Strona 59 z 61
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 19 cze 2026, 19:04
autor: aplew
no mam nadzieje ze bedzie jakis watek korupcyjny, ruchanie czyjejs zony i rozpierdalanie czarnuchow na dzielni
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 19 cze 2026, 19:04
autor: FLoo
Na czym będziecie w to grać?
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 19 cze 2026, 19:10
autor: genocidegeneral
XSX.
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 19 cze 2026, 19:11
autor: zemsta1camzata
ps5.
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 19 cze 2026, 19:14
autor: Parlae
PS5.
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 19 cze 2026, 19:15
autor: RATATATA
ciekawe po ile bedzie smigac
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 19 cze 2026, 20:04
autor: redman23
na kompie na piracie, ciekawe jakie zabezpieczenia będą zastosowane i ile zajmie ich złamanie
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 19 cze 2026, 20:14
autor: Lothia
Finesta pisze: ↑19 cze 2026, 18:48
Ciekawe czy w tej części również doczekamy się chujowej fabuły
A która część nie miała chujowej fabuły?
Pytanie powinno brzmieć czy w tej części również doczekamy się chujowych misji
odpowiedź brzmi tak
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 19 cze 2026, 20:17
autor: zemsta1camzata
fabuła w gta v fajna
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 19 cze 2026, 20:20
autor: Krew
W IV fajna była
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 19 cze 2026, 20:59
autor: aplew
redman23 pisze: ↑19 cze 2026, 20:04
kompie na piracie, ciekawe jakie zabezpieczenia będą zastosowane i ile zajmie ich złamanie
To chyba w 2028 najszybciej XD
XSX ale może do tego czasu kupię ps5
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 19 cze 2026, 21:04
autor: xxxkawo
FLoo pisze: ↑19 cze 2026, 19:04
Na czym będziecie w to grać?
PS5
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 19 cze 2026, 21:11
autor: redman23
aplew pisze: ↑19 cze 2026, 20:59
redman23 pisze: ↑19 cze 2026, 20:04
kompie na piracie, ciekawe jakie zabezpieczenia będą zastosowane i ile zajmie ich złamanie
To chyba w 2028 najszybciej XD
XSX ale może do tego czasu kupię ps5
biorąc pod uwagę że GTA 5 zostało skrakowane w parę dni to wątpię

chyba że w 2028 wypusczą wersję na pc
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 19 cze 2026, 22:59
autor: horrypaz
FLoo pisze: ↑19 cze 2026, 19:04
Na czym będziecie w to grać?
na jutubie
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 20 cze 2026, 0:04
autor: oyama
aplew pisze: ↑19 cze 2026, 19:04
no mam nadzieje ze bedzie jakis watek korupcyjny, ruchanie czyjejs zony i rozpierdalanie czarnuchow na dzielni
a ja mam szczera nadzieje, ze zaczniemy jako glina z wydzialu DEA i zostaniemy wjebani w korupcje lub zwolnieni za incydent zapisany na bodycam, w miedzyczasie poznajac Lucie. W 2023 roku wspominalem o tym w temacie, bo R* planowalo kiedys wypuscic fabularne DLC z gliniarzem.
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 20 cze 2026, 13:32
autor: aplew
bycie psem jest chujowe, oby nie
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 20 cze 2026, 22:48
autor: oyama
w Sleeping Dogs grales jako undercover, w LA Noire jako LAPD Officer i byly to gry fenomenalne. Dla mnie to wymarzony poczatek dla GTA VI, ale pod warunkiem, ze Jason zostaje wyrzucony na bruk i rozpoczyna zycie w przestepstwie. Zadnych ukladow jak w Sleeping Dogs, ze jestes pod przykrywka i na koniec masz wybor pomiedzy smiercia, a rozstrzelaniem dziewczyny. Po prostu schodzisz na zla droge i na koniec razem giniecie w zasadzce jak Bonnie i Clyde. Chyba takie zakonczenie byloby najrozsadniejsze, nie stawiajac gracza przed chujowym wyborem jak w GTA V. Ja wtedy uratowalem wszystkich.
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 20 cze 2026, 22:50
autor: 2rzyn
Ja tez choc wprawdziwym zyciu jakiekolwiek przeblyski empatii w stro e trevora oznaczalyby conajmniej niedojebanie mozgowe i zboczenie na poziomie dendrokopropedozoofila
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 20 cze 2026, 23:03
autor: aplew
ja pamietam ze rozjebalem trevora, ale przechodzilem w zeszlym miesiacu gta 5 znowu i wybralem uratowanie wszystkich, choc najchujowsza postacia byl Michael.
Re: Grand Theft Auto [seria]
: 20 cze 2026, 23:04
autor: ConeyIsland
Ja również wszystkich uratowałem a największą sympatią z jakiegoś powodu darzyłem Michaela. Podobała mi się ta kreacja wkurwionego pana z taką a nie inną żoną, problematyczną córką i pierdolnietym kolegą Trevorem.