Strona 7 z 14

Re: ejmatt

: 13 sie 2020, 19:13
autor: Tereglasz
Mati jestem sajko. czekam na jesień, pało

Re: ejmatt

: 27 sie 2020, 0:03
autor: Michass
złapał mnie dzisiaj trochę gorszy nastrój i jakoś naturalnie przypomniał się mati, no idealnie pasuje do takich dni
naprawdę szkoda że nic poważnego raczej już nie wyjdzie, miał potencjał i skille a wybrał wypierdalanie wszystkiego :dunno:

Re: ejmatt

: 23 wrz 2020, 3:07
autor: runiek
ma ktoś do niego kontakt? bo ja zagubiłem

Re: ejmatt

: 23 wrz 2020, 3:43
autor: kapec
Czasami to mi się wydaje że on sam ze sobą nie ma kontaktu.

Re: ejmatt

: 23 wrz 2020, 18:42
autor: Spenser
:( :cry: facts

Re: ejmatt

: 24 wrz 2020, 22:01
autor: benqacz
Ktoś coś co u mata? Jose może wywiad musisz

Re: ejmatt

: 24 lis 2020, 11:27
autor: DeDoK

Re: ejmatt

: 24 lis 2020, 11:48
autor: benqacz
Coś się świeci :joint: ale nie wiem co

Re: ejmatt

: 24 lis 2020, 12:01
autor: FruitOffTheWall
znowu cos wrzuci w net o ile wrzuci i po raz enty to wypierdoli juz mnie to wkurwia jak robi to po x100 japierdole

Re: ejmatt

: 24 gru 2020, 11:37
autor: adammo94

Re: ejmatt

: 24 gru 2020, 12:49
autor: kapec
Na pierwszym zdjęciu jest zaznaczona dzisiejsza data, godzina 22.

Re: ejmatt

: 24 gru 2020, 12:53
autor: m4t1f
Z najnowszego postu na IG wynika że to będzie jakieś EP, założyłem już oddzielny temat w sekcji Albumy, jest tam czytelna tracklista.

Re: ejmatt

: 24 gru 2020, 13:18
autor: benqacz
No pany i panwewki dziękuje Bozi że jest mi dane usłyszeć jeszcze tego rap asa mecenasa. :bowdown:
Zapisujcie proszę

Re: ejmatt

: 24 gru 2020, 20:22
autor: adammo94
https://youtu.be/wW-fLAio720 obsługujcie komputery

Re: ejmatt

: 24 gru 2020, 20:48
autor: Lifu
Bardzo fajne, ile dajecie matiemu zanim znowu psycha mu siądzie i wywali wszystko?

Re: ejmatt

: 25 gru 2020, 18:01
autor: Spenser
Przeszło mi to pytanie przez głowę, ale myślę że ono nie jest tak ważne, ważne że coś nagrał i wyjebał emocje z siebie :oops:

Re: ejmatt

: 31 gru 2020, 15:57
autor: m4t1f

Re: ejmatt

: 31 gru 2020, 16:32
autor: benqacz
nostalgiczny mati kończy ten nostalgiczny 2021 rok :roll:

Re: ejmatt

: 22 lut 2021, 10:24
autor: ment93
Siema,
nakreśli ktoś sytuację, dlaczego wypierdala regularnie swoje tracki z YT? to kwestia jakiegoś rozchwiania emocjonalnego, czy o co chodzi? Nigdy wcześniej nie przyglądałem się jego poczynaniom, aż tak blisko. Sprawdziłem parę numerów, wydawał się ciekawy, ale faktycznie, coś tam chyba nie trybi w głowie i sporo problemów go przygniata. Takie moje prywatne obserwacje na podstawie tych paru tracków, które latają jeszcze po YT.
Widzę, że nowe rzeczy w grudniu puścił, to pewnie za pół roku już ich nie będzie:D

Re: ejmatt

: 22 lut 2021, 21:46
autor: benqacz
@ment93
No ogólnie chłop ma wyjebanie na liczby i jak mu się zachce to wypierdala cały fanpage /kanał.
Moim zdaniem to wynika z rozchwiania emocjonalnego, używek i lekkiego wkurwienia że nie może trafić do szerszego grona, niestety sam sobie rzuca kłody pod nogi.
@3jm477 może sam się wypowie bo ma tu konto? :razz:

Obczaj kanał dobrego człowieka który wszystko zuploadowal https://youtu.be/Lzviz1LNhKI
Gdzieś tu śmigał Dropbox z wszystkimi dokonaniami muzycznymi ejmatta, a jest się czym jadąc.