Strona 60 z 389

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 05 mar 2021, 15:08
autor: potter
Ciekawe też czy wszystkich puszczą kluby, bo wiadomo że Liverpool, Chelsea i Tottenham nie chcą wyrazić zgody na udział w zgrupowaniach piłkarzy, którzy potem będą musieli przez to przejść kwarantannę. Inne kluby Premier League też się wahają czy nie dołączyć do tego protestu.

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 05 mar 2021, 15:13
autor: ebismolarek
Oho, będzie grana 3 z tyłu

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 05 mar 2021, 15:31
autor: Negatyv
Podoba mi się "docenienie" młodych zawodników z Ekstraklasy. Kozłowski, Piątkowski, Slisz TOP. Tylko faktycznie zamiast Kowalczyka, powinien być Dąbrowski, bo zwyczajnie piłkarsko bardziej na to zasłużył. No i liczyłem na Świerczoka.

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 05 mar 2021, 15:51
autor: mql
fajnie full, że Kozłowski doceniony

no i Puszka wiadomo :oops:

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 05 mar 2021, 16:27
autor: joey
ja tam nie kumam tych powołań, słaby Puchacz, niegrający Grosicki, Kozłowski, Kowalczyk, a z drugiej strony brak Świerczoka na przykład czy Bochniewicza :dunno:

dobrze, że się na Jędrzejczyka, kurwa, nie porwał, bo dopiero byłby hit

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 05 mar 2021, 17:09
autor: Prez
serio spodziewaliście się braku powołania dla grosickiego, zwłaszcza do szerokiej kadry? też nie jestem jego fanem (delikatnie mówiąc) ale nie wyobrażałem sobie, żeby go Sousa nie wziął na pierwsze zgrupowanie. to czy finalnie będzie na mecze marcowe (a pewnie będzie) to już inna kwestia

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 06 mar 2021, 7:36
autor: kapec
PZPN ogłosił drugi sparing przed ME
Spoiler

Pierwszym ogłoszonym była Islandia (8 czerwca w Poznaniu).

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 06 mar 2021, 12:54
autor: Bartuz
Bochniewicz grający w Eredivise każdy mecz w podstawie nie jest powołany, a nurkujący Puchacz tak :wall:

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 13 mar 2021, 13:14
autor: joey
rozpoczął się proces Piotr Nisztor vs Zibi Boniek, no i jest kurwa wysoko

zeznawał Kołtoń:
Spoiler
braciak Zibiego:
Spoiler
i Marcin, syn Zbigniewa:
Spoiler
na zachętę:

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 13 mar 2021, 15:10
autor: Prez
i jaka cisza o tym w ogóle w sportowych mediach :lol:

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 15 mar 2021, 10:49
autor: potter
.

Dodano po 1 dniu 18 godzinach 25 minutach 43 sekundach:
Grosicki zostaje ponoć w wąskiej kadrze, tak czułem że nawet jak nie zmieni klubu to Euro ma pewne tak czy srak.

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 15 mar 2021, 11:24
autor: kapec
Przecież właśnie wchodzi w rytm meczowy, dopiero co 90 minut w rezerwach :lol:

Początek konferencji o 12.

e:

BRAMKARZE


Łukasz Fabiański (West Ham United),
Łukasz Skorupski (Bologna),
Wojciech Szczęsny (Juventus).

OBROŃCY

Jan Bednarek (Southampton),
Bartosz Bereszyński (Sampdoria),
Paweł Dawidowicz (Hellas Verona),
Kamil Glik (Benevento),
Michał Helik (Barnsley),
Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa),
Arkadiusz Reca (Crotone),
Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa),

POMOCNICY
Rafał Augustyniak (Urał Jekaterynburg),
Kamil Grosicki (WBA),
Kamil Jóźwiak (Derby County),
Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin),
Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin),
Mateusz Klich (Leeds United),
Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa),
Jakub Moder (Brighton),
Przemysław Płacheta (Norwich City),
Bartosz Slisz (Legia Warszawa),
Sebastian Szymański (Dynamo Moskwa),
Piotr Zieliński (SSC Napoli).

NAPASTNICY
Robert Lewandowski (Bayern Monachium),
Arkadiusz Milik (Olympique Marsylia),
Krzysztof Piątek (Hertha).
Karol Świderski (PAOK)

Odpadają
Tymoteusz Puchacz
Tomasz Kędziora
Dawid Kownacki
Michał Karbownik
Sebastian Walukiewicz
Bartosz Kapustka
Karol Linetty
Bartłomiej Drągowski

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 15 mar 2021, 12:06
autor: wst
Brak Kędziory to duże zaskoczenie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 15 mar 2021, 12:07
autor: Kibic
Gdzie Drągowski? wtf

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 15 mar 2021, 12:13
autor: Piters
Linetty odpalony przez kolejnego selekcjonera :huh:

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 15 mar 2021, 12:14
autor: FLoo
Ważne ze Grosik jest

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 15 mar 2021, 12:27
autor: mql
ale braku Kędziory nie rozumiem :dunno:

Kowalczyk niezły kosznikowy czy dźwigałowy vibe

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 15 mar 2021, 12:29
autor: RW0
Sousa jest rozczarowany poziomem ekstraklasy :D

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 15 mar 2021, 12:35
autor: joey
Kowalczyk over Kapustka xD

Re: Reprezentacja Polski [banda chuja]

: 15 mar 2021, 12:38
autor: dakko
Mam nadzieję, że będzie w stanie wdrożyć trochę mentalność zwycięzcy w kadrę, żeby nie wychodzić na mocniejsze zespoły modląc się o najniższy wymiar kary.