Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5944
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

Post autor: clockers »

no dobra, pierwsza połówka 2023 była taka se, oprócz zaledwie paru mocnych pozycji (Kosi, Włodek, Laik), to generalnie bryndza w chuj, natomiast druga połówka, na papierze przynajmniej, zaczyna wyglądać bardzo dobrze, a prezentuje się to tak:

BonSoul (potwierdzone)
Łona/Konieczny/Krupa (potwierdzone)
PRO8L3M (w poście z wczoraj bądź z dzisiaj napisali, że już w tym miesiącu ruszają z nowym tematem)
Żyto/Noon 2 (w najnowszym stories Żyto przewija, że płyta nagrana, więc w sumie ogromna szansa, że jeszcze ten rok)
Jetlagz 3 (ponoć prace na zaawansowanym etapie, a Łajzol mówił w jakimś wywiadzie niedawno, że na pewno ten rok)
Mielzky/Pers (też już ponagrywane mają trochę numerów i Mielon mówił w tej rozmowie u Falla, że jeszcze ten rok)

nie wiem, czy coś tam jeszcze wartego uwagi ma być (wymieniłem w sumie rzeczy mnie interesujące), no ale nawet odejmując niepewnych Jetlagzów i Mielona z Persem, to jest na co czekać kurde.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 978
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

Post autor: DJ_BOBO »

:what:
Pierwsza połowa to Kazek, Malik, Sentino i Mokebe

Wszystko co dobre w tym roku juz wyszlo
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5944
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

Post autor: clockers »

a no tak, zapomniałem o Kazku, reszta do śmieci
Awatar użytkownika
Ryuk
Posty: 295
Rejestracja: 26 lut 2020, 21:46

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

Post autor: Ryuk »

Chcial bym zeby nagrywanie adlibow dla podziemnych graczy stalo sie norma (przyklad "NATURA2000 - GIMME"). Zawsze to jakies wsparcie.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21305
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

Post autor: wujot »

Dudek DDK pojawił się na gościńce u Czerwina w Ciemnej Strefie, elegancko
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14747
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

Post autor: zemsta1camzata »

koniec kosy miedzy dudkiem a bonusem?
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
bobermann3000
Posty: 387
Rejestracja: 26 lis 2019, 10:17

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

Post autor: bobermann3000 »

nie umiem robić nowych tematów
ale w 2024
oczekuje i wyczekuje:

nowego mixtejpu ćpaj stajl
nutek od strata sound 88 kosi hades
żyto noon 2
więcej nutek od drona i poldona by te snippety wydawali
nowa tonfa
nowa tektonika też spoko
litost 2 pls
Kalom
Posty: 6781
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

Post autor: Kalom »

oby więcej og olgierda i rów babicze
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1266
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania

Post autor: guzi »

Kalom pisze: 05 sty 2024, 13:25 oby więcej og olgierda i rów babicze
czyli punchline rap
ODPOWIEDZ