Poza grafikami też jakaś dodatkowa misja z gangiem będzie?
Fajne, kupuje ultimate
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 24 cze 2026, 12:44
autor: ocznik
brak fizycznych wydań na start, trochę słabo
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 24 cze 2026, 12:49
autor: oyama
wujot pisze: ↑24 cze 2026, 12:16
to kiedy będzie można pograć w gierkę?
12/11/2026 dostaniesz wersje fizyczna i wersje digitalna z kodem na przedwczesne pobranie gry. Ja to rozumiem tak, ze prawdopodobnie w fizyku bedzie play disc do uruchomienia gry, dodatkowe rzeczy jak mapa swiata, kod na miesiac GTA+ i ten kod do wstepnego pobrania GTA. Nie wierze w to, zeby R* zajebalo takiego flopa i zdecydowali sie wypuscic wersje pudelkowe z kartka z kodem w srodku.
oni to pewnie zrobili po to, zeby gra nie wyciekla do internetow jak bodajze Forza Horizon z przedwczesnym dostepem, no i po to, aby kazdy mial mozliwosc gry w dniu premiery.
19/11/2026 bedzie oficjalna premiera i mozliwosc odpalania. W ogole niektore screeny z https://www.rockstargames.com/VI wygladaja jak rodem wyciete z GTA 5 Online jak chociazby ELECTRIC FANG TATTOO. Vice City Pack prezentuje sie o niebo lepiej, z Ultimate spoko jest tylko ’95 GROTTI CHEETAH przemodelowany z VC i SA, a tatuaze i ciuchy wygladaja doslownie jak kalka z online.
/e: maly blad, bo dostep do GTA+ dostana tylko osoby wybierajace cyfrowe edycje. Chuj w dupe pudelkowiczom.
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 24 cze 2026, 12:55
autor: wujot
trzeba będzie konsole kupić w takim razie
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 24 cze 2026, 12:59
autor: oyama
Geoff Keighley pisze, ze podstawka kosztuje $79.99, a Ultimate Edition $100. GTA Online bedzie niedostepne w dniu premiery.
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 24 cze 2026, 13:18
autor: zemsta1camzata
Take two potwierdziło, miał być skok na kasę a wycenili tak jak inne gierki AAA.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 24 cze 2026, 13:24
autor: wrubel
kurwa pudełko bez płyty w środku, kto to słyszał?
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 24 cze 2026, 13:29
autor: zemsta1camzata
Żebyś nie mógł odsprzedać
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 24 cze 2026, 13:29
autor: wrubel
nie będę miał nic i będę szczęśliwy
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 24 cze 2026, 13:38
autor: Mateusz
Myślicie, że będzie kolekcjonerka czy nie?
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 24 cze 2026, 13:54
autor: Globe
Chuj, pójdę do sklepu w listopadzie po pudełko z płytą i chuj mnie to obchodzi
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 24 cze 2026, 14:27
autor: Rozpierdalator
bardzo niemiłe zachowanie ze strony R* (i tak kupię)