mailo pisze: ↑24 kwie 2026, 0:06
dla nie-snippeciarzy oficjalka
jewtube wolne media
ale nudne gówno
Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]
: 13 maja 2026, 18:35
autor: Burak
@Żyto kiedy coś nowego? Jakiś singiel albo snippet coś ten??
Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]
: 15 maja 2026, 2:41
autor: oldschool
Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]
: 15 maja 2026, 3:10
autor: Burak
Dzięki Żyto, zajebiste, bit
Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]
: 15 maja 2026, 8:00
autor: AseOne
Nie no, zajebiste
Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]
: 15 maja 2026, 12:26
autor: BublOner
żyto z emasem do siebie zajebiscie pasują rapowo. słuchany duet od boiler room
Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]
: 15 maja 2026, 15:01
autor: bronek
Fajny kawalek, dobrze znowu uslyszec EMASa, chociaz bit taki sobie ten ze starej rury mi sie bardziej podoba (zobaczymy moze sie wkreci jeszcze nie bede skreslal)
Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]
: 24 maja 2026, 13:03
autor: Burak
Było gdzieś mówione kiedy to wychodzi?
Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]
: 24 maja 2026, 13:13
autor: rozklad_gaussa
chyba 29 maja mialo wyjsc
Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]
: 24 maja 2026, 13:47
autor: bronek
BublOner pisze: ↑15 maja 2026, 12:26
żyto z emasem do siebie zajebiscie pasują rapowo. słuchany duet od boiler room
Plyta EMAS x ZYTO x PODHAJSKI rozjebalaby w pyl rapgre, juz byscie za tym noonem nie tesknili tak bardzo
Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]
: 24 maja 2026, 14:30
autor: eddy_wata
Emas jest dramatyczny
Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]
: 25 maja 2026, 11:10
autor: bronek
Wykasujesz, przeprosisz
Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]
: 26 maja 2026, 12:28
autor: AseOne
Żytniak przed chwilą na ig potwierdził, że premiera na strimingach w piątek, z kolei fizyk miesięczna obsuwa.
Re: Żyto/Biggero - Keep Him At Bay (2026) [Zapowiedź]