Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania
Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania
no dobra, pierwsza połówka 2023 była taka se, oprócz zaledwie paru mocnych pozycji (Kosi, Włodek, Laik), to generalnie bryndza w chuj, natomiast druga połówka, na papierze przynajmniej, zaczyna wyglądać bardzo dobrze, a prezentuje się to tak:
BonSoul (potwierdzone)
Łona/Konieczny/Krupa (potwierdzone)
PRO8L3M (w poście z wczoraj bądź z dzisiaj napisali, że już w tym miesiącu ruszają z nowym tematem)
Żyto/Noon 2 (w najnowszym stories Żyto przewija, że płyta nagrana, więc w sumie ogromna szansa, że jeszcze ten rok)
Jetlagz 3 (ponoć prace na zaawansowanym etapie, a Łajzol mówił w jakimś wywiadzie niedawno, że na pewno ten rok)
Mielzky/Pers (też już ponagrywane mają trochę numerów i Mielon mówił w tej rozmowie u Falla, że jeszcze ten rok)
nie wiem, czy coś tam jeszcze wartego uwagi ma być (wymieniłem w sumie rzeczy mnie interesujące), no ale nawet odejmując niepewnych Jetlagzów i Mielona z Persem, to jest na co czekać kurde.
BonSoul (potwierdzone)
Łona/Konieczny/Krupa (potwierdzone)
PRO8L3M (w poście z wczoraj bądź z dzisiaj napisali, że już w tym miesiącu ruszają z nowym tematem)
Żyto/Noon 2 (w najnowszym stories Żyto przewija, że płyta nagrana, więc w sumie ogromna szansa, że jeszcze ten rok)
Jetlagz 3 (ponoć prace na zaawansowanym etapie, a Łajzol mówił w jakimś wywiadzie niedawno, że na pewno ten rok)
Mielzky/Pers (też już ponagrywane mają trochę numerów i Mielon mówił w tej rozmowie u Falla, że jeszcze ten rok)
nie wiem, czy coś tam jeszcze wartego uwagi ma być (wymieniłem w sumie rzeczy mnie interesujące), no ale nawet odejmując niepewnych Jetlagzów i Mielona z Persem, to jest na co czekać kurde.
Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania
Pierwsza połowa to Kazek, Malik, Sentino i Mokebe
Wszystko co dobre w tym roku juz wyszlo
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania
a no tak, zapomniałem o Kazku, reszta do śmieci
Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania
Chcial bym zeby nagrywanie adlibow dla podziemnych graczy stalo sie norma (przyklad "NATURA2000 - GIMME"). Zawsze to jakies wsparcie.
Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania
Dudek DDK pojawił się na gościńce u Czerwina w Ciemnej Strefie, elegancko
- zemsta1camzata
- Posty: 14747
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania
koniec kosy miedzy dudkiem a bonusem?
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
-
bobermann3000
- Posty: 387
- Rejestracja: 26 lis 2019, 10:17
Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania
nie umiem robić nowych tematów
ale w 2024
oczekuje i wyczekuje:
nowego mixtejpu ćpaj stajl
nutek od strata sound 88 kosi hades
żyto noon 2
więcej nutek od drona i poldona by te snippety wydawali
nowa tonfa
nowa tektonika też spoko
litost 2 pls
ale w 2024
oczekuje i wyczekuje:
nowego mixtejpu ćpaj stajl
nutek od strata sound 88 kosi hades
żyto noon 2
więcej nutek od drona i poldona by te snippety wydawali
nowa tonfa
nowa tektonika też spoko
litost 2 pls
Re: Co w 2023 roku? Oczekiwania i przewidywania
oby więcej og olgierda i rów babicze



-(1).gif)

