Strona 60 z 99

Re: Perfumy

: 13 sty 2024, 16:18
autor: ART
props ale nie te wypierdy nowsze

Re: Perfumy

: 13 sty 2024, 20:40
autor: marco_pantani
2do5 pisze: 12 sty 2024, 12:46 Narciso Rodriguez For Him - deszcz na betonie
pozdro 600 dla sunnyvale, wycofany od jakiegos czasu i cena za flakon absurdalna, ludzie krzycza po 400 zł w gore, nie wiem jakim trzeba byc sajko tego zapachu by tyle wydac, absolutnie tyle wart nie byl :shock:

Dodano po 1 minucie 7 sekundach:
kr0pka pisze: 12 sty 2024, 21:30 Widzowie, dziwna akcja mnie dopadła. Dolce&Gabbana Light Blue Forever pour Homme zniknął z perfumehub, w większości sklepów też nie ma. Dziwi mnie ta sytuacja bardzo. Ktoś wie o co chodzi może?
on jest z tego co pamietam wycofany

Re: Perfumy

: 13 sty 2024, 21:12
autor: 2do5
Nawet nie wiedziałem że jest wycofany, powijałem tester z 2 lata temu :lol: ale 4 stówy bym za niego mógł zapłacić jeszcze

Re: Perfumy

: 13 sty 2024, 21:43
autor: kr0pka
No to po 4zł/ml można jeszcze lekko kupić na grupach

Re: Perfumy

: 13 sty 2024, 21:59
autor: ffeee
Co wycofany dlaczego wycofany? Kurwy oddawać mój ulubiony letni zapach

Re: Perfumy

: 16 sty 2024, 12:06
autor: baluckilu
Godhand pisze: 03 sty 2024, 22:53
baluckilu pisze: 03 sty 2024, 21:18 Polećcie coś z niszy w dobrej cenie, lubię skórę, oud i kadzidła, ale może pora na coś innego, co będzie zaskoczeniem
Gucci Guilty Absolute
Amouage Epic Man
Rasasi La Yuqawam
Gucci Intense Oud
Dunhill Icon Absolute (jak jeszcze gdzieś dostaniesz)
Kupiłem flakon tego Icona Absolute i jest świetny, totalnie mój klimat, dzięki za polecenie. Dostałem w gratisie do niego trzydziestkę klasycznego srebrnego Icona i też jest fajny, trochę barberski, co nie jest zarzutem, pewnie przez neroli i lawendę, ale w nowoczesnym wydaniu, przyjemnie się nosi

Re: Perfumy

: 16 sty 2024, 16:53
autor: Godhand
baluckilu pisze: 16 sty 2024, 12:06 Kupiłem flakon tego Icona Absolute i jest świetny, totalnie mój klimat, dzięki za polecenie
Cieszę się bardzo, niech się fajnie nosi.

Re: Perfumy

: 16 sty 2024, 19:36
autor: Yerkes
Szukam czegoś podobnego w zapachudo Versace Eau Fraîche. Poleci ktoś coś dobrego i trwałego ?

Re: Perfumy

: 16 sty 2024, 20:12
autor: Godhand
Yerkes pisze: 16 sty 2024, 19:36 Szukam czegoś podobnego w zapachudo Versace Eau Fraîche. Poleci ktoś coś dobrego i trwałego ?
Tego typu zapachy nie są trwałe.
Podobne są Banderas Blue Seduction, Azzaro Chrome Sport.
A po co w ogóle coś podobnego do Eau Fraiche, skoro ten jest świetny?

Re: Perfumy

: 19 sty 2024, 11:00
autor: badi
Obrazek

to sobie kupilem w porto i bardzo ładnie pachnie

Re: Perfumy

: 13 lut 2024, 12:47
autor: Sidd
Powinąłem sobie to polecane mi Mauboussin Une Histoire D´Homme Irresistible - zobaczymy na dniach czy podpasuje. Jak nie to będę miał na sprzedaż xd

Re: Perfumy

: 14 lut 2024, 22:21
autor: Luxair
Co tam mi polecicie, chłopaki?
Moje ulubione perfumy to Hermes - Terre d'Hermes, Terre d'Hermes Eau Givree, Eau d'orange verte, Concentree d'orange verte
Kiedyś nosiłem Issey Miyake - L'eau d'Issey, Armani - Acqua di Gio
Przez chwilę miałem też Narciso Rodriguez - For him, nie pamiętam który, ale tak średnio bym powiedział
Bossów nie cierpię

Re: Perfumy

: 14 lut 2024, 22:58
autor: 2do5
Sidd pisze: 13 lut 2024, 12:47 Powinąłem sobie to polecane mi Mauboussin Une Histoire D´Homme Irresistible - zobaczymy na dniach czy podpasuje. Jak nie to będę miał na sprzedaż xd
To ja chyba rzuciłem temat, daj znać jak siedzi :joint:

Re: Perfumy

: 14 lut 2024, 23:17
autor: emcess
Luxair powąchaj dior homme intense, narciso rodriguez bleu noir

Re: Perfumy

: 15 lut 2024, 5:43
autor: Godhand
Luxair pisze: 14 lut 2024, 22:21 Co tam mi polecicie, chłopaki?
Moje ulubione perfumy to Hermes - Terre d'Hermes, Terre d'Hermes Eau Givree, Eau d'orange verte, Concentree d'orange verte
Kiedyś nosiłem Issey Miyake - L'eau d'Issey, Armani - Acqua di Gio
Przez chwilę miałem też Narciso Rodriguez - For him, nie pamiętam który, ale tak średnio bym powiedział
Bossów nie cierpię
Montale Red Vetiver.

Re: Perfumy

: 15 lut 2024, 6:49
autor: kr0pka
Bez kitu, jak przeczytałem pytanie Luxair, to już odpisywałem, że czerwona wetyweria od Montale :D
Ja bym jeszcze dorzucił na próbę Montale - Black Musk.

Re: Perfumy

: 15 lut 2024, 8:37
autor: Luxair
Dzięki! Ta wetyweria jest do kupienia w zwykłych drogeriach?

Re: Perfumy

: 15 lut 2024, 10:32
autor: baluckilu
Kupiłem sobie Lapidusa Pour Homme jako brata Kourosa, żeby poznać coś w tym stylu i tyle się naczytałem, że to smród z kibla, a są to piękne perfumy, myślę, że teraz jestem już gotowy na poznanie legendarnego Kourosa, bo niektórzy to nawet uważają, że Lapidus jest gorszy. Kiedyś bałem się takich zapachów, ale myślę, że to tylko opinie niewprawionych nosów i fanów nijakich perfum mainstreamowych na jedno kopyto

Re: Perfumy

: 15 lut 2024, 12:34
autor: marco_pantani
no bo ludzie powielaja mity ktore gdzies wyczytali a kouros i lapidus to bardzo fajne zapachy, nie dla kazdego, nie dla typowego 20-latka

Re: Perfumy

: 15 lut 2024, 13:32
autor: cloud
Luxair pisze: 15 lut 2024, 8:37 Dzięki! Ta wetyweria jest do kupienia w zwykłych drogeriach?
nie lepiej poszukać tańszej oferty poza tymi popularnymi drogeriami?