz 3 (ponoć prace na zaawansowanym etapie, a Łajzol mówił w jakimś wywiadzie niedawno, że na pewno ten rok)
Mielzky/Pers (też już ponagrywane mają trochę numerów i Mielon mówił w tej rozmowie u Falla, że jeszcze ten rok)
nie wiem, czy coś tam jeszcze wartego uwagi ma być (wymieniłem w sumie rzeczy mnie interesujące), no ale nawet odejmując niepewnych Jetlagzów i Mielona z Persem, to jest na co czekać kurde.