Strona 60 z 64

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 20 cze 2026, 23:07
autor: Parlae
Ja zabiłem Trevora bez skrupułów. Śmieć.

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 20 cze 2026, 23:15
autor: zemsta1camzata
Jak pierwszy raz przechodziłem to nikogo nie zabiłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 20 cze 2026, 23:18
autor: ART
a po co zabijac jak nie trzeba

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 21 cze 2026, 9:27
autor: marmolad_k2
Ja nie zabiłem Trevora, bo wtedy tracę postać i nie mogą nią grać, nie rozumiem po co miałbym świadomie blokować sobie content.

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 22 cze 2026, 1:12
autor: oyama

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 12:15
autor: oyama
WJECHALY NOWE SCREENY NA https://www.rockstargames.com/VI I MAMY TEZ INFO O ULTIMATE EDITION.

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 12:16
autor: wujot
to kiedy będzie można pograć w gierkę?

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 12:31
autor: cloud
19/11/2026

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 12:36
autor: zemsta1camzata
Poza grafikami też jakaś dodatkowa misja z gangiem będzie?

Fajne, kupuje ultimate


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 12:44
autor: ocznik
brak fizycznych wydań na start, trochę słabo

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 12:49
autor: oyama
wujot pisze: 24 cze 2026, 12:16 to kiedy będzie można pograć w gierkę?
12/11/2026 dostaniesz wersje fizyczna i wersje digitalna z kodem na przedwczesne pobranie gry. Ja to rozumiem tak, ze prawdopodobnie w fizyku bedzie play disc do uruchomienia gry, dodatkowe rzeczy jak mapa swiata, kod na miesiac GTA+ i ten kod do wstepnego pobrania GTA. Nie wierze w to, zeby R* zajebalo takiego flopa i zdecydowali sie wypuscic wersje pudelkowe z kartka z kodem w srodku.

oni to pewnie zrobili po to, zeby gra nie wyciekla do internetow jak bodajze Forza Horizon z przedwczesnym dostepem, no i po to, aby kazdy mial mozliwosc gry w dniu premiery.

19/11/2026 bedzie oficjalna premiera i mozliwosc odpalania. W ogole niektore screeny z https://www.rockstargames.com/VI wygladaja jak rodem wyciete z GTA 5 Online jak chociazby ELECTRIC FANG TATTOO. Vice City Pack prezentuje sie o niebo lepiej, z Ultimate spoko jest tylko ’95 GROTTI CHEETAH przemodelowany z VC i SA, a tatuaze i ciuchy wygladaja doslownie jak kalka z online.

/e: maly blad, bo dostep do GTA+ dostana tylko osoby wybierajace cyfrowe edycje. Chuj w dupe pudelkowiczom.

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 12:55
autor: wujot
trzeba będzie konsole kupić w takim razie :D

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 12:59
autor: oyama
Geoff Keighley pisze, ze podstawka kosztuje $79.99, a Ultimate Edition $100. GTA Online bedzie niedostepne w dniu premiery.

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 13:18
autor: zemsta1camzata
Take two potwierdziło, miał być skok na kasę a wycenili tak jak inne gierki AAA.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 13:24
autor: wrubel
kurwa pudełko bez płyty w środku, kto to słyszał?

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 13:29
autor: zemsta1camzata
Żebyś nie mógł odsprzedać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 13:29
autor: wrubel
nie będę miał nic i będę szczęśliwy

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 13:38
autor: Mateusz
Myślicie, że będzie kolekcjonerka czy nie?

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 13:54
autor: Globe
Chuj, pójdę do sklepu w listopadzie po pudełko z płytą i chuj mnie to obchodzi

Re: Grand Theft Auto [seria]

: 24 cze 2026, 14:27
autor: Rozpierdalator
bardzo niemiłe zachowanie ze strony R* (i tak kupię)