13 letni leh nawinal lepszy storytelling niz wszystkie malolaty ajrony i dizkrety praktiki razem wziete pewnie to bylby klasyk tamtych lat, gdyby on był po mutacji
13 letni leh nawinal lepszy storytelling niz wszystkie malolaty ajrony i dizkrety praktiki razem wziete pewnie to bylby klasyk tamtych lat, gdyby on był po mutacji
kurwa co jest, 13 lat mial?? to jest napisane z napewno nie 13-letnia doza dojrzalosci. zajebiste, RIP, mogl namieszac duzo duzooo
Re: Leh
: 12 cze 2025, 23:31
autor: eddy_wata
Re: Leh
: 23 wrz 2025, 0:08
autor: eddy_wata
dirty southu od 14 letniego leha chyba jeszcze nie było
jakieś archiwale, których wcześniej nie słyszałem
Re: Leh
: 27 paź 2025, 20:47
autor: Malloy
Re: Leh
: 27 paź 2025, 20:49
autor: Sivestro
2016 rok niby a ma się uczucie jakby to było nagranie z 90s
Re: Leh
: 27 paź 2025, 20:51
autor: Malloy
sałntrak: (swoją drogą chyba mój ulubiony jego kawałek)
Re: Leh
: 27 paź 2025, 20:54
autor: Sivestro
Mój ten co wrzuciłeś i Dorosłość na topie + jego zwrotka z wizji lokalnej Trójmiasto
Re: Leh
: 27 paź 2025, 21:23
autor: Prez
lubię w chuj ten wers z rapgeniusem
Re: Leh
: 09 gru 2025, 20:23
autor: eddy_wata
nowe stare nowe dla mnie nowe
Re: Leh
: 27 sty 2026, 18:52
autor: eddy_wata
pan tata leha richard honorowy member odkryl AI wiec czekamy na AI nowosci od mlodego L
Re: Leh
: 27 sty 2026, 19:59
autor: sheider
Spoiler
przy okazji odświeżenia tematu przypominam o istnieniu tego luzaka
Re: Leh
: 16 lut 2026, 12:29
autor: Malloy
7 lat, ja pierdole [*]
Re: Leh
: 16 lut 2026, 12:47
autor: Popi
To dzisiaj? Pamięć o tym wariacie będzie żywa, kawał gracza z krwi i kości. To miało dopiero wybuchnąć
Re: Leh
: 16 lut 2026, 13:35
autor: Megidox
Polski hip-hop bez L to tylko eh....
Re: Leh
: 16 lut 2026, 14:52
autor: eddy_wata
rip mój ukochany raper
wywiad z ojcem leha ma się pojawić na glamrapie, może byc gruby
mało znany kawałek, a chyba mój ulubiony, jakże by inaczej - na bicie użytym pierwotnie przez maca millera
Re: Leh
: 16 lut 2026, 21:06
autor: sheider
ehh, jeden z najlepszych i synonim niezrealizowanego potencjału, który był kurwa przeolbrzymi
kopć tam trochę mniej, bo od dwóch tygli nie widziałem słońca nad Wrocławiem
Re: Leh
: 16 lut 2026, 21:25
autor: KlejnotNilu71
Re: Leh
: 16 lut 2026, 21:54
autor: Pvsio
pokój jego duszy, ostatnie dwa tygodnie coś mnie wzięło na powrót do jego albumów, nieodżałowany talent