Strona 7 z 10

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 24 kwie 2026, 11:22
autor: oldschool
Żurek był już na debiucie w Asfalcie.

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 24 kwie 2026, 12:57
autor: Pvsio
TOOOOWAAAAR
szkoda, ze sariusa nie ma jeszcze na feacie i by w ogole bylo po czestochowsku
chociaz patrzac na to jak od lat rapuje to moze i lepiej

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 25 kwie 2026, 12:59
autor: Sieloo

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 25 kwie 2026, 13:06
autor: oldschool
Co tam było, bo usunięte?

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 25 kwie 2026, 13:09
autor: Burak
W poście wyżej? Klip ŻYTO-'STARA RURA' feat STOPA, ŻUREK, u mnie działa

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 25 kwie 2026, 13:13
autor: oldschool
Ja mam: Ten film jest niedostępny

Dodano po 22 sekundach:
Ale jak wejdę przez: https://www.youtube.com/watch?v=qtFKBdg ... rt_radio=1

to działa

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 25 kwie 2026, 15:13
autor: ReservationAtDorsia
Burak pisze: 17 kwie 2026, 0:28
Burak pisze: 19 kwie 2026, 19:34

Kolejny singiel „Stara Rura” 24/04
mailo pisze: 24 kwie 2026, 0:06 dla nie-snippeciarzy oficjalka

jewtube wolne media
ale nudne gówno

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 13 maja 2026, 18:35
autor: Burak
@Żyto kiedy coś nowego? Jakiś singiel albo snippet coś ten??

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 15 maja 2026, 2:41
autor: oldschool

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 15 maja 2026, 3:10
autor: Burak


Dzięki Żyto, zajebiste, bit :bowdown:

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 15 maja 2026, 8:00
autor: AseOne
Nie no, zajebiste

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 15 maja 2026, 12:26
autor: BublOner
żyto z emasem do siebie zajebiscie pasują rapowo. słuchany duet od boiler room


Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 15 maja 2026, 15:01
autor: bronek
Fajny kawalek, dobrze znowu uslyszec EMASa, chociaz bit taki sobie ten ze starej rury mi sie bardziej podoba (zobaczymy moze sie wkreci jeszcze nie bede skreslal)

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 24 maja 2026, 13:03
autor: Burak
Było gdzieś mówione kiedy to wychodzi?

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 24 maja 2026, 13:13
autor: rozklad_gaussa
chyba 29 maja mialo wyjsc

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 24 maja 2026, 13:47
autor: bronek
BublOner pisze: 15 maja 2026, 12:26 żyto z emasem do siebie zajebiscie pasują rapowo. słuchany duet od boiler room

Plyta EMAS x ZYTO x PODHAJSKI rozjebalaby w pyl rapgre, juz byscie za tym noonem nie tesknili tak bardzo

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 24 maja 2026, 14:30
autor: eddy_wata
Emas jest dramatyczny

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 25 maja 2026, 11:10
autor: bronek
Wykasujesz, przeprosisz :evil:

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 26 maja 2026, 12:28
autor: AseOne
Żytniak przed chwilą na ig potwierdził, że premiera na strimingach w piątek, z kolei fizyk miesięczna obsuwa.

Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]

: 27 maja 2026, 10:11
autor: bronek
ReservationAtDorsia pisze: 25 kwie 2026, 15:13
Burak pisze: 17 kwie 2026, 0:28
Burak pisze: 19 kwie 2026, 19:34

Kolejny singiel „Stara Rura” 24/04
mailo pisze: 24 kwie 2026, 0:06 dla nie-snippeciarzy oficjalka

jewtube wolne media
ale nudne gówno
Dementuje, juz jakis czas na ripicie i dalej tak samo bangla