Strona 60 z 95

Re: Mata

: 29 wrz 2022, 14:42
autor: saturn
No i dobrze, że są takie alternatywki bo dzięki temu w ogóle funkcjonuje podziemie muzyczne.

Re: Mata

: 29 wrz 2022, 14:44
autor: aleksy
jak atakują dobrego artystę tylko dlatego że ma fejm
i słuchają chujozy tylko dlatego że nie ma

to niedobrze że są

Re: Mata

: 29 wrz 2022, 14:50
autor: saturn
Zgoda, ale czasem nawet taka ślepa, zbiorowa kontrkulturowość może na coś pozytywnie wpłynąć. Myślę, że wśród np. punków było dużo gości, którzy dissowali yuppies (czy przeciwko komu oni tam występowali, przepraszam, aż tak mocno mnie to do tej pory nie zajmowało) dla zasady albo dla swojego widzimisię. Niby głupota, jednak pewnie w jakiś sposób napędziło to wartościowe zespoły z tych kręgów, które mogły pchać dalej swoją ideologię/twórczość.

Nie chcę posądzać alternatywek o bycie li tylko i wyłącznie jakimiś trybikami, bo je wszystkie kocham, uwielbiam i chciałbym poznać, ale czasami tak to trochę funkcjonuje.

Re: Mata

: 29 wrz 2022, 15:57
autor: manieq
Mata dla Vogue pisze:Kiedy kilka milionów ludzi przez parę miesięcy powtarza negatywnie naelektryzowane wersy w stronę prezesa publicznej telewizji, a potem on traci pracę, to znaczy, że nasza wspólna manifestacja energetyczna się powiodła. Dziękuję.
:bowdown:

Re: Mata

: 29 wrz 2022, 16:47
autor: FruitOffTheWall
no debil <kasjo voice>

Re: Mata

: 29 wrz 2022, 18:32
autor: fromage
No co taki polski Travis Scott (on tez ma McDeala) tylko ze nie nawija chyba o telewizji, I wchuj ludzi na koncerty smiga jak I u czarnego kopiego asapa tak samo jak I w polszy u matczaka tylko ze roznica ze jeszcze nikt nie zalapal dead na hita na koncercie u matczaka a u czarnoskorego obywatela to sie zderzylo

Re: Mata

: 29 wrz 2022, 19:51
autor: manieq
https://aszdziennik.pl/141919,10-najbar ... gue-prawda

Tutaj trochę cytatów z tego performance'u Matczaka w Vogue.

Moja ocena tego jest taka - o ile ten pierwszy fragment o wyjebaniu Kurskiego potraktowałem na serio, że Mata faktycznie może tak myśleć o skutkach swojej twórczości, tak te kolejne zdania brzmią dla mnie jakby cały ten performance był prowokacją, która ponownie ma wywołać hałas wokół warszawskiego rapera.

Re: Mata

: 30 wrz 2022, 16:20
autor: mas
wysoki lot, mam nadzieję że to poza a nie realne odklejenie

Re: Mata

: 30 wrz 2022, 16:50
autor: benzoabuser
Sentino - 400 stron na ślizgawce
Mata - niewiele więcej stron niż tede

Chyba widać diff

Re: Mata

: 30 wrz 2022, 18:51
autor: F88G
Diff jest taki, że mata to świetny tekściarz, który się wjebał i pewnie korzysta w pełni z pozycji idola, a sentino to świetny idol, którego odbiorcy wjebali się w przekonanie, że umie pisać.

Re: Mata

: 09 paź 2022, 16:19
autor: Patryk233
https://youtube.com/shorts/qmJx9J8TD2g?feature=share

Irytuje mnie ostatnio jego zachowanie. Chłop chyba jest moim rocznikiem, a zachowania niczym przygłup. Dostaje jakiś łańcuszek i świruje.

Re: Mata

: 09 paź 2022, 16:20
autor: Mietek
F88G pisze: 30 wrz 2022, 18:51 Diff jest taki, że mata to świetny tekściarz, który się wjebał i pewnie korzysta w pełni z pozycji idola, a sentino to świetny idol, którego odbiorcy wjebali się w przekonanie, że umie pisać.
Myślałem, że Sentino jest popularny na SLG głównie za brzmienie, tekstowo to przecież słychać, że on nie pisze jakoś super. Przeciwieństwo Eripe.

Re: Mata

: 09 paź 2022, 19:12
autor: oKulTywowany
Mata świetny tekściarz :rotfl: :rotfl:
Do tego świetnie rapuje w szczególności kiedy po wersie musi zrobić cięcie

Re: Mata

: 09 paź 2022, 19:50
autor: Patryk233
Jak na formułę rapu, to czasami rzuci coś błyskotliwego - szczególnie na pierwszym solo. Niestety ten gatunek ma ograniczone możliwości w kwestii pisania tekstów, więc nie oczekujmy książki.

Re: Mata

: 11 paź 2022, 10:16
autor: benzoabuser
Eripe?

Mietek pisze: 09 paź 2022, 16:20
F88G pisze: 30 wrz 2022, 18:51 Diff jest taki, że mata to świetny tekściarz, który się wjebał i pewnie korzysta w pełni z pozycji idola, a sentino to świetny idol, którego odbiorcy wjebali się w przekonanie, że umie pisać.
Myślałem, że Sentino jest popularny na SLG głównie za brzmienie, tekstowo to przecież słychać, że on nie pisze jakoś super. Przeciwieństwo Eripe.

Re: Mata

: 11 paź 2022, 10:42
autor: fromage
Sentino to krul o czym Ty gadasz czlowieku

Re: Mata

: 13 paź 2022, 21:30
autor: F88G
Mietek pisze: 09 paź 2022, 16:20
F88G pisze: 30 wrz 2022, 18:51 Diff jest taki, że mata to świetny tekściarz, który się wjebał i pewnie korzysta w pełni z pozycji idola, a sentino to świetny idol, którego odbiorcy wjebali się w przekonanie, że umie pisać.
Myślałem, że Sentino jest popularny na SLG głównie za brzmienie, tekstowo to przecież słychać, że on nie pisze jakoś super. Przeciwieństwo Eripe.
To prawda, źle się przypierdoliłem.

Re: Mata

: 16 paź 2022, 9:00
autor: Mietek
benzoabuser pisze: 11 paź 2022, 10:16 Eripe?

Mietek pisze: 09 paź 2022, 16:20
F88G pisze: 30 wrz 2022, 18:51 Diff jest taki, że mata to świetny tekściarz, który się wjebał i pewnie korzysta w pełni z pozycji idola, a sentino to świetny idol, którego odbiorcy wjebali się w przekonanie, że umie pisać.
Myślałem, że Sentino jest popularny na SLG głównie za brzmienie, tekstowo to przecież słychać, że on nie pisze jakoś super. Przeciwieństwo Eripe.
No chodziło mi głównie o to że Eripe świadomie tworzył siebie jako gościa, który ma przede wszystkim mieć fajne wielokrotne i teksty i leje na brzmienie i mody w rapie, a Sentino wręcz przeciwnie. No i jeśli chodzi o godność osobistą no to taki Eripe co by nie mówić zachował swoje zasady, a Sentino czegoś takiego jak godność osobista to praktycznie nie ma.

Re: Mata

: 16 paź 2022, 14:45
autor: benzoabuser
Tylko, że eripe to wack jebany, chuj mnie obchodzi czy na klatce dzień dobry mówił

Re: Mata

: 16 paź 2022, 14:49
autor: Mietek
No to tym bardziej powinieneś się cieszyć że ich zestawiam jako przeciwieństwa.