Strona 7 z 9
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 04 wrz 2019, 19:36
autor: Mystair
bortwick pisze: ↑03 wrz 2019, 21:23
wojny hybrydowej z atakami hakerskimi
hah mordo dobre prowo kręcisz

ale nie do końca dobre, bo po tym wpisie no to nie można uwierzyć, że to jest na poważnie napisane, wiec no, musisz poćwiczyć
a Peja spoko numer, jazda z tymi, co się prują, tylko refren z tym
na ciemną stronę mocy se przeszedłem asłuchalny
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 04 wrz 2019, 19:57
autor: PROBLEM
paluch został wyjaśniony zwrotką seby w gościnnej zwrocie u malika. poza tym to całe bor to sezonowe parówy, zarówno paluch jak i szpaku czy reszta podopiecznych kciuka, jadą na jednym patencie - jedno tempo, jedno flow, monotematyczne teksty, ziew.
Rychu odkąd rzucił używki nie był mnie w stanie do siebie przekonać, ale GAME CHANGER

.
Bez beki - numer roku w polskim H I P H O P.
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 04 wrz 2019, 20:32
autor: wst
Bryx03 pisze: ↑04 wrz 2019, 19:28
wst pisze: ↑04 wrz 2019, 19:20
xD
To już wiadomo czemu utwór wokalny wokalisty Peja wpadł ci w gusta.
Nie wiem, pewnie dlatego, że w 2005 jakoś się zajarałem, ale miałeś wtedy 3 lata, więc wybaczam.
Spoko, i od 2005 zrobił zero progresu
i ad personam tak typowe dla ograniczonego fana wykonawcy Peja
JAK JA RAPOWAŁEM TY DZIWKO itd.
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 04 wrz 2019, 20:51
autor: bortwick
PROBLEM pisze: ↑04 wrz 2019, 19:57
paluch został wyjaśniony zwrotką seby w gościnnej zwrocie u malika. poza tym to całe bor to sezonowe parówy, zarówno paluch jak i szpaku czy reszta podopiecznych kciuka, jadą na jednym patencie - jedno tempo, jedno flow, monotematyczne teksty, ziew.
Rychu odkąd rzucił używki nie był mnie w stanie do siebie przekonać, ale GAME CHANGER

.
Bez beki - numer roku w polskim H I P H O P.
Masz ból dupy popraw stringi wyjebane w twe rankingi i tyle w temacie kasztanie. Jak masz coś do nas no to wal zjadam każdy twój argument BOR to święty Graal pluje ci na świeży puder. Ciekawe czy w realu też taki kozak jesteś jak w ogóle możesz przywoływać Sentino który obsrał się przed Paluchem 2x jak ten chciał ustawić się z nim w Warszawie, wielki gangster idol ślizgowego motłochu został wyjaśniony przez samca alfa polskiej rap sceny (Flint pozdro mordo pamiętam te miłe słowa jesteś BOR FAM). BOR 4 LIFE 061 PEACEE
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 04 wrz 2019, 20:57
autor: bortwick
Bryx03 pisze: ↑04 wrz 2019, 19:16
bortwick pisze: ↑04 wrz 2019, 18:53
No jak na penera to muszę przyznać że numer słuchalny o dziwo. Jak mówiłem, nie ma i nie będzie bezpośredniego ataku na poznańskiego bossa, może jedną linijkę w całym numerze można przypisać reprezentantowi Piątkowa, Peja wie że podskoczyć za wysoko nie może. I o to chodzi króciutko
Ja mam nadzieję, że Ty prowem jesteś, bo o ile nie mogę postawić siana na to, że Peja zjadłby Palucha w beefie, to już mogą być nie te lata, to gdzieś pisałeś nawet, że Paluch by mu najebał, co jest fikcją totalną, podejrzewam, że gdyby oboje zgodzili się na to zasrane Fame MMA, to po ok 40 sekundach Paluch miałby dość, jak ktoś zna historie Rycha to wie o czym mówie. Ja propsuje ich obu, ale z całą stanowczością mogę powiedzieć - gdyby nie Rychu to o Paluchu dzisiaj słyszałoby tyle osób co o Konim ( z całym szacunkiem). Gdyby nie zwrotka w 'Na Serio' to ja osobiście nigdy bym się o typie nie dowiedział, co oczywiście nie zmienia faktu, że 'Pewniak' zajebisty album, ale też dorzucę, że Paluch jest sporo młodszy od Rycha, a zapętlił się znacznie bardziej.
BTW- wst, myślałem, że chciałeś mnie wyśmiać, ale sprawdziłem Twoje posty, o rapie tylko w temacie typów, których nazwy się wymówić nie da, więc odbijaj.
Człowieku o czym to do chuja pana mówisz. Peja 160 cm w kapeluszu vs Paluch 192 cm wzrostu i 100 kg wagi czyli WAGA CIĘŻKA. Do tego były sportowiec i regularnie uczęszcza na siłownię oraz wrodzona CHARYZMA i siła. Człowieku... Okej może Peja ma jakieś skille ale sama różnica warunków fizycznych byłaby dla Rycha nie do przeskoczenia! Nie takich typów Paluch wyjaśniał, wielu odpuścił (świetny przykład w bardzo rozkminkowym numerze ze Słoniem pt. BALANS gdzie Łukasz daje do zrozumienia że mógłby gościa wysłać na OIOM ale SAMIEC ALFA TO JEST GRACZ i utrzymuje balans!!!). No i to jednak Peja zaczął fikać a nie na odwrót więc nie płacz że zbierze tego konsekwencje. Generalnie pozdro dla kumatych, ONE WAY ONE LOVE ONE CREW BOR 4 LIFE
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 04 wrz 2019, 21:06
autor: Bryx Fenrir
Dobra, teraz już wiem, że prowo, nawet typ zlizujący reszti gówna z przećpanego odbytu Pomidora by tego na poważnie nie napisał, ale jednak prowo zacne.
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 04 wrz 2019, 21:14
autor: bortwick
Prowo to twoi rodzice zrobili jak cie robili.
Bez takich. Warn.
EDIT: Bardzo przepraszam szanownego moderatora za moją postawę wobec tego użytkownika w przyszłości będę unikał obrażania takich kasztanów.
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 04 wrz 2019, 22:48
autor: Mystair
[mention]bortwick[/mention] to już nieśmieszne, weźcie go zbanujcie czy coś pls, wystarczy już tego prowa
słuchałem sobie jeszcze i Paluch bez kitu wyjaśniony pięknie, Jestem ikoną a Ty hajsotłukiem tyle w temacie, chociaż OKO spoko płyta(przynajmniej jak wyszła to mi się bardzo podobała xd teraz pewnie mniej) i niektóre rzeczy lubię to zapętlił się już teraz potężnie a jako człowiek wydaje się być dość nieprzyjemny
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 04 wrz 2019, 23:23
autor: bortwick
Nie wiem czy nieprzyjemny, faktem jest że zarówno ''prawilne'' mordy mówią o nim w samych superlatywach jak i bardziej emocjonalne jednostki jak Gedz czy Quebonafide też zachwalają jego charakter.
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 04 wrz 2019, 23:41
autor: daveyo
katuje dzisiaj cały dzień ten track, piękne to.

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 04 wrz 2019, 23:48
autor: lysy
no i wreszcie elegancki singiel. rychu jakoś zawsze lepiej wychodzi w takich klimatach
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 05 wrz 2019, 5:41
autor: dwupak
Singiel najlepszy ze wszystkich, chociaż mógłby rzucić ksywą, a te strzały w powietrze zostawić innym.
Bortwick mój ulubiony user dzisiejszego dnia. Pozdro młody simba b o r nic nie dzieje się bez przyczyny
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 05 wrz 2019, 6:51
autor: radioaktywnyodpad
Fajny numer, rychu znowu nawija nie po rysiowemu ale ze świetnym wyczuciem smaku, podoba mi się to. Fajny kadr w kiblu.
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 05 wrz 2019, 8:45
autor: Spenser
ten kadr w kiblu to zdaje się nawiązanie Ryszarda do twórczości wielkiego współczesnego artysty DMG 96
https://www.youtube.com/watch?v=twQ9ru6apx8 cieszę się, że ktoś taki jak Ryszard docenia twórczość DMG i wie o co chodzi w polskim rapie
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 05 wrz 2019, 10:22
autor: horrypaz
peja skończ rapować. trzeba być niezłym psychofanem żeby dawać temu więcej jak 2/10
męki przez cały numer, katastrofa
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 05 wrz 2019, 13:51
autor: mario995
Niezły numer, ale faktycznie jednostajność flow Ryszarda może trochę męczyć. Tak czy siak kibicuję

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 06 wrz 2019, 19:30
autor: przedszkolanek
ale to będzie słabiutka płyta
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 14 wrz 2019, 13:33
autor: lysy
CD2
G.O.A.T. feat. DJ. Danek (NNFOF remix)
Kiedyś to było (CrackHouse remix)
Definicja Pener (CrackHouse remix)
Money Talks (Voskovy remix)
Salute feat. Sokół (Lema RMX)
Rap Weteran (600V RMX)
S.L.U.M.S. (Crack Trap Remix)
W czasie gdy (Bonus wersja)
Big Fame (DJ. Zel RMX)
volta się tu nie spodziewałem
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 14 wrz 2019, 14:02
autor: mario995
Propsy za Volta, szkoda, że to tylko remix

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 14 wrz 2019, 14:29
autor: Bryx Fenrir
mario995 pisze: ↑14 wrz 2019, 14:02
Propsy za Volta, szkoda, że to tylko remix

Jak coś to ten numer 2 lata już jest na kanale Rycha
https://www.youtube.com/watch?v=AyUqbwYXMOs
Podobnie jak SLUMS, i Salute, reszta remixów chyba świeża. Fajnie, że NNFOF są, dawno ich nie widziałem na bitach.